Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

marmina
8. srp 2009

papu, tez se pripojuji ke gratulaci za dobre vysledky! a hezkou dovcu!

ja nastesti jeste na verejnosti odkladat nemusela 🙂

erine
8. srp 2009

Ahoj holky, koukám, že se ani jizu neozvala jak se daří mimískum...) ve čt měla mít KET.
Já zatím ok. I když je příliš brzy dělat závěry. Dneska dopoledne dávali boží film.. tušim že se to jmenovalo: Dvojí požehnání. nádherně jsem si zabulela 🙂
já na ten test nevydržim čekat.... 😠 v kolikátem dni po ET či KET jste si dělaly test vy?

lenk
8. srp 2009

😀 pronatal moho doporučit!!

janik8774
9. srp 2009

erine,
v prvním týdnu po transferu se nic neděje,až v tom druhým poznáš jestli ano a nebo ne(máš podezření)
7.-8. den by měl už vyjít ten nejcitlivější test. 🙂 8.den mi už bylo špatně. 😀
Tak at se ti to povede. 🙂 🙂

svetruska
10. srp 2009

Ahojky holky,
krasne pondelni rano ja jen na skok dnes tu asi nebudu...
Erin drzim palecky a preji "aby ti bylo spatne" 😀 / samozrejme v dobrem 😀 😀 😀
me uz se to blizi ve ctvrtek dipherelin to je parada 😵

jizu
10. srp 2009

Ahoj holky.
Erine, jak je? Doufám, že báječně. Já jsem měla zajímavý KET a to proto, že nás tam bylo 6 a já jsem podle abecedy šla poslední a musela jsem tu hodinu po KETu ležet na sále. No moc pohodlný to nebylo, ale zas to rychle uteklo, protože tam lítaly sestry, měly tam nějakou kontrolu, tak jsem si vyslechla, co se dělá s odpadem, atd. 🙂

svetruska
10. srp 2009

jizu tak to si byla skoro seznamena s bezpecnosti prace vid 😉
drzim palecky po Ketu at vse vyjde 🙂

erine
10. srp 2009

Ahoj holky.

svetruska
10. srp 2009

ahojky jak se citis? 😉

erine
10. srp 2009

Jizu, tak to muselo být... 😖 a jinak si ok? odpočíváš? já už to včera nevydržela a jela jsem s manžou na obchodu, podívat se na zahradní nábytek pro naše. ted jsem vyluxovala, tak teď si tak hodinku lehnu a budu odpočívat, abych ty drobky uspala 😀
Svět, tak vidíš jak to utíká.
janíku, tak myslíš, že si můžu udělat ve středu cvičnej test? to bude týden po ET

erine
10. srp 2009

Svět, a ted to půjde tedy jak .. ? ve čt dis.....a dál?

svetruska
10. srp 2009

pak mam 3 tydny cekat ono to telicko nahodi klidovy stav a po 3 tydnech zacnu normalne stimulovat injekcema 😀

erine
10. srp 2009

tak to je dobrý. i když vidím sebe... nemůžu vydržet týden, natož 3 týdny... budeš se muset zabavit

svetruska
10. srp 2009

mi povidej 😠 jsem jak na trni 😀 porad otacim kalendar treba 5 x denne a pocitam 😀 ...

svetruska
10. srp 2009

jina ty jsi taky mela ICSI vid a pichala jsi si injekce vecer? jak sto zvladala asi ok vid 😉

erine
10. srp 2009

icsi ano, páč k oplodnění bylo méně jak 10 vajíček. injekce jsme píchali ráno. jak se bojim, tak jsem si to dala na ráno, páč jsem byla vždycky ještě polomrtvá a manžel mi ji píchnul. normálně vstávám tak v 6. takhle jsem si nařídila budík na 5, manžela jsem vzbudila, píchli jsme a já si mohla ještě lehnout a usnout, na všechno zapomenout a pak makat do práce 😀

erine
10. srp 2009

jednu injekci.. jsem si dokonce píchla sama... tak to rozhodně je k přežití... upozorńuju, že jsem vážně baba srab

erine
10. srp 2009

s tím kalendářem vim co myslíš... každý den se dívám a přepočítávám kolik je to od ET 😀

svetruska
10. srp 2009

🙂 tak to urcite zvladne i muj manza on se toho taky boji chudacek z toho ma nocni mury , me to zas takovy problem nedela ja jsm si pichala i usi kvuli nausnicim ale do tohobricha nevim no 😅 ...
erin a kolik vas to tedy zatim vsechno vyslo?prosim

erine
10. srp 2009

Myslim, že 17tis... tušim. Já jsem tu od utrpení, manža platí. 😎 😀

svetruska
10. srp 2009

😀 dobry...
my to taky tak nejak pocitali na tech 20 tisic myslim i se zamrazenim.../ jestli bude co a tak...

erine
10. srp 2009

jasný že bude. ty brďo, já snad jdu počůrat ten test... už to nevydržim

svetruska
10. srp 2009

erin kolik zo dneska je?

erine
10. srp 2009

🙄 6.den

svetruska
10. srp 2009

ja bych to taky nevydrzela jen aby to nebylo moc brzy a tebe to netrapilo 😕 vis jak...nech to treba jeste na zitra 😵 / ale nebudu jina 😀

erine
10. srp 2009

jj, musím to vydržet. jdu ven. zatím pa

svetruska
10. srp 2009

papa a drz se 😵 zitra to zkus budu an tebe myslet a pak dej vedet 🙂

erine
10. srp 2009

ok 😉

svetruska
10. srp 2009

Ahojky holky,
ted mi volali z ronatalu pi. Dr Slamova ze jak mi delala to vysetrni tak z rozboru zjistila ze mam v deloze najaky zanet a ze se tvori tim nejake protilatky ktere nici sperma... 😢

gucci koukam do alba ze ty jsi taky brala nejake vitaminy pro/proti sperma , ona mi rikala ze tim muze byt i zpusobeno ze se nedari a ze by se tim samozrejme zas jeste s tou endometriozou snizila sance napoceti... ☹
tak at si prijdu pro nejake leky a budu je brat i ja i mana 15 dni...

gucci
10. srp 2009

ahoj ženy
svet: mě na to přišli na imunologickém oddělení na Podolí, žádanku mi napsala moje dr. ještě předtím, než jsme šli do Pronatalu...v Pronatalu dělají imuno vyšetření až po dvou neúspěšných IVF tuším
manža byl v poho, ale já měla alergii na jeho sperma...na cizí taky, ale ne tak moc jako na jeho
takže jsme měli 3 měsíce nakázaný sex pouze s kondomem a brala jsem Prednison, který je na snížení imunity, předepisuje se i po IVF