Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jizu
9. črc 2008

Gucci - my taky v Praze platili kartou.

gucci
9. črc 2008

no tak to jsem z toho srna

leny2
9. črc 2008

Ahoj holky,
narazila jsem na vaši debatu o placení kartou, tak potvrzuji, že v Praze v Pronatalu se dá platit kartou,včera jsme tam platili.

gucci
9. črc 2008

no tak to se na to v neděli schválně zeptám 🙂

grej
9. črc 2008

Gucci - u nás se v GESTu taky platí kartou, ale léky ne. Takže za ICSI a tak můžu kartou, ale za hormony, které jdou na pojišťovnu, musím zaplatit hotově. Třeba je to v Pronatalu taky tak...

gucci
9. črc 2008

aháá, tak tam bude asi zakopaný pes

jmisa
9. črc 2008

Karty neberou v lékárně, ale na recepci normálně. Nikdy jsem tam neplatila jinak.

gucci
9. črc 2008

no fakt se na to v neděli zeptám

gucci
9. črc 2008

jmiso: jak jsi byla na tom imuno vyšetření...tu žádanku po tobě chtěli až přímo na tom vyšetření že? ne dopředu? Přemýšlím, že bych se tam už objednala a pak v neděli si řekla o žádanku v Pronatalu...

campi
9. črc 2008

Gucci: pokud je to za výkon (to ty jsi ještě neplatila), tak kartou na recepci, když jsou to léky, tak musíš v hotovosti. IUI bylo placene od pojistovny (stimulace Menopurem?) a doplatek 90 Kc za Pregnyl.

gucci
9. črc 2008

jj campi, platila jsem za pregnyl a stimulaci Puregon 😉

campi
9. črc 2008

No, vidis, to neni zadnej vykon, ale leky🙂

gucci
9. črc 2008

jj, no to jsem nevěděla, že to mají takhle rozdělený

campi
9. črc 2008

Ja na to prisla taky az pri IVF - leky jsem doplacela v hotovosti (5 tis.) a ICSI platil manzel kartou (7 tis.)

gucci
9. črc 2008

vás to vyšlo "jen" na 12 tis?

campi
9. črc 2008

Jeste potom 5tisic za mrazaky a 500 Kc za pruhledny katetr (taky kartou), takze 17 500.

gucci
10. črc 2008

no i tak dobrá cena 😉

dckami
10. črc 2008

holky tak já dneska jedu do Pronatalu domluvit se na IVF, mám takový divný pocit, jsem nervozní 😉
Večer se ozvu, jak jsem dopadla.......

gucci
10. črc 2008

dckami: držím palce 😉

jmisa
10. črc 2008

dckami, neboj, zatím to je jen domluva 😀

dckami
11. črc 2008

ahoj kočky,
tak já byla včera v Pronatalu na konzultaci ohledně IVF. Doktor byl velice příjemný a IVF mi doporučil. Domluvili jsem se na stimulaci Gonalem. Vzhledem k tomu, že jsem včera byla 2.den cyklu, ihned mi nabrali 4 zkumavky krve a dostala jsem i žádanku pro manžela na krev. Ten byl dneska ráno na odběru. Dále jsme se domluvili, že po menses v srpnu přijedu na vyšetření a stěry, 20.-22.den cyklu na utz a pro stimulaci. Vypadá to, že pokud výsledky krve budou v pořádku, stihneme 1.IVF v září. 🙂

Tak se tady mějte krásně, já mám od zítřka 3 týdny dovolené a nebudu na netu. Jedeme na Slovensko na Liptovskou Maru, potom na týden na jižní Moravu a budeme jezdit na kolech. Poslední týden budu s holkou u babičky na chatě. Těším se, až si odpočineme. 😵

gucci
11. črc 2008

dckami: tak to je super 😉

jmisa
11. črc 2008

Dckami, to budeš mít dlouhý protokol?

Já byla dneska v Pronatalu na krvi, recepce opět zmatená jako borůvky, sestra upustila moji krev na zem, nevěděla, co má zaškrtat na žádance, tak volala starší sestru. Pak jsem chtěla vědět v recepci, jestli mám schválené léky, to jim taky dalo zabrat, nakonec našli v PC, že jo. Takže tentokrát schválení léků trvalo týden.

gucci
11. črc 2008

jmisa: tjo, dobrý...na mě včera manža "tlačil", že by se nejraději na ty IUI vyprdnul a šel rovnou do IVF, tak pořád čekám, co mi napíše Mardešič, dneska už by tam měl být

campi
11. črc 2008

gucci: bych to jeste na Tvem miste zkusila s 1-2x IUI. Moc jsem na to neverila, ale jak si dopisuju s tehulema po IUI, tak uz to uplne nezavrhuju. A ty jsi jeste mlada.

gucci
11. črc 2008

campi: no ono to stejně nějakou dobu trvá, než to pojistovna schválí, takže já to vidím tak, že v červenci (v neděli jdu na UTZ, budu 11 DC) a srpnu dáme ještě IUI a pokud to nevyjde, tak v září IVF

aniii
11. črc 2008

ahoj holky,
dckmi psala, že jí i manželovi brali krev před IVF, nevíte na co to bylo?

gucci
11. črc 2008

holky v neděli bude v Pronatalu nějaký dr. Vobořil....byla jste u něho některá? jaký je?

jmisa
11. črc 2008

Aniii, manžel - žloutenky, HIV a myslím syfilis, jsou to 4 infekční choroby.

Vobořila tam byl i dneska, já u něj nikdy nebyla, ale neslyšela jsem na něj stížnosti.

oskarka
11. črc 2008

Ahoj gucci,
Vobořil je dobrej, měla jsem ho ráda, byl u naší první konzultace a pak u našeho vydařeného transferu.