• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

13. prosince 2017 
Ja to mela dokonce napsany na papiru s vykricnikama, ze choroby musi byt v den, kdy si jdeme pro rozpis leku. Jsem se na to tady ptala a pak jsem se mrkla na papir od Zelenkove a bylo to tam.
22. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, díky, už jsem si připadala jako exot :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: si to zas tak neber :grinning:

na žádance na spermiogram je taky napsáno že musí být negativní výsledky na HbSAg, HIV a nevím co ještě, a přitom to nikdo nekontroloval.
Ale tím nepopírám, že nemá logiku to mít v pořádku na začátku stimulace! Jen ne vždy to je možný, a já jsem toho důkazem, u nás to prostě bylo dost rychlý.. díky bohu ;)
22. črc 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lio, no já si to tak neberu :grinning:

Já dostala ty papíry jak mi posílali žádost na pojišťovnu, tak jsem měla dost času a když řekli, že to berou půl roku, tak jsem to oběhala. :grinning: Což mi připomíná, že zítra musím vyzvednout výsledky krve u praktika, už se nám hoch vrátil z dovči.
22. črc 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my právě šli na konzultaci, jenom to jako oťukat co a jak, a že někdy v létě do toho praštíme. Jenže Lazarovská je žena činu a hned poslala papíry na pojištovnu. Já, zvyklá na svoje 40 denní cykly jsem měla času, a najednou 26dc bum a už jsem kmitala abych to stihla.

Musela jsem to napsat, protože bych byla nerada, kdyby se někdo nervově hroutil z toho, že je ve skluzu. Víš že internet je informační médium. Takže závěrem - v Pronatalu lze vyběhat výsledky na poslení chvíli, i když to nedoporučuji ;)
22. črc 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nám schválili léky zjevně za 26 dní, protože když jsem tam volala 1dc jestli má smysl chodit 2dc pro protokol a léky, jestli to pojišťovna schválila, tak řekli že "samozřejmě ano". takže jsme vlastně do toho spadli dřív než jsme čekali, šlo to čik čak ;)
22. črc 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lio, já je měla prvně za 14 dní a teď za týden schválený. OZP je nějaká fofr.
22. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja je mela u VZP schvaleny za kratsi dobu nez 3 tydny.
22. črc 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, hlásím, že výsledky imuna bez překvapení, hurá.
Já krom protilátek proti štítné žláze, což jsem věděla, nemám nic.
Manža je imunologicky OK, má jen mírně zvýšené leukocyty a katastrofální spermio, akrozomy taky na nic, takže potvrzují, že přirozené početí nehrozí.
24. črc 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso, až na ty akrozomy máme úplně stejné komplikace. Ještě teda mám k tomu PCOS :grinning:
24. črc 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lio, a vy jste byli na imunologii?
24. črc 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj renčo: missed abort je myslím potrat, ale nevím to jistě
a proč si brečela? dyt inseminace je skoro přirozené početí, pořád lepší než IVF :wink:
29. črc 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco, IUI má sice takovouhle pravděpodobnost, ale furt je to víc než přirozené početí.

Akorát nechápu, jakou má souvislost potrat a IUI, potratit lze miminko počaté jakoukoli cetsou.
29. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso: oni to mysleli ten potrat spíš asi kvůli té malé děloze ne? no, ale i tak to nechápu
29. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
renčo: a příště, když nebudeš něco vědět, tak se ptej hned, od toho tam ti dr. jsou :wink:
29. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, no chápu potrat kvůli děloze, ale jak tu dělohu ovlivní způsob početí to nechápu.
29. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn to máš recht, možná to renča špatně pochopila
29. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni, mě taky tři dr. řekli, že mám malou dělohu, ale v Pronatalu řekli, že je to OK...nedělej si starosti :wink: , určo to dobře dopadne
29. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco, jj, to já chápu - malá děloha - hrozící potrat, ale furt nechápu souvislost s IUI, protože miminko se vyvíjí stejně po přirozeném početí, stejně po IUI, stejně po IVF.
Pochopila bych, kdyby si měla nějak zakloněnou dělohu a ten záklon by ztěžoval průnik spermií.
29. črc 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco, jo, ale to nemá souvislost se způsobem početí.
Ty si psala, že musíš na IUI, aby nedošlo k potratu (nebo aby se zmenšila pravděpodobnost).
29. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
reni: no tak to je jasný, když stimuluješ injekcemi, že ti udělají IUI, bud ráda prosím tě, máte větší šanci
29. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jak píše jmisa, my jsme byli ráno na IUI a večer to ještě "pojistili" doma
29. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco: to jsi musela spatne pochopit s tou malou delohou. Pokud by zpusobovala zamlkly tehotenstvi, tak zamlkne i po IUI! Nezda se mi, ze by Slamova takovou konstrukci vyplodila, i kdyz jsem tam s Vama pochopitelne nebyla a slysela jsi to Ty, tak to nechci zpochybnovat.

Radeji se vzdy poradne vyptej, potom zbytecne vysilujes. Jinak drzim palce, preji pevne nervy, pohodicku a treba se vejdete do tech 15 %. V Tehulkách chodim do diskuze holek, kterym vysla prave inseminace (nevim tedy presne kolikata), ale uspesnost to ma, pokud to sedne prave na Vas problem. A ovulaci a cyklus Ti srovnaji tema hormonama, takze bych to videla velmi dobre :sunglasses:
29. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj campi, co nového u tebe?
29. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky gucci,
dneska dobry:slight_smile:. Novyho ani nic, v pondeli jdeme na specialni screening, budou zkoumat srdce u Brestaka. Nevim, jestl jsem to psala i tady, ale mimco ma jakesi spatne ukazatele podle UTZ pred 14 dny, ktery muzou znamenat milion veci a taky NIC (mj. vsak riziko selhani srdce), tak ho ted budou poradne prohlizet. A konecnej ortel padne ve 20tt (v zari). Co Ty? Definitivne jste odlozili IVF na zari? Kdy pojedete na dovcu?
29. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek