Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
23. črc 2009

tak já vyslala manžu asi dva dny před první návštěvou, at máme všechny výsledky hotové a nemusíme na nic čekat 😉 , na recepci mu všechno vysvětlili, nemusíš se bát 😉

jmisa
23. črc 2009

Marmino, to už nestuhnem, už jsem stará na poříspěvky pojišťovny. Museli bychom začít hned a já si chci prcka užít, nechci skorodvojky.

marmina
23. črc 2009

to chapu, urcite neni ani moc dobre mit deti hodne brzy za sebou

marmina
23. črc 2009

gucci, takze ti to v pondeli dopadlo dobre? nebo jeste cekas na vysledky krve

gucci
23. črc 2009

marmi: UTZ v pořádku a čekám na výsledky z krve, ale prej budou volat jen když něco nebude OK

marmina
23. črc 2009

tak drzim palce, aby nezavolali!

Zajimalo by me, jestli kdyz dopadne dobre screening v 1. trimestru, jaka je pravdepodobnost, ze by ten druhy vysel spatny? nerikali ti nahodou?

gucci
23. črc 2009

marmi: no právě, že ten druhý screning vychází často falešně špatně, tak jsem zvědavá

marmina
23. črc 2009

jj, pry se to casto stava, me bohuzel loni vysel hodne spatne (a ne falesne) ☹

jenomze myslim, ze kdyz mas za sebou ten prvni a byl dobry, takze tenhle uz te trapit nemusi

ja mam z tech vsech vysetreni a hlavne z vysledku velike obavy...ale zaplat panbuh ze se delaji!

gucci
23. črc 2009

no když máš špatnou zkušenost, tak to se nedivím 😒
já si to vůbec nepřipouštím a ani na to nemyslím

eliska_v
23. črc 2009

holky mockrát děkuju! Určitě s manželem půjdu, aby na to nebyl sám.. 😉
na výsledky si taky počkáme!! 😵
ještě jednou děkuju 😉

chiwule
23. črc 2009

ahoj Jmisko, no jo, máš pravdu, už si to ani moc nevybavuju jak to celé probíhalo... Tak určitě i pro klid všech zúčastněných bude lepší, když Anetku někdo pohlídá. No a jak se máte vy? Co je uvás nového?

jmisa
24. črc 2009

Chiwule, my se máme fajn, jak jinak 🙂 Zítra bude malému měsíc, neskutečně to letí, už si ani nepamatuju na porod 😀 Zatím je to všechno o kolotoči - kojení, přebalování, spaní atd.

atlaselka
24. črc 2009

Tak jsme tam přijeli včera pár minutek před půl osmou protože jsme trochu bloudili že 😀 🙂 po osmé už jsem ležela na pokoji,pak tam přivezli holku na ET,a pak ještě dvě cizinky,já šla v 8.45,pak ta holka a pak ty dvě,takže to šlo po pořádku jak jsme tam přišli.Ze 14ti folíků vyndali 10vajíček,z toho 5 schopných oplodnění.Dnes ráno jsem si volala,vše v pořádku,mám znova volat zítra ráno.Tak ET nevím kdy,snad v neděli.
Akorát ta cesta,tam to šlo,ale zpátky,máem to sto kiláků,přijeli jsme a byla jsem hotová,že jsem se osprchovala a šla spát.To vedro bylo šílený,ale byla jse ráda že jsem doma
pěkný den všem

marmina
24. črc 2009

atlaselko, to muselo byt hodne narocne! tu cestu si umim predstavit, take to mame takhle daleko (mimochodem chodila jsem v Jablonci jeden rok na VOS 🙂 )
drzim palce, aby se jich co nejvic oplodnilo, aby bylo i do mrazacku!

imiska24
24. črc 2009

Ahoj Pronatalky,Atlaselko,držím pěstičky,ať jsou to všichni bojovníčci a máš i do mrazáčku.
A pozitivní náladu na ET.V Pronatalu jsou profíci!!!

atlaselka
24. črc 2009

Děkuju moc holky 😉

imiska24
24. črc 2009

Hlavně tu nejlepší náladu na ET.Kdo Ti dělal OPU?

atlaselka
24. črc 2009

Imisko na lékařské zprávě mám napsanou doktorku Slámovou,já jinak doktory neznám,byla jsem tam poprvé v životě 😉

atlaselka
25. črc 2009

Tak na ET jedeme zítra,ještě mi zavolají kolem desáté v kolik.Máme si vzít 6500kč.Na co myslíte že to přesně je? já už ty papíry nemám,tak nevím...nebo se necháme překvapit
pěknou sobotu přeju

janik8774
25. črc 2009

atlaselka
kolik si dávala za stimulaci a co si brala?Už si to moc nepamatuji a taky se to stále mění.
Ta částka co uvádíš je asi na zmrazení 5000kč,500kč na katr( něco na zavedení embryi) a ten zbytek nevím.Třeba ti někdo tady objasní zbytek či částku.
držím ti palečky

marmina
27. črc 2009

úspěšné hnízdění, atlaselko 🙂 kolik bylo mimísků?

gucci
27. črc 2009

ahoj holky
5000 je mražení
2500 prodloužená kultivace
500 katetr

ale možná atlaselka má jen mražení, katetr a nějaký doplatek za léky, páč na PK to nevypadá

svetruska
27. črc 2009

AHOJKY holky,

tak semm se vratila z dovolene a uz jen dva dny a jdeme do pronatalu 😉
jakpak se mate vy? musim to procist 😵

marmina
27. črc 2009

ahoj svetrusko, tak vidis, rychle to uteklo 😉
bylo mi celkem fajn, ale zase je mi blbe ☹ je to fakt narocny...

svetruska
27. črc 2009

marmina tak odpocivej ono ti to pocasi asi neprida vid... 😒

jinak to leti uplne silene...mam asi dalsich milion otazek tak az tu nejak budete zas se budu ptat 😀

atlaselka
27. črc 2009

Ahojte a děkuju moc
Tak nakonec jsem platila 11500,- já měla připravený peníze co mi ráno řekli,tak sjem to pak musela platit kartou 🙂 A mám dva bobísky v bříšku a dva v mrazáčku.Měli jste každá neschopenku? Chtěli mi ji dát,ale já mám ted ještě týden dovču,pak bych měla jít do práce,vyřešit to potom ještě dovolenou do té doby než bude jistota že to vyšlo nemůžu,protože ji už mám málo.Navíc k poslednímu srpnu končím,mám výpověd,tak asi na to prdím,zavolám si do ambulance kam jsem chodila předtím tady u nás a od pondělka si neschopenku nechám napsat.Předtím jsem myslela že do práce půjdu,ale nějak se mi do práce nechce,ikdyž nemám nějak těžkou.
pěkný den

svetruska
27. črc 2009

Ahojky atlaselka,

jeste se nezname 😉 ¨
ja jsem se tu taky ptala holek, jestli neschopenku ano ci ne a urcite si ji necham napsat dle dooruceni tady holek ...
moc ti drzim palecky aby vse probehlo v poradku 🙂 nas to teprve ted ceka tak jsem taky tak napnuta...
vy jste sli na ICSI?

atlaselka
27. črc 2009

ahoj Svetrusko tak ted se už známe 🙂 těší mě.Jj měli jsme ICSI.

svetruska
27. črc 2009

🙂 ted procitam co se tu delo, kdyz sem byla na dovce a nas taky ceka ICSI muzes mi prosim povedet, jsem stejne vykulena jako urcite kazda a sbiram info 😉 co me - nas ceka...

atlaselka
27. črc 2009

To já byla taky neboj,a co bys chtěla vědět?