Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
17. dub 2009

Tak to bylo 24 dní 😀 Ale to máš fuk, když to bude později, budeš mít jistotu srdíčka.

gucci
17. dub 2009

jj to mě dali taky hned po ET papír i s termínem UTZ a testování, tak v tom testování jsem se trochu sekla taky 😀 , tak na UTZ si budeme muset počkat, jen aby byli tam kde maj být

olca5
17. dub 2009

gucci, to je fakt. Jak říká jmisa, já jsem to tam měla taky přesně napsané kdy mám při pozitivním testu jít na ultrazvuk. A bylo to 21 dní po ET.

snaha
17. dub 2009

Ahoj Barce tak prvně jsme tam jeli myslím na krev pak musíš v polovině cyklu na odběr toho hlenu a chlap musí na ten spermiogram také nějak v té době a pak už jenom na výsledky . Je důležité před tím odběrem hlenu od menses pohl . abstinovat aby nebyli zkreslené výsledky . Obědnání také záleží jak se trefíte do toho období , kdy to jde ale do měsíce to bylo .
Jinak Gucci také moc gratulujůůůůů a také trochu závidím . 🙂 🙂 🙂 Snad se také dočkáme . I když mi až na podzim .

pilnice13
19. dub 2009

Ahoj všem,mohla bych se zeptat,dneska sem se měla do Pronatalu objednat na transfer a bylo to takový zvláštní!!!!Ani sem s žádným doktorem nemluvila,jen sem se měla objednat na pondělí nebo na úterý do akutní ambulance,tak nevím jestli že je neděle,že tam nikdo není,nebo že se něco děje!!!!!!nemáte někdo nějaké zkušenosti,dííííky!!!!!!!nakonec mám přijet zítra v 8,45 tak nevím!!!!!

jmisa
19. dub 2009

Pilnice, objednává se vždy u telefonistky, s doktorem nemluvíš.

pilnice13
19. dub 2009

aha,já právě minule sem mluvila přímo s embioložkou ale byl všední den tak sem z toho byla taková vyplesklá a název akutní ambulance mě docela vyděsilo!!!!Já vím,že nesmí říkat nic po telefonu,ale že jdu na transfer snad říct mohli,takhle nevím na čem sem!!!!

lenkacar
19. dub 2009

ahoj pilníčku ty jdeš na transfer ?

jmisa
19. dub 2009

No s embryologem mluvíš v případě, když není rozhodnuto, jestli bude transfer.

A to máš jít na ultrazvuk před KET nebo na co?

pilnice13
19. dub 2009

ahooohj Leni,jo snad jo!!Co ty jak se máš????

jmisa
19. dub 2009

Tedy přesněji řečeno - embryolog Ti dává info o stavu kultivace - jestli je ten den transfer nebo se kultivuje dál.

gucci
19. dub 2009

já jsem si po OPU volala a na recepci mě spojili pokaždé do laboratoře, kde mi řekli bud, že si PK pokračuje a mám si volat zítra anebo že si máme přijít ten den na transfer, před ET jsme měli pohovor s embryoložkou a šli jsme na věc

lenkacar
19. dub 2009

pilníčku já čekám po mrše jedu na kontrolu do caru ,ivf nevyšlo 😔 🙄

lenkacar
19. dub 2009

chtěla bych co nejdříve na KET

pilnice13
19. dub 2009

noo,néé byla sem v pátek na OPU a že si mám zavolat dneska,ale že transfer vypadá na pondělí nebo úterý!Tak sem tam volala,z recepce mě přepojili na někoho v laboratoři a ta paní prý volala s panem doktorem,že se mám objednat na po nebo út do akutní ambulance!!!!a minulý pokus sem si volala v úterý a nevim jak,ale mluvila sem s nějakou mladou embryoložkou a ta mi řekla,že má dorazit za tři hodiny!Mě jde jen o to,jestli se něco neděje,objednávat se do akutní ambulance je takový divný,nebo pro mě!Ale třeba to tam takhle chodí,asi jo!

jmisa
19. dub 2009

Pilnice, hmmm, tak to bych se asi bála, že je něco špatně. 😒 Ale nechci Tě děsit.

gucci
19. dub 2009

tak s tím jsem se taky ještě nesetkala, ale nestresuj dopředu

jmisa
19. dub 2009

Kolik si měla vajíček?

lenkacar
19. dub 2009

to zní pilníčku divně co ? u nás to je teda jiné kdyby něcvo volá embriolog a když v poho voláš sama jak ona řekne ..

pilnice13
19. dub 2009

Leni,tak to jo,tak držím palce tedy!!!!!

lenkacar
19. dub 2009

pilníčku a budeš mít i do mrazáku?

pilnice13
19. dub 2009

10 oocytů

pilnice13
19. dub 2009

no můj gynek to zjistí,tak uvidím!!třeba sem jen špatně rozumněla

jmisa
19. dub 2009

Pilnice, tak tos jich měla dost, to by se snad něco mělo oplodnit, ale každopádně je to divný, tohle jsem nikdy nezažila, že by někoho zvali do ambulance a ještě dali na výběr den.
Protože jak psala Gucci, ráno zavoláš a oni řeknou - volejte zítra a nebo přijeďte v toik a tolik a vemte si s sebou tolik a tolik peněz.

lenkacar
19. dub 2009

tojo ,tak to pořádně vyzjisti ..tak to je slušné pilníčku 10

olca5
20. dub 2009

Ahoj holky,
jmisa, chtěla jsem se zeptat. Měla jsi po nevydařeném ET nepravidelnou MS? Já jsem vždycky měla cyklus max. 32 dní a dnes jsem už 40.DC a pořád se jí jako naschvál nemůžu dočkat, abych se mohla objednat na ultrazvuk před KET 😒

jmisa
20. dub 2009

Olco, nee, normálně mi naskočil cyklus. Já tedy ale brala Femigard, aby se tělo dalo rychle do normálního stavu.

olca5
20. dub 2009

jmisa a ten ti doktorka napsala nebo jsi ho brala už dřív? Já fakt nevím co s tím, jak to uspíšit... 😒 Co jsem vypozorovala, tak jsem měla plodnej hlen tak nějak normálně v půlce cyklu(14.DC), ale jen asi dva dny no a ještě horší jsem měla teď v pátek a před víkendem.
A ten Femigard ti MS upravuje?

jmisa
20. dub 2009

Olco, to jsou bylinky, ty nejsou na předpis.

jmisa
20. dub 2009

http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard

mělo to zmírňovat vedlejší účinky hormonů a asi se to i dělo, protože hned po MS jsem byla na gyndě a doktor mi říkal, že moje tělo je absolutně bez známek prodělané hormonální stimulace.