• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

25. března 2017 
Ahoj prda, dr. Mayer pravděpodobně ještě neordinuje. Mohu Ti dát číslo na sestřičku, která u něj pracuje v Českých Budějovicích a určitě bude vědět zda už pan doktor ordinuje v K.V. Jsem jeho pacientkou a čekám, až začne ordinovat v Č.B. Zatím je vše na mrtvém bodě. :cry:
Měli začít ordinovat v Č.B. již cca před měsícem a stále nic se neděje. Tak snad se dočkám. Zatím ahoj
2. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc všem.Zítra stejně budu volat doktorce,ale ráda si nechám poradit když to jde :wink: Přeju všem hodně štěstíčka.pa
3. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi dnes v Pronatalu na UTZ potvrdili mnohočetnou graviditu :slight_smile: 6+4tt. Máme velkou radost a je vidět, že i na poprvé se může zadařit.
8. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karamelko, mám radost i za tebe, blahopřeji :dizzy_face: , doufám, že tou "mnohočetnou" měli na mysli 2 a ne více :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku, moc děkuji. Jj, mnohočetná - 2. Ale prý se to může ještě zredukovat. Byla jsem u Slámový a byla skvělá. Spíš to ale vypadalo, že si myslí, že zůstanou oba. Bohouš a Karel :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
... pracovní jména, pochopitelně ... :wink:
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak ať se tě Bohoušek s Kájou pořádně drží :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé karamelka, tak moooc držím palce :dizzy_face: a ještě jednou velká gratulace
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, děkuji moooc :grinning:
8. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karamelko, gratuluju.
Kdy jdeš znovu na sono?
Nám se tedy Bedřich a Božena zredukovali na jednoho :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, znovu jdeme 22.6.
Bych si docela přála, aby se nám neredukovali ... Slámová se ptala, jestli už máme nějaký přírůstek a my, že je to první. Tak se tak potutelně smála, že když první, tak rovnou dvě :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám dvě konstatovala Zelenková a pak jedno mizející po dvou týdnech Slámová.
8. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíme. I kdyby jedno. Hlavně když vydrží a bude vše OK. Tobě se to už pomalu blíží, viď?
8. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karamelko, no zítra začínám devátý měsíc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo: prej ti došel už kočár, tak super, tak tak co :grinning:
my byli v sobotu ve Špuntovi, jen tak ze srandy na chvilku se čučnout a už je prej dodací lhůta na teutonie 14 týdnů, tak to abychom to začli pomalu řešit
8. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, my čekali 12 týdnů. Ale myslím, že to stojí za to.
A máme ho ze Špuntíka. :grinning:
8. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zjistila, že máme Špunta nedaleko domova a jezdíme často kolem, ale nějak jsme to netušili, tak člověk když to nepotřebuje, že...a vraceli jsme se v sobotu z OC Chodov a ejhle, Špuntík :grinning: , tak jsme tam skákli, manža se zamiloval do Spiritu a asi je vymalováno...já teda ještě řeším Jané, no uvidíme, ještě máme hafo času
8. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jané je hezký, ale kvalitou je Teutonie jinde.
8. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to určo, ale zase je Jané lehčí, což mi všechny matky říkaj, že je nejdůležitější
8. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holly, prosim vas o radu. Dochazime do prazskeho pronatalu a meli jsme jit na prvni IUI, ovsem jelikoz jsem byla prestimulovana, tak se nekonala a snazili jsme se doma. Voboril mi rekl, ze mam pockat do terminu ms a kdyz nedorazi, mam prijit. Ms mela dorazit ve stredu a nic, volal jsem do pronatalu, ovsem Voboril byla na salech, tak mi potom volala Slamova a rikala, ze mam pockat do dneska a testovat a kdyztak se ozvat. Testik je bohuzel negativni, tak jsem znovu volala do pronatalu a chtela mluvit s lekare, na recepci mi rekli, ze me nesmi prepojit(minimalne jednou me prepojovalii) a ze me muzou objednat na 10.7. Nechala jsem vzkaz, ale velice neochotna recepcni mi rekla, ze se mi nikdo nemusi ozvat. Netusite nahodou jakym jinym zpusobem se mam k lekari dostat drive? Cekala jsem, ze mi alespon udelaji ultrazvuk, aby s jistotou vyloucili tehotenstvi a kdyztak pichnou vyvolavacku.
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, no nevím. Stabilnější mi přišel Spirit než Jané, což mi přijde taky podstatný, ten rozdíl ve váze zase není tak velkej. navíc Jané nejde posadit směrem k matce, má poruchovou brzdu a šisuje se.
Jané jsem chtěla totiž původně :grinning: takže jsem ho dost zkoumala.

No a pak nafukovací kola mi přijdou jako menší výhoda než ta odpružená u Teutonky.
8. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ismail, vyvolávačku ti píchne Tvůj obvodní gynekolog.
Vyloučit těhotenství může zase on nebo si dojdi do laborky a za 200 si nech udělat krevní test.

Můžeš do Pronatalu zkusit napsat emajl, do předmětu napiš jméno doktora.
8. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karamelko, moc gratuluji. Užívejte si ten krásný pocit!! Doufám, že se nic redukovat nebude!! :slight_smile:
Ismail, recepce je jedna velká slabina Pronatalu. Paní jsou velmi protivné a jednoduše řečeno- pěkný krávy. Dost mě překvapuje o čem jsou schopný mluvit na recepci, když jsou v čekárně pacienti. Být tebou, tak udělám co psala Jmiska, dojdi si na krev a kdyby byl výsledek negativní, tak si dojdi na vyvolávačku ke svému lékaři. Jinak to psaní meilů celkem funguje- je to jediná komunikace s lékaři.
Holky, minulé úterý jsem byla na ET. Měla jsem postel č.5 a Lazarovskou- třeba mi to taky přinese štěstí :wink: Ted netrpělivě čekám na to, až budu moct testovat :angry: :angry:
8. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dusice, tak to si měla moji silnou kombinaci. Držím palce. :wink:
8. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky, udelam to tak. Presne, recepce je naprosto udesna :angry:
8. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso: jj určo máš recht, já myslím, že manža je tak přesvědčenej, že s ním stejně nehnu :wink:
dusice: mooooc držím palce, Lazarovskou jsem měla na ET taky :wink:
8. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ismail: určo napiš mailíka, já komunikovala jedině takhle :wink:
8. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po tom, co jsem si tam vytrpěla, bych si to zasloužila. Opět mi nešel zavést katetr. Byla jsem tam přes dvacet minut a myslela jsem, že vypustím duši. Jestli to teď nedopadne, tak poznám i jejich zázemí v Krči. Protože Lazarovská mi doporučila v případě neúspěchu to řešit operačně(dříve než bych šla ne KET).
8. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dusice, katetr se zárodkama?
Tak to já ani jednou nic necítila, šlo to jako po másle. Ale u druhého transferu tam s náma byla němka a ta měla taky problém, byla tam na sálku snad půl hodiny.
8. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda, mám stejnou dobrou zkušenost, jako Jmisa
8. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek