Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

imiska24
29. dub 2009

Ne ne Jmis,to mi řek ten můj,tak se nechám překvapit.
Snad už je to teď to pravý..... 😀

jmisa
29. dub 2009

No jsem zvědavá, ale jestli máš volat ráno, tak by musel být důvod k další kultivaci.
V jakém stádiu ja mrazili?

imiska24
29. dub 2009

snad 1/6 a 1/7 ale kecala bych 😉 A myslíš že mi po telefonu řeknou jestli to zvládli oba?
A Ty Tvý byly jak velký?

jmisa
29. dub 2009

My mrazili 8buněčný a zaváděli morulky, což je vlastně ten den kultivace při rozmrazení.
Po telefonu Ti řeknou jen, kdy máš přijet.

imiska24
29. dub 2009

Aha,tak to jsem nevěděla.Já myslela že mi je probuděj den před KETem.
Ještě jsem měla 1/4 a 1/5 na ET,ale ty to vzdali.Tak když počítám ET a KET dohromady tak jdu po čtvrtý,tak to vyjít musí.Snad nebude mít službu Kult,a bude tam nějaká doktorka.Jsou mi tam nějak sympatičtější ty doktorky.

janysek70
29. dub 2009

Tak to tu čtu a počítám.... já jedu na UTZ v pondělí 4.5. to budu 11.DC, tak bych mohla jít koukám do příštího pátku na KET.......? Mně mrazili kompaktní morulky 😉

jmisa
30. dub 2009

Janysku, většinou se chodí cca 16-17 DC.

janysek70
30. dub 2009

No takže by to ten konec příštího týdne měl jistit 😉 Jsem to právě srovnávala s Imiskou, že byla na UTZ v pondělí 10.DC a dnes bude volat ohledně rozmražení a transferu a já budu v pondělí 11.DC, tak ....... 😵

jmisa
30. dub 2009

Já myslela, že má Imiska volat v pátek.

Já byla na sonu ve čtvrtek, v pátek jsem bodala ne pregnyl ale to druhý na načasování OVU a v úterý jsem volala a rovnou byl KET.

janysek70
30. dub 2009

Jj, já mám dneska totiž pátek 😅

olca5
30. dub 2009

campi, ono je to asi fakt o té náladě. Některej den prostě nemají náladu a jsou nepříjemní, tak to odneseme my.

jmisa, před KETem si zase ještě něco musím píchnout, jo?

janysek70
30. dub 2009

Jj Olčo, pregnyl na vyvolání ovulky, pokud tedy ovuluješ a pak může proběhnout KETík

jmisa
30. dub 2009

Olčo, jak píše Janysek, aby měli jistotu, že folík praskne.

olca5
30. dub 2009

jany, a pokud ovuluju, tak si to taky musím píchat? 😒 Já ovuluju dobře, aspoň teda do 1. ET jsem ovulovala pravidelně, vše bylo v pohodě. To jen teď už jsem 50DC a čekám na mrchu jako na smilování, abych si mohla taky konečně zajít na UTZ. Doufám, že mi to ty hormony všechno nerozházely...

olca5
30. dub 2009

Tak to bude mít manžel radost a já z té injekce zase nervy ☹ Předpokládám, že je to taky do břicha...?

janysek70
30. dub 2009

Jj, právě že když ovuluješ, zkontrolují UTZ, zda je vše O.K. a píchneš si pregnyl, aby folík dozrál a praskl a pak už může být KET 😉

jmisa
30. dub 2009

Olčo, jj, jedna bodlina do břicha.
To sis ale musela bodat i před OPU, to baly ta injekce, comusela být přesně načasovaná.
Při KET už stačí jen dodržet den.

janysek70
30. dub 2009

To je ta pregnylovka kterou jsi si píchla před OPU...., většinou se píchá do zadku, já si ji vždy nechávala píchat a minule mi řekli, že ji mohu dát i do břicha, tak jsem ji tam poslala sama, abych nikam nemusela...

janysek70
30. dub 2009

🙂 🙂 🙂 Se hezky doplňujeme 🙂

jmisa
30. dub 2009

Mně před KET dali Ovitrelle, to je lepší, už je to namíchané, nemusí se nic míchat a navíc jsem nic nedoplácela na rozdíl od Pregnylu.

olca5
30. dub 2009

jany, a do zadku si ji nemůžeš píchnout sama? To by snad i bylo pro mě lepší.

jmisa, jj tak to je ta poslední, píchala jsem si ji v 11 večer, ale byl to ten Ovitrelle. Celou stimulaci jsem byla O.K. ale po téhle se mi udělalo strašně špatně, dokonce jsem i zvracela 😒

olca5
30. dub 2009

jmisa, a podle čeho to určujou, co ti dají? A proč se na jedno doplácí a na druhý ne?

janysek70
30. dub 2009

Kdo ví....? Já měla zatím vždy pregnyl, třeba nyní budu překvapena změnou 😅

jmisa
30. dub 2009

Já bych řekla, že podle toho, co maj zrovna v lékárně nebo čeho maj víc atd.

A proč se na něco doplácí? To je spíš otázka na pojišťovnu 😀

olca5
30. dub 2009

Tak super, takže to že jsem poprvé měla Ovitrelle neznamená, že ho budu mít i teď, že?
S tím placením jsou teda pěkně vyčůraní....A kolik se na ten Pregnyl doplácí?

jmisa
30. dub 2009

Olčo, no doplatky řídí pojišťovna.

Já beru lék na štítnou žlázu a ten stejný od jiného výrobce je bez doplatku a ten můj je s doplatkem.

Jinak na Pregnyl asi 80 korun nebo tak nějak to bylo.

janysek70
30. dub 2009

Já minule za něho platila v Pronatalu 30,- Kč, předtím v Sanusu 120,-, u nás v nemocnici jsem si ho před IUI musela koupit v lékárně ve větším balení....., no naštěstí to není jako ty ostatní léky na stimulku 😉

olca5
30. dub 2009

Tak to jo, to zase není tak strašný. Taky jsem myslela, že to bude částka jako na léky na stimulku.

gucci
30. dub 2009

ženy já už za chvíli mizím domů
tak vám přeju hezký prodloužený víkend, o víku na netu určo nebudu
mějte se hezky a v pondělí držte palce všechny co máte 😉

janysek70
30. dub 2009

Jasan Gucci, ty si to taktéž užij a v pondělí hodně štěstíčka a krásnou fotečku 😵