• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

17. října 2017 
:slight_smile: hura to jsou krasne zpravy takhe po ranu :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci gratuluji a moc moc zavidim!
31. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetrus, tak mas taky albicko :slight_smile: at do nej pribivaji krasne veci
31. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :slight_smile:
mamri a kdy jdeš ty na screening?
31. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vcera jsm jesne neco prolizala ohledne te injekce a trochu se bojim toho "prechodu" nevim co to se mnou udela a mam v tom porad nejak nejasno jestli tedy M budu mit nebo ne a jestli tedy zacnu pichat ten menopur uz toho 3,9, resp.4,9, kdyz mit Ms nebudu jde to takhle zacit, ale asi vi co dela a ja se moc ptat co? jen ty otazkyjeste emam nejak vysvetlene uplne a tak se v tom furt stouram :sweat_smile: ...
31. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetru: a to máš krátký protokol ne?
já měla taky menopur :wink:
31. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene ona mi to pak zmenila na dlouhy protokol / prd tomu rozumim :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a u koho si byla?
31. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Dr slamove
31. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, jdu v pondeli
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Gucci, gratuluji ke svělým výsledkům. Takže teď do konce těhu už Vás tolik zkoumat nebudou?
31. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svet: jéé Slámová mi dělala dycky IUI a taky poslední UTZ :wink: , říkali jsme jí s manžou Indiánka :slight_smile:
marmi: no super, tak to moooc držím palce, hlavně nebud z toho nervní, já se o mimi vůbec nestrachuju páč mu věřím :wink:
31. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj uz mam konecne albicko diky za prani snad tam brzy pribude fotecka s dalnici :grinning:

jinak byla moc prijemna jen sem se mela vic ptat... :wink:
31. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, snazim se moc, vis poprve jsem si taky vubec nic nepripoustela, a pak to bylo jak ledova sprcha....mam obavy , aby se to neopakovalo, uz bych to nezvladla

jj, slamova fakt vypada jako indianka :slight_smile: myslela jsem, ze je prisna, ale je prijemna
31. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne vypadala prisne ale byla moc moc prijemna, cekali jsme hodinu coz me stvalo a stvalo a pak me to bylo jedno jak byla mila tak na to clovek hned zapomel :wink:
31. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetrus, ja se taky vzdycky chci ptat, ale vsechny otazky me napadaji az doma :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi povidej kamaradka mi vcera poradila, abych si je napsala a az tam pujdu na tu injekci abych si vzala papirek a ptala se :grinning: ...to by byl soupis :grinning:

jinak nevite, kdo mi bude tu injekci pichat?
31. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravdepodobne sestricka :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ta mi toho asi moc nerekne :grinning:
31. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi pujdes normalne do ordinace, takze se budes moct doktorky/doktora pozeptat
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis tak uz vyndavam tabelacni papir :grinning: a pisu otazky... :grinning:
nejvic mi neni jasne to jestli po te injekci Ms budu mit nebo ne a kdyz mam 3.9. prijit na rozpis tak vlastne zacnu bez MS pichat...jsem jak v zacarovanym kruhu :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
erine: určo budou :wink: , 12/8 jdeme na velký UTZ a budu chodit na vyšetření jako doted (poradny a UTZ)
marmi: no tak to je jasný, jestli máš už špatnou zkušenost, tak člověk se pak víc bojí, to se nedivím
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Pronatalky :slight_smile:
Marmi :slight_smile: , tak vidíš mi se známe až takhle. Jo tenkrát mi to překvapilo, jak se miochotně dr. Vobořil ujal a v podstatě mi zachránil, páč bych jinak 2. IVF do 39 let nestihla......

Svet a ten dlouhý protokol je nějak i s antikoncepcí, ne? Kočka u nás na diskuzi jej měla a brala antiko, ale nevím, jestli po zastavovací injekci nebo před ní. Zeptám se jí.....
Rozhodně se toho neboj, je tu spousty děvčat, co ten dlouhý protokol měly a v pohodě.
31. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem byla na UTZ jestli tam máme nějaké folíky. vpravo uzrálo 8 velikosti 20 a vlevo jich tam taky pár je, ale jsou menší...16. tzn, že v sobotu jdeme na OPU :slight_smile: těším se a bojím zároveň
31. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
erine: tak to máš super počet :wink:
31. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
erine super :slight_smile:

jany me nic o antikoncepci nerilala...jen ze dotanu tu injekci a pak 3 zari na ten rozpis...
31. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, tak paráda a ve středu ti je dají oplodněné zpět a budeš držet plody.... :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš? nevim kolik je standard. teď ještě bude záležet kolik tam bude vajíček a kolik jich bude možné oplodnit... předpokládaný ET bude v úterý. prý to je vidět, jak je tam dávají...)
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je, takové světýlka
31. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem to totiž původně špatně spočítala...
31. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek