Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
18. srp 2009

ahojky erin

atlaselka
18. srp 2009

Holky bohužel HCG 100 ☹ ráno v sedm jedu na vyčištění dělohy do nemocnice.

erine
18. srp 2009

neee. je mi to moc líto. jak ti je? jsi doma?

svetruska
18. srp 2009

atlas ☹ to je mi moc lito ach jo drz se / ja vim, rika se to lehce 😒 /

gucci
18. srp 2009

ahoj holky

ježiši atlaselka: to mě fkat mrzí ☹ ☹ ☹
erin: co ty?

erine
18. srp 2009

ahoj svetru...

svetruska
18. srp 2009

erin ty jsi dnes v praci uz?

erine
18. srp 2009

ahoj gucci, včera přišla mrcha. spíš pořádný kusance mrchy. dnes je klid jak po pěšině, jen špinim.
myslim ale, že tam nemohlo po včerejšku zůstat nic... 😔
samé pěkné zprávy. ☹

svetruska
18. srp 2009

erin ach jo ☹

atlaselka
18. srp 2009

jsem doma,chtěla jsme si nechat napsat dneska neschopenku,dr.že mi ji zítra napíše,ale to mi říkala ráno,ted po tom telefonu jsem se nějak zapomněla zeptat,musí být po tom nějaký klidový režim,jestli mi tu neschopenku vůbec napíše,do práce s emi nechce ani za nic.A děkuju všem za podporu

erine
18. srp 2009

jj, v práci od včerejška. fakt bezvadný. po 14dnech si mě vychutnávaj ukolama. nejraději bych zdrhla domu. 😒

erine
18. srp 2009

určitě napíše. já myslim že s tím nemaj žádnej problém. navíc jdeš pod narkozu ne?
je mi to strašně líto. moc jsem ti to přála... nejhorší asi je, když se chvilku člověk raduje ze dvou // a pak mu tu radost někdo vezme.
já tak nějak doufala, ale tys věděla že už jsi těhulka. je mi to líto.

svetruska
18. srp 2009

holky je mi to moc lito ☹
ja jsem tak myslela ze to vyjde...
jdu pracovat tak se vecer jeste zasvatim...papa

gucci
18. srp 2009

jéééšiši to se "daří" teda ☹

erine
18. srp 2009

Atlas, bylas v Pronatalu už v půl osmé?

boruvkova
18. srp 2009

Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla, tak procitam a docitam..
atlas, i kdyz ti to asi moc nepomuze, moc me to mrzi

erin ach jo, tohle obdobi je nejake smolne 😒
porad cekam, ze snad uz by taky mohly prijit nejake pozitivnejsi zpravy

erine
18. srp 2009

pozitivní je, že si gucci vyměnila fotku!!! 😉

atlaselka
18. srp 2009

Erine já sice byla na ET v Pronatalu,ale jinak pak už na kontrolu,UTZ,krev chodím tady u nás v nemocnici,kde je ambulance asistované reprodukce spolupracující s pražským Pronatalem.Možná jsem to tady psala,možná ne,tak se omlouvám 😉

boruvkova
18. srp 2009

Ajo, nojo, gucci ma novou-tehu fotku 😵

gucci
18. srp 2009

jj gucci si vyměnila fotku, páč se byla s manžou o víku fotit 😉 , brácha nás fotil, už jsem se dlouho tak nezasmála teda

papuchalk
18. srp 2009

Ahoj holčiny,
je mi to moc líto, ani nevím, co napsat a jak vás potěšit - buďte statečný a nevzdávejte se! Náš boj prostě končí až ve chvíli, kdy "vyprdneme" ta vytoužená miminka, do tý doby musíme být silné a statečné (...a pak vlastně taky... 😉 ).
Gucci - kochám se tu Tvým pižichem, pěkně se kulatíš a brácha udělal fakt pěknou fotku - náladovku. Jinak je fajn, že tu jsi, myslím, že nejen mě, ale i holky to motivuje jít dál.

boruvkova
18. srp 2009

Mas naprostou pravdu Papuch, my snazilky bychom se tady utapely v depresi (hlavne ja, ja jsem takovy depresivni clovek) a beznadeji, kdezto kdyz jste tady s nami, vime, ze to proste jednou vyjde 😉

atlaselka
18. srp 2009

Musí holky musí!!!! Až ted to na mě dolehlo,když jsem to volala mamce,já blbec jsem jí to už řekla,příště to vydržím dýl...a rozbrečela jsem se poprvé od té doby co mi to řekli,že jsme museli hovor skončit.Ale přebolí to to je jasný,musíme vydžet,jsme statečná děvčata 😉

karamelka.nova
18. srp 2009

Ahoj holky, delší dobu jsem se na Vás nebyla podívat, čekala jsem nějaké super zprávy, ale tohle, co čtu ... je mi do breku za všechny, kterým se nedaří.
Atlasenko, mně revizi dělali pod narkózou a nechali mě na neschopence ještě 3 týdny po zákroku, aby se dodrželo aspoň nějaké šestinedělí. Dva týdny je minimum o ten poslední jsem poprosila Dr., protože jsem měla nervy v kýblu. Žádný extra klidový režim nedoporučili, akorát žádné koupání a sex (na to jsem se jim vyprdla po 14 dnech 😝 ). Žádná slova útěchy na tohle neexistují a kdo si tím neprošel, nepochopí. Držím pěsti, ať máš sílu na další pokusy. Já ji ztratila ... ☹
Dnes jsem byla u Vobořila na kontrole po 1.MS porevizi, čisto, prázdno, akorát se mi děloha nechce narovnat, tak tam jedu v pátek zas a budou mi tam šťourat nějakou trubičkou, přes kterou mě napustí jakousi tekutinou, aby to tam mohli řádně prohlídnout. A to vše zaživa ... 😝

karamelka.nova
18. srp 2009

koukám, jak to letí. Gucci, Ty už jsi v 22tt !!!! To je nádhera !!!

boruvkova
18. srp 2009

Budu pomalu koncit, pro dnesek to tady balim a letim dom. Mejte se hezky a hlavne hodne sil!
Příjemný večer

papuchalk
18. srp 2009

Karamel:
To bude asi ta hysteroskopie, někde dříve jsem to tu popisovala, co to obnáší.

Holky, držte se.

Shakespeare:
Jsem něžný i krutý, ale jsem život!!! Pláčeš??? I v slzách je síla... Teď vstaň a žij!!!

karamelka.nova
18. srp 2009

papu - to je ono, já si nemohla vzpomenout, jak se to jmenuje

snaha
18. srp 2009

Ahoj holky , těm co mají těžké období , vzkazuju držte se , 😠 já jsem si tím prošla už třikrát a hlavně to v sobě nedržte a nechte si pomoct od protějšků , vždytˇjste na to vždycky dva a mě to pomohlo , nejhorší je to v sobě tutlat a být na to sám .
Tak se mějte a nevzdávejtet to , je nás tady na to víc a samá bojovnice 😉

erine
18. srp 2009

Tak mi to nějak začalo dávat smysl... věříte na duši?
Včera, když jsem začala krvácet, stala se mojí sestřičce bouračka. Myslim, že je to něco jako výměna.
Něco za něco.
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/auto-nara...