• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

17. října 2017 
Holky, odpo jdu k dr. Kultovi. Je ok?
27. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam si zjistit, ke komu jdeme do Pronatalu na vstupni pohovor? Psaly jste - myslim - ze se tam doktori stridaji a clovek nepatri jenom k jednomu?

Ja bych to neresila, ale okoli na me tlaci, at si zjistim, kdo je nejlepsi a pak chodim jenom k nemu:slight_smile:
27. zář 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko, kult je v pohodě. já ho měla na IUI. moc toho nenamluví, ale když už začne, je příjemnej a humornej...neboj se ho ptát, byl hrozně vstřícný a milý :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosto souhlasím s chiwulí, Kult je dobrej, i když takovej zamlklej - chvíli mu to trvá než se rozjede.
27. zář 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko, tfu tfu tfu pro štěstí!!! držím pěsti, ono to dobře dopadne, doktoři v Pronatalu určitě vědí co dělají :wink:
27. zář 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulko držím palce :slight_smile:

Jinak já právě na OVU testu zjistila ovulačku, tak máme před sebou s manžou poslední snažení v nevědomosti :slight_smile: příští pátek má to spermio :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi, ono to není důležité, všichni jsou tam špičkoví. navíc to má výhodu více pohledů na jednu věc :wink: víc hlav víc ví :wink:
27. zář 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to ok. V so jdu an OPU.
27. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko-supeer,kolik mas folíku?? A Tobe vežne nedali nic na zabranení predcasne ovu?? No hlavne,že je vse v pordaku!!

Jinak ja za ten rok byla snad u ves Dr a musim rict,že me to vube nevadilo,protože vsichni byli super a v pohode!
oskarko-ted už Ti spravny vysledek musi ukazat vsechny testy.Ja testovala už od 7 dne po ET a nejvic se me osvedcil mamatest obyč.za 30 Kc 2 papirove proužky a Rapid clear tycinka za 80 Kc-jinak me ostatní neukazovali nc moc :sunglasses:
28. zář 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko-testla jsi??Držím pesti na testovaní!!
28. zář 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ceeruti, testla a :frowning2: , bohužel...
28. zář 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko a kolikátý den jsi?
28. zář 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. den od ET
28. zář 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem si to našla :slight_smile: nezoufej, u někoho trvá dýl než se v moči projeví HCG :slight_smile: držím palečky :wink:
28. zář 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš? byla bych ráda... ale smutná jsem... očekávali jsme s manželem alespoň náznak druhé čárky
28. zář 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, moje známá neměla na testu náznak ani na konci 2. měsíce a přitom má dítě.
Tak počkej do pondělka, jak Ti řekli a uvidíš :slight_smile:

Co sis dělalal za test?
28. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest a na pondělek mám Clearblue.
28. zář 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest je míň citlivej, tak se neděs :slight_smile: ale zase když už ukáže, tak je to většinou fakt :slight_smile:
28. zář 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko,nechci Ti pedhazovat žadna těšínská jablíčka,ale ted mam cerství priklad,že u každeho je nastup Hcg jiny-na jedne diskuzi je holka,ktera byla na ET o 3 dříve než ja-ona test stale negativní,už to vzadala,ja 12 ty den po ET 249 hcg,ona 14 den po ET a hcg pouze 35 no a minulý tyden už na UTZ mela videt prcka!Takže kdybych tohle nezažila,nedeje Ti davat nebudu,ale tohle je pravda! A Dr to vyvetlila tím,že zaleží,kdy se prcek zahnízdí,u me doslo asi hodne brzy protože už v 5 tydnu jsme meli srdecní akci a ona v 7 tynu ješte nic,je to individualní,jo a na tesku ji slaboucke carky objevili a ž po limitu!!!!! Jestli chces dam Ti odkaz na tu diskuzi,že nekecam!!!!
28. zář 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Ti, ceeruti, věřím, ale klidně si tu diskuzi přečtu:slight_smile:. Uvidíme, jak to bude dále u mne probíhat.
28. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty chyby a překlepy davam za vinnu nastupující tehotenske demeci :sunglasses:
oskarko a mete mrazacky?
28. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame mrazacky.
28. zář 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem jako uživatelka Aristonka a ta dotycna je Milca-Berca :grinning: Nasla jsem Ti hned stranku,kde to vysvetluje,jsou tam i fotky testíku,ale chce to prolistovat kousek dopredu i pak dale :slight_smile:
28. zář 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babušky, jakpak se vám vede po volných dnech? odpočaté? vysluněné? :wink:
30. zář 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chiwule, krásný den to dneska byl, že? To víš samá procházka, fotografování, odpočinek a zítra už bohužel do práce... Vůbec se mi nechce po těch dnech na neschopence.
30. zář 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mě se taky nechce :frowning2: už začínám teď myslet na všechny resty z minulého týdne co na mě vyjuknou hned ráno jak zapnu pc :frowning2: :wink:
30. zář 2007 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak v pátek jdem na to spermio, manža se konečně rozhodl, že do kumbálu půjde sám, ale doprovod do Pronatalu chce, takže budu hlídat dveře :grinning: :grinning:
O víkendu jsme se zajeli kouknout, kudy se tam jede, abychom v pátek ve špičce neztráceli čas, nejeli jsme tedy až úplně k budově, jen k první ceduli Pronatal, tedy k lesíku :slight_smile:
1. říj 2007 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa : vy jste teda průzkumníci :grinning:
2. říj 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek