• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
Ne ne Jmis,to mi řek ten můj,tak se nechám překvapit.
Snad už je to teď to pravý..... :grinning:
29. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá, ale jestli máš volat ráno, tak by musel být důvod k další kultivaci.
V jakém stádiu ja mrazili?
29. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad 1/6 a 1/7 ale kecala bych :wink: A myslíš že mi po telefonu řeknou jestli to zvládli oba?
A Ty Tvý byly jak velký?
29. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mrazili 8buněčný a zaváděli morulky, což je vlastně ten den kultivace při rozmrazení.
Po telefonu Ti řeknou jen, kdy máš přijet.
29. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to jsem nevěděla.Já myslela že mi je probuděj den před KETem.
Ještě jsem měla 1/4 a 1/5 na ET,ale ty to vzdali.Tak když počítám ET a KET dohromady tak jdu po čtvrtý,tak to vyjít musí.Snad nebude mít službu Kult,a bude tam nějaká doktorka.Jsou mi tam nějak sympatičtější ty doktorky.
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tu čtu a počítám.... já jedu na UTZ v pondělí 4.5. to budu 11.DC, tak bych mohla jít koukám do příštího pátku na KET.......? Mně mrazili kompaktní morulky :wink:
29. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysku, většinou se chodí cca 16-17 DC.
30. dub 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže by to ten konec příštího týdne měl jistit :wink: Jsem to právě srovnávala s Imiskou, že byla na UTZ v pondělí 10.DC a dnes bude volat ohledně rozmražení a transferu a já budu v pondělí 11.DC, tak ....... :dizzy_face:
30. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že má Imiska volat v pátek.

Já byla na sonu ve čtvrtek, v pátek jsem bodala ne pregnyl ale to druhý na načasování OVU a v úterý jsem volala a rovnou byl KET.
30. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já mám dneska totiž pátek :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi, ono je to asi fakt o té náladě. Některej den prostě nemají náladu a jsou nepříjemní, tak to odneseme my.

jmisa, před KETem si zase ještě něco musím píchnout, jo?
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Olčo, pregnyl na vyvolání ovulky, pokud tedy ovuluješ a pak může proběhnout KETík
30. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olčo, jak píše Janysek, aby měli jistotu, že folík praskne.
30. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany, a pokud ovuluju, tak si to taky musím píchat? :unamused: Já ovuluju dobře, aspoň teda do 1. ET jsem ovulovala pravidelně, vše bylo v pohodě. To jen teď už jsem 50DC a čekám na mrchu jako na smilování, abych si mohla taky konečně zajít na UTZ. Doufám, že mi to ty hormony všechno nerozházely...
30. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude mít manžel radost a já z té injekce zase nervy :frowning2: Předpokládám, že je to taky do břicha...?
30. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, právě že když ovuluješ, zkontrolují UTZ, zda je vše O.K. a píchneš si pregnyl, aby folík dozrál a praskl a pak už může být KET :wink:
30. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olčo, jj, jedna bodlina do břicha.
To sis ale musela bodat i před OPU, to baly ta injekce, comusela být přesně načasovaná.
Při KET už stačí jen dodržet den.
30. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ta pregnylovka kterou jsi si píchla před OPU...., většinou se píchá do zadku, já si ji vždy nechávala píchat a minule mi řekli, že ji mohu dát i do břicha, tak jsem ji tam poslala sama, abych nikam nemusela...
30. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Se hezky doplňujeme :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně před KET dali Ovitrelle, to je lepší, už je to namíchané, nemusí se nic míchat a navíc jsem nic nedoplácela na rozdíl od Pregnylu.
30. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany, a do zadku si ji nemůžeš píchnout sama? To by snad i bylo pro mě lepší.

jmisa, jj tak to je ta poslední, píchala jsem si ji v 11 večer, ale byl to ten Ovitrelle. Celou stimulaci jsem byla O.K. ale po téhle se mi udělalo strašně špatně, dokonce jsem i zvracela :unamused:
30. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, a podle čeho to určujou, co ti dají? A proč se na jedno doplácí a na druhý ne?
30. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo ví....? Já měla zatím vždy pregnyl, třeba nyní budu překvapena změnou :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že podle toho, co maj zrovna v lékárně nebo čeho maj víc atd.

A proč se na něco doplácí? To je spíš otázka na pojišťovnu :grinning:
30. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, takže to že jsem poprvé měla Ovitrelle neznamená, že ho budu mít i teď, že?
S tím placením jsou teda pěkně vyčůraní....A kolik se na ten Pregnyl doplácí?
30. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olčo, no doplatky řídí pojišťovna.

Já beru lék na štítnou žlázu a ten stejný od jiného výrobce je bez doplatku a ten můj je s doplatkem.

Jinak na Pregnyl asi 80 korun nebo tak nějak to bylo.
30. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já minule za něho platila v Pronatalu 30,- Kč, předtím v Sanusu 120,-, u nás v nemocnici jsem si ho před IUI musela koupit v lékárně ve větším balení....., no naštěstí to není jako ty ostatní léky na stimulku :wink:
30. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, to zase není tak strašný. Taky jsem myslela, že to bude částka jako na léky na stimulku.
30. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy já už za chvíli mizím domů
tak vám přeju hezký prodloužený víkend, o víku na netu určo nebudu
mějte se hezky a v pondělí držte palce všechny co máte :wink:
30. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan Gucci, ty si to taktéž užij a v pondělí hodně štěstíčka a krásnou fotečku :dizzy_face:
30. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek