• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
campi neváhej a určitě se do Pronatalu objednaj,jsou tam všichni moc super, já to s bylinkama taky zkoušla,ale chce to trpělivost,ale myslím,že něco nám určitě musí pomoct a já tomu věřím a všem nám držím pěsti.
19. zář 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule ani mi to těch chutích nemluv, teď jsem tady ne snědla,ale sežrala kolegovi jeho oběd, párečky a dala bych si něco sladkého, včera večer jsem měla nakládaný sýr a olivy a pak jsem si dala zákusek,no je to se mnou hrůza :frowning2:
19. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa,tak to je fajn, že jste už objednaní,budu držet pěsti,aby Vám to dobře dopadlo,hlavně ať je tvůj chlap v pohodě a nestresuje se a klidně tam do té oné :wink: místnosti běžte spolu, my tam s manžou taky byli :wink:
19. zář 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaruska a taky to dělali až odpo a ten den řekli ortel?
19. zář 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: já bohužel ne, tak ti neporadím jak to u nich probíhá, všechna vyšetření jsem měla za sebou už před návševou Pronatalu...
19. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: a ze všeho nejvíc mám už 3 dny chuť na naprosto úchylnej rybí salát s majonézou!!! :angry: jenže se bojím listerie, tak trpím a úpím... :angry:
19. zář 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Pronatálu dělaj všechno jsou tam nato zařízený
19. zář 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny :grinning:
jmiso: odběr spermatu v pronatlu je v pohode, na recepci ti reknou, kam mas a kdy tam mas jit. Pred vstupem do mistnosti je okynko, kde se manza prokaze tusim obcankou, oni mu daji flasticku se jmenem a rodnym cislem a hned je vstup do mistnustky. Je malicka, ale to je v pohode. my jsme tam byli spolu, muzes si pujcit i kazetu s filmem, jsou tam nejake casopisy... byla to docela vazna situace, ale opravdi me ze srdce rozesmalo lejstro hned vedle umyvadla.. jak postupovat pred vykonem :grinning: :grinning: :grinning: to se ale nechej prekvapit :sweat_smile: a pak napis :sunglasses: na odber mas asi hodku, nemusis se stresovat casem, ale my tam byli cca 10 minut, odevzdas vzorek a cca za pul hodky vis vysledek, sdeli ti jej doktor (/u nas to tak bylo) takze klid a teste se :grinning: :grinning:
19. zář 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
murasek, tak si mě potěšila. se nebojim, že by tam manža byl dlouho, ale ještě se nerozhodl, jestli mě chce uvnitř nebo jestli budu fandit za dveřma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

půl hodinky je super, jinak by to byl moc dlouhej víkend :grinning:
19. zář 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa-můj manža tam byl poprvé sám a když jsme tam ale byli podruhé,tak jsem tam šla s ním a docela jsme si to tam užili,hrozně jsme se nasmáli,je to přesně tak, jak popisuje murasek, my se tam tak smáli,ale myslím, že mají ty stěny odhlučněné,takže snad v poho :wink:
19. zář 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule,já toho zase dneska splácala dohromady, potom lítám pořád na záchod,jinak vše při starém,byla jsem teď u ségry zase trošku rozmazlit svojí slaďoučkou neteř :slight_smile:
19. zář 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska - já to taky plácám na co mám zrovna chuť a pak lítám na wc jak koroptvička :confounded:
navíc jsem zjistlila, že najednou absolutně nemůžu uzeniny /šunku, strašně mi to smrdí, hned se mi obrací žaludek...taky mi dneska buď nesedl oběd a nebo nevim, protože když jsem jela za kámoškou hromadkou k ní a i teď navečer domů, tak jsem několikrát měla co dělat abych v busu potupně nevrhla! ty jsi mě snad nakazila :wink: :sweat_smile:
19. zář 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule,to by bylo super, když by to bylo jako řetězová reakce,teď tady byla kámoška, taky se snaží o mimi, tak jsme zase celou dobu rozebíraly stimulaci, injekce nebo IUI místo toho abysme třeba drbaly chlapy nebo se bavily o vaření,už jsme asi mimo, nějak nám to leze na mozek,už je potřeba aby se to povedlo :wink:
Zdar hromadne doprave :slight_smile:
19. zář 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a navíc, když jsem dorazila ke kámošce, tak mi, v reakci na můj zážitek z hromadky, spiklenecky povídá, tak to jsi těhotná jako já, že jí je blbě standardně :grinning: už si dělala i test, vyšly slabý čárky a je týden po očekávané MS. Kdyby nám to oběma vyšlo, narodili by se nám mimísové v rozpětí 14 dnů od sebe :grinning:
19. zář 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem dnes dostala propustku z nemocnice,rozjela se me hyperstimulak,ale mimi už bylo vedet na UTZ teda jen jedno-ale pry se jeste uže ukazat i to druhe-me 1 stačí :grinning:
19. zář 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule,to by bylo fajn,pak bysme dělaly oslavy společně, jednou v LIberci, jednou v Praze :grinning:
19. zář 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti to je supéééér! úúúúžasnýýý :sweat_smile: gratuluju!!!!
19. zář 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti,taky moc gratuluju,hlavně buď v pohodě a opatruj se a nech se od všech rozmazlovat.Já byla u kartářky a ta mi řekla,že jedině až budu těhu,tak si budu všechno víc vychutnávat a všichni prý budou kolem mě skákat, tomu se lehce uvěří, že jo :grinning:
19. zář 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska: možná jen v Liberci, jestli se nám podaří sehnat pozemek nebo domeček :slight_smile: :wink:
19. zář 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule,tak hurá do Liberce,je tu sice vždycky větší zima,než u Vás v Praze,ale jsem tady ráda.Tak honem hledat vhodné místo :sunglasses:
19. zář 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme až podle toho, kolik nás nakonec bude :wink: abysme věděli jak velký domeček potřebujeme :grinning:
19. zář 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule,počítej radši s více mimi,takže vybírejte pozemek mooooooc velký a hlavně taky na ty společné oslavy našich dětiček přece,nezapomínej :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, MOC GRATULUJI!!!
19. zář 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dekuji za gratulace.

Holky Vy co stimulujete na IVF-HODNE PIJTE A ZVYSTE PŘÍJEM BÍLKOVIN!!!!!!
JA TO PODCENILA A OHSS se ryzjel 14 den od ET,teda naznaky byly nekolik dní už před,ale ja tomu neverila-"vždyt jsem mela jen 10 vajícek" nezaleži na poctu,samozřejmne,že pri vetsim poctu je riziko vetsi,ale ja jsem dukaz,že to není pravidlo.Jeste mam v břise dost vody,ale poctive piju,takže jsem na propustce.FAKT TO NEPODCENUJTE,NESTOJI TO ZA TO :frowning2:
19. zář 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti,díky za info,já budu dělat testík 3.října,tak jsem zvědavá, když to nedopadne, já věřím, že ano,tak jdeme na IVF, teď jsme byli na 3 IUI, ty buď hlavně v poho a nech se rozmazlovat :slight_smile:
19. zář 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, a kdy jdeš na další UZ aby ti potvrdili počet mimísků?
20. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na utz potvrzene 1 miminko-zitra kontrola v nemocnici,doufam,že s utz,jinak jdu v utery do PRONATALU na kontrolu po ET :slight_smile:
20. zář 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti,ať Ti zítra vše dobře dopadne
20. zář 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, to je tak krásný! a jak dlouho je to po ET, že už se ti ukázal mimísek?
20. zář 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska žádné debatění? Kdepak všechny jste? A jak se Vám daří?
Ceeruti, nádherné!!!
20. zář 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek