Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
17. kvě 2009

Gucci, rozhodně běž k Břešťákovi. J e to fakt odborník, když on řekne, že je vše OK, tak je prostě vše OK.

Můj gyndař ten screening dělá taky, ale sám řekl, že Břešťák je prostě nej.

karamelka.nova
17. kvě 2009

wiane, taky přeji hodně štěstí

dneska jsem 10.den od OPU a test negativní ☹ Menzes by měl být až 20/5. Je možné, že je to opravdu ještě brzo ?

jmisa
17. kvě 2009

Karamelko, kolikátý den si po transferu?

janysek70
17. kvě 2009

Karamelko, co blázníš, vždyť jsi snad byla na transferu den po mně....? Já byla 12. a ty 13. a tak jsi dnes 4. den a to je na testík mocinky brzo 🙂 🙂 🙂 🙂

karamelka.nova
17. kvě 2009

janysku, já to teda špatně počítala Asi určo je to brzo ... ale to čekání je děsný.
Ale "nalitá" prsa a občas píchání v podbřišku jsou normální? Nebo to způsobuje Utroš???

Včera jsem viděla 3 měsíční kluky - dvojčata - z Pronatalu po 1.IVF. Kuci jak buci 🙂

janysek70
17. kvě 2009

Karamelko, času dost....., máš pravdu čas se táhne 🙂
Lajdáky mám taky nalité a citlivé a bříško mi stále pobolívá. To jsem tak měla vždy, tak k tomu se neupínám. A ještě jsem z Utrouše nafouklá jk balón 🙂

karamelka.nova
17. kvě 2009

🙂 🙂 🙂 manža mi na prsa nemůže ani šáhnout!!! Ale osvědčila se mi sportovní podprda - nikde neškrtí a pěkně holky drží 🙂 🙂 A nafouklá jsem taky pěkně.
Jinak se ti vede dobře?

janysek70
17. kvě 2009

Ale docela jo, včera jsem celý den proležela, bo mi břicho bolelo a byla jsem unavená....

karamelka.nova
17. kvě 2009

já včera šla od toho pondělí prvně mezi lidi - ke známému na masíčko. Bezva parta, pěkne se sedělo, ale dneska bych prospala celý den. Teď jsem jak rybka, ale jdu zkusit usnout. Tak dobrou a držím palečky!!! 🙂

janysek70
17. kvě 2009

Jo dobrou noc.... unavená jsi po tom Utrouši....., zavádíš ho?
Byla jsi na tom transferu tedy ve středu, den po mně????

jmisa
18. kvě 2009

Karamelko, netestuj dřív než po termínu mrchy, ať máš jistotu.

Jinak prsa, bolení břicha, únava - to je utroš. Na druhou stranu - já neměla "příznaky" žádné a test byl pozitivní.

janysek70
18. kvě 2009

Těhulko, cože si nepospíš, dokud můžeš????? Hezké ráno 🙂

jmisa
18. kvě 2009

Janysku, no jo no 😀 Mě probudí vždy manžel, když vstává do práce, pak znovu, když tahá psici z postele na venčení a pak už mám hlad, tak vstanu 😀

janysek70
18. kvě 2009

😵
Já dnes straší od půl páté a teď když už bych měla fungovat a jet do kanclu, tak se mi začíná chtít spát

jmisa
18. kvě 2009

No já peru, až dopere pračka, pověsím to do sušárny a musím na nákup.

janysek70
18. kvě 2009

A už nám tu začíná vykukovat sluníčko zpoza mraků, tak to se mi pojede hned veseleji 🙂, ale až dorazím, šoupnu si Utříka a na chvíli si s ním zalehnu 🙂

wiane
18. kvě 2009

Krásný den,
jak ste se bavily kdy testovat našla jsem moc hezky udělané www. stránky, kde je vše o těhotenských testech a možnost výpočtů - včetně výpočtu, kdy má cenu nejdříve testovat - http://merenibt.xf.cz/form.html
5.6. 09 jdu na další konzultaci k MUDr Zelenkové. Mám jen trochu starost, co bude dál. Po poslední stimulaci Esrofenem ( 3x2tab.) se mi rozhodily jaterní testy a obvodní doktorka mi nedoporučuje další takovou stimulaci. Nevíte zda se dají ke stimulaci na KET použít třeba injekce - ty by prý nevadily. 🙂 Nejvíc mě štve, že na většinu léků raaguji dobře, ale na estrofem prakticky vůbec.

jmisa
18. kvě 2009

Wiane, kup si na játra ostropestřec.

jmisa
18. kvě 2009

Se stimulkou na KET neporadím, já měla KET v přirozeném cyklu.

janysek70
18. kvě 2009

Též nic před KET neberu, pouze závěrečnou injekci na ovulku.....
Testy mám nakoupeny 😅 , snad ještě chvíli vydržím, mrcha by měla přijít v pátek..... Jinak u nás není možné sehnat Utrouš..., nějak selhala distribuce a nikdo neví, kdy bude...., mám zásobu od minula, ale jen do soboty

dckami
18. kvě 2009

ahoj,
tak u nás je bohužel také smutné skore 😒 - vyrostl pouze 1 velký folikl, ostatní jsou mrňaví. takže ještě pícháme 2 dny, ve středu pojedu na utz a uvidíme. Ptala jsem se, zda má cenu pokračovat ve stimulaci, lékař mi sdělil, že je to již rozjetý pokus a pokud zastaví stimulaci, propadá mi i pojišťovnou hrazný odběr a transfer. Takže to prý zkusíme s tím jedním. Zvažujeme, že zrušíme PK, u 1 to nemá cenu, pokud ve foliklu vůbec bude vajíčko... Jsem vyřízená, prostě moje tělo nereaguje na žádnou stimulaci 😠.

jmisa
18. kvě 2009

Dckami, to je blbý. Ty už si nějakou stimulaci měla stopnutou?

dckami
18. kvě 2009

jojo, loni v září jsem vůbec nereagovala na dlouhý protokol. Potom jsem byla na 1.ivl v lednu.Takže mám tento pokus s jedním foliklem a zbývá mi poslední hrazený VZP, je to hrůza, žádné mrazáčky nemáme. 😢

jmisa
18. kvě 2009

Dckami, třeba to vyjde i s jedním. Holky otěhotní i po nativ IVF a tam je jeden folík běžný.

gucci
18. kvě 2009

já tomu taky věřím, že to bude bojovník 😉

dckami
18. kvě 2009

holky, moc vám děkuji za podporu, kdybych nebyla v práci, tak bulím jak želva. Příroda je tak nespravedlivá 😖 ...

karamelka.nova
18. kvě 2009

janysku, já byla na transferu den před Tebou, tj. v pondělí 11/5, takže dneska jsem 7. a Ty 6. den od tranferu. Mrcha má přijít ve středu. A Utroše zavádím ...

dckami, naděje umírá poslední, to bude dobrý. Tady už hodně záleží i na psychice

janysek70
18. kvě 2009

Karamelko, tak už budu vědět, mě tam zmátl nějaký příspěvek o středě 🙂 ...., já už jsem dnes pokoupila testíky 😀

Kamil hlavu vzhůru a věř mu...., já jsem ti ten příspěvek okomentovala na Spolubojovnicích, tak se nebudu opakovat...., hýčkej si ho 😵

dckami
19. kvě 2009

ahoj holčiny,
prosím vás o radu - kdo měl při stumilaci orgalutran??? My ho máme dneska píchnout společně s puregonem a připadá mi, že je toho moc - teda ten obsah, tak nevím, zda se má píchnout celý obsah??? Nechci hned volat do CARu a dělat ze sebe blbku. Podívala jsem se na to až včera a celkem mě překvapilo, že je toho tolik. Prosím ozvěte se mi, díky. 😉

jmisa
19. kvě 2009

Dckami, píchnout celý obsah.