Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

mikulka
27. zář 2007

Holky, odpo jdu k dr. Kultovi. Je ok?

campi
27. zář 2007

Mam si zjistit, ke komu jdeme do Pronatalu na vstupni pohovor? Psaly jste - myslim - ze se tam doktori stridaji a clovek nepatri jenom k jednomu?

Ja bych to neresila, ale okoli na me tlaci, at si zjistim, kdo je nejlepsi a pak chodim jenom k nemu🙂

chiwule
27. zář 2007

mikulko, kult je v pohodě. já ho měla na IUI. moc toho nenamluví, ale když už začne, je příjemnej a humornej...neboj se ho ptát, byl hrozně vstřícný a milý 🙂

oskarka
27. zář 2007

naprosto souhlasím s chiwulí, Kult je dobrej, i když takovej zamlklej - chvíli mu to trvá než se rozjede.

chiwule
27. zář 2007

mikulko, tfu tfu tfu pro štěstí!!! držím pěsti, ono to dobře dopadne, doktoři v Pronatalu určitě vědí co dělají 😉

jmisa
27. zář 2007

Mikulko držím palce 🙂

Jinak já právě na OVU testu zjistila ovulačku, tak máme před sebou s manžou poslední snažení v nevědomosti 🙂 příští pátek má to spermio 🙂

chiwule
27. zář 2007

campi, ono to není důležité, všichni jsou tam špičkoví. navíc to má výhodu více pohledů na jednu věc 😉 víc hlav víc ví 😉

mikulka
27. zář 2007

Tak je to ok. V so jdu an OPU.

ceeruti
28. zář 2007

mikulko-supeer,kolik mas folíku?? A Tobe vežne nedali nic na zabranení predcasne ovu?? No hlavne,že je vse v pordaku!!

Jinak ja za ten rok byla snad u ves Dr a musim rict,že me to vube nevadilo,protože vsichni byli super a v pohode!
oskarko-ted už Ti spravny vysledek musi ukazat vsechny testy.Ja testovala už od 7 dne po ET a nejvic se me osvedcil mamatest obyč.za 30 Kc 2 papirove proužky a Rapid clear tycinka za 80 Kc-jinak me ostatní neukazovali nc moc 😎

ceeruti
28. zář 2007

oskarko-testla jsi??Držím pesti na testovaní!!

oskarka
28. zář 2007

ahoj ceeruti, testla a ☹ , bohužel...

jmisa
28. zář 2007

oskarko a kolikátý den jsi?

oskarka
28. zář 2007

14. den od ET

jmisa
28. zář 2007

už jsem si to našla 🙂 nezoufej, u někoho trvá dýl než se v moči projeví HCG 🙂 držím palečky 😉

oskarka
28. zář 2007

myslíš? byla bych ráda... ale smutná jsem... očekávali jsme s manželem alespoň náznak druhé čárky

jmisa
28. zář 2007

Oskarko, moje známá neměla na testu náznak ani na konci 2. měsíce a přitom má dítě.
Tak počkej do pondělka, jak Ti řekli a uvidíš 🙂

Co sis dělalal za test?

oskarka
28. zář 2007

mamatest a na pondělek mám Clearblue.

jmisa
28. zář 2007

mamatest je míň citlivej, tak se neděs 🙂 ale zase když už ukáže, tak je to většinou fakt 🙂

ceeruti
28. zář 2007

oskarko,nechci Ti pedhazovat žadna těšínská jablíčka,ale ted mam cerství priklad,že u každeho je nastup Hcg jiny-na jedne diskuzi je holka,ktera byla na ET o 3 dříve než ja-ona test stale negativní,už to vzadala,ja 12 ty den po ET 249 hcg,ona 14 den po ET a hcg pouze 35 no a minulý tyden už na UTZ mela videt prcka!Takže kdybych tohle nezažila,nedeje Ti davat nebudu,ale tohle je pravda! A Dr to vyvetlila tím,že zaleží,kdy se prcek zahnízdí,u me doslo asi hodne brzy protože už v 5 tydnu jsme meli srdecní akci a ona v 7 tynu ješte nic,je to individualní,jo a na tesku ji slaboucke carky objevili a ž po limitu!!!!! Jestli chces dam Ti odkaz na tu diskuzi,že nekecam!!!!

oskarka
28. zář 2007

Já Ti, ceeruti, věřím, ale klidně si tu diskuzi přečtu🙂. Uvidíme, jak to bude dále u mne probíhat.

ceeruti
28. zář 2007

Holky ty chyby a překlepy davam za vinnu nastupující tehotenske demeci 😎
oskarko a mete mrazacky?

oskarka
28. zář 2007

Mame mrazacky.

ceeruti
28. zář 2007

Jinak ja jsem jako uživatelka Aristonka a ta dotycna je Milca-Berca 😀 Nasla jsem Ti hned stranku,kde to vysvetluje,jsou tam i fotky testíku,ale chce to prolistovat kousek dopredu i pak dale 🙂

ceeruti
28. zář 2007

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
A tady je to o tom HCG-pro vsechny!!!

chiwule
30. zář 2007

ahoj babušky, jakpak se vám vede po volných dnech? odpočaté? vysluněné? 😉

oskarka
30. zář 2007

Ahoj chiwule, krásný den to dneska byl, že? To víš samá procházka, fotografování, odpočinek a zítra už bohužel do práce... Vůbec se mi nechce po těch dnech na neschopence.

chiwule
30. zář 2007

jo jo mě se taky nechce ☹ už začínám teď myslet na všechny resty z minulého týdne co na mě vyjuknou hned ráno jak zapnu pc ☹ 😉

jmisa
1. říj 2007

Ahoj holky 🙂
Tak v pátek jdem na to spermio, manža se konečně rozhodl, že do kumbálu půjde sám, ale doprovod do Pronatalu chce, takže budu hlídat dveře 😀 😀
O víkendu jsme se zajeli kouknout, kudy se tam jede, abychom v pátek ve špičce neztráceli čas, nejeli jsme tedy až úplně k budově, jen k první ceduli Pronatal, tedy k lesíku 🙂

chiwule
2. říj 2007

jmisa : vy jste teda průzkumníci 😀