• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

17. října 2017 
no tak jasně.....sestra mi dneska říkala, že mám přijít s manžou, to teda nevím proč, když nás nebudou vyšetřovat, tak jsem manžovi pak říkala, že mu chce asi sestra ukázat, jak se to do toho břicha píchá :grinning: ...tak on celý vystrašený pištěl, že nene že on mi to píchat nebude a že se mu už ted dělá zle :grinning: srágora
akorát nevím, za co budou ty dva litry, když to hradí poj., asi nějaké doplatky na injekce co?
6. čer 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, pera pojišťovna nehradí, jen na ně připlácí.
A spíš budou chtí podepsat nějaký papíry, protože to je stimulace na IUI.
6. čer 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, máš pravdu, ted mě to taky napadlo, že určo kvůi podpisu, no ale musím ho krapánek postrašit :grinning:
já ty peníze nějak neřeším, jen bych nerada platila něco, co mám třeba hrazené poj. :wink:
6. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, neboj, pero stojí zhruba 4000 a ty na něj platíš cca 1000 Kč, takže 3000 platí pojišťovna. Platíš si prostě za luxus - manipulace, téměř bezbolestné a obsahují jen čistý hormon.
6. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dííky moc za vysvětlení :wink: , já už se na tu neděli začínám těšit :grinning:
6. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, to se nedivím, já se taky těšila :grinning:
6. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já všeobecně do Pronatalu chodím ráda, dycky odcházím s růžovými brýlemi :oD
6. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, jo jo jmisa má pravdu, já to pero neměla a normálně jsem si musela píchat injekce ( teda né já- jsem srabík a proto jsem chodila k jedné sestřičce, která je už v důchodu), pero je o moc lepší, sice dražší,ale stojí za to-mě rovnou navrhli injekce-nevím proč, ale nakonec se zadařilo.A musím říct, že já taky do Pronatalu chodila moc ráda a vždycky se těšila, že nás domů pojede ,, o jedno víc,, a ono se to povedlo.Držím pěsti, jsou tam moc šikovní a hodní, tak hodně štěstí :grinning:
6. čer 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari díky moc, ty jsi otěhotněla přes IUI?
6. čer 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, ne to bohužel né, my jsme byli na IUI 3x a bohužel se nezadařilo, podařilo se nám to díky IVF-hned napoprvé :wink: tak hlavu vzhůru, budu na tebe myslet, abys byla taky brzy těhule-je to moc krásný pocit a přeju ho každé z Vás :wink:
6. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: jj jsem si říkala, že to bylo IVF....moc díky
v pondělí samo podám zprávu co se v neděli dělo :wink:
6. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, tý brďo, ty už se řítíš do poslední čtvrtiny.
6. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, uvidíš, že to bude OK, držím všechny pěsti i s Matýskem v bříšku :grinning: a v pondělí se ozvi

jmisa, no jo máš pravdu, hrozně rychle to utíká,ale neboj taky se dočkáš :wink: chce to jen trpělivost a trošku štěstíčka
6. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaru, no až budeš rodit, tak já snad už budu stimulovat, tak snad...
6. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, já jsem v pytli, zrušili nám porodnici kam jsme chtěli jít, takže jsme vybírali jinou, já totiž k nám do Liberce nechtěla, tak jsem z toho byla docela vyjukaná, teď zase neměli místo v předporodních kurzech, protože je na léto hodně maminek, nakonec jsme paní uprosila, tak nás tam vmáčkla a taky mám slabou těhu cukrovku a malý je růstem o 14 dní napřed, takže to bude asi pěkný macek,ale jinak jsme v pořádku a všechna tahle trápení za to stojí.
No vydíš, tak já ještě než porodím, tak ti sem přijdu naprskat pořádný 9měsíční těhu bacilky a popřát hodně štěstí a uvidíš, že to vyjde a jen si vyměníme role,ˇpak budeš zase tloustnou ty :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarus, neboj, někde porodíš a nakonec Ti bude jedno kde, protože mimi se prostě ven dostane :slight_smile: A až ho budeš mazlit, tak na všechno špatné zapomeneš :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, tak to máš naprostou pravdu,už ale mívám sny a občas se i bojím,ale zvládly to jiné přede mnou, tak já musím taky.A co ty, jak to, že budeš stimulovat až za 2 měsíce???Možná jsi to uý tady psala,ale nějak mi to asi uteklo
6. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě asi picne, mě se ta MS nějak nerozjela, resp. ono to i ráno byl jen takový výtok s nitěnkou krve, ale já s tím tak nějak počítala, že jsem automaticky dala tampon a objednala se do Pronatalu...tak snad se to nějak před den rozjede nebo já fakt nevím
6. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci a kdy máš dojít? kolikátý den?

Klarus, no po třech cyklech, příští středa končí první cyklus, druhý bude někdy do půlky července a třetí končí v půlce srpna a hned 2 DC jdem píchat.
6. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: 3 DC, v neděli, ale zítra ráno tam mám ještě volat kvůli hodině, tak uvidím jak to bude vypadat, max se objednám na jindy
6. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, tak si neber tampon, radši to nech na volno a uvidíš. Maximálně půjdeš v pondělí no :slight_smile:
6. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted v práci už jinak nemůžu, ale doma hned hodím plínku
6. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, tak ať vám to ,,píchání ,, dobře dopadne :grinning: a jsi brzy taky těhule :wink:

gucci jmisa má pravdu nech tomu ,, volný odtok i průběh ,, :grinning:
6. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, to je jak na potvoru viď :grinning: Já před stimulaci mrchu rozjížděla celý den, prostě vždy už to vypadalo a pak se zastavilo, rozběhla se až nad ránem.
6. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt mazec...vždycky, když jsem to dostala tak se to rozjelo hned pořádně, náladu jsem měla debilní, depka, hrůza....a dneska nic, ještě mi volal manža dopo a divil se, že jsem vysmátá...a to se mě ještě ráno sestra ptala, jestli nemám jen špinění a já se chvástala že ne, že jak já to dostanu, tak je to pořádně...boooože mě picne fakt
6. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mě se taky ptala, tak jsem jí sdělila, že fakt jako krev :grinning: :grinning: Ale je zvláštní, že na IUI se začíná 3DC a na IVF už 2DC
6. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já byla tak ráda, že to vyšlo na víkend...to budu muset už na šéfa asi vybalit nebo co...
6. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, ono to zase tak dlouho trvat nebude, z ordinace jste za 10 minut venku. Akorát než se tedy dočkáte, ono jsou termíny většinou mezi 10-12 hodinou.
6. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to mi říkala, ale stejně, pak zase budou kontrolní utz a samotné iui a už si nemůžu donekonečně vymýšlet zubaře :grinning:
6. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, tak řekneš, že máš ženské problémy a on to zkoumat nebude :grinning: A jinak myslím, že to sono bude 1x, oni se docela trefí a nejspíš ten den ráno ještě pojucháš na krev, z toho je krásně poznat jak se blíží ovulka.
6. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek