• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
Zdravím všechny,
mám za sebou první neúspěšné IUI. Chodím do Pronatalu v Praze k Mudr. Lazarovské. Před IUI mi říkala, že dělají 2-4 než přistoupí k samotné IVF. Nemáte někdo zkušenost, na základě čeho se počet IUI volí....
27. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Karmenino, ja osobne byla jen na dvou IUI a pak mi nabidli řešení léčby endometriozy na 3 měsíce.A pak rovnou navázali stimulací vaječníků na IVF. Bohužel nevím,podle čeho oni volí kolik IUI pacientka podstoupí.Je to možná o domluvě s lékařem.
27. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl myslíš že si můžu říct, že už nechci IUI ale IVF? Nebude to z mé strany divný?
27. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké odpoledne holčiny,
Rejchl - blahopřeji k dvojčátkům :slight_smile:. Jezdíš do Prahy nebo do Teplic?

Ráno jsem brzo vstávala a jela jsem na utz, mám na obou stranách 3 folikly ( kolem 14mm), takže 6 celkem - nic moc, ale u mě i je tento počet téměř nadlidský výkon... v pátek jedeme na odběr.

Tak si užívejte krásné,u nás ještě slunečné sváteční odpoledne. :wink: l
28. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karmeni,myslim ze nejprve vyzkousi IUI,přecijenom je to zdarma a IVF uz si musis hradit.Nas IVF vyslo na 15.000,- a to nepočítám cestu do Prahy. Vyzkoušej nejdřiv IUI,i tam je šance že se zadaří.

Dckami dojiždím do Prahy,jsem tam spokojena,všichni jsou moc příjemní.Ted uz budu docházet ke své gyndařce v Děčíně a Pronatal budu informovat prostřednitvím e-mailu,abych tam už nemusela.Držím palečky at ti to dopadne dobře. Mě odebrali 16 schopných vajíček a oplodnilo se 13.Takže mám ještě 11 prcků zamražených:grinning:
Držím palečky,at to vyjde:slight_smile:
28. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dckami, já stimuluji od čtvrtka, na kontrolu jedu zítra, tak jsem zvědavá, kolik bude vajíček :sweat_smile:
A Ty už se v pátek chystáš na odběr jo? To je tedy rychlost. Myslím, že že taky koncem týdne půjdu na odběr. Tak držím palečky a zítra dám vědět, kolik se nám urodilo. :slight_smile:
28. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: Přemýšlím o přechodu z CAR Podolí do Pronatalu.. K Podolí mi pomalu, ale jistě, mizí důvěra.. tento týden, tam mám podstoupit třetí KET... a pak už nebudu mít žádné mrazáčky.. takže nebude nic co už by mě v Podolí drželo..
Nemáte některá zkušenost s přechodem z jiného CARu?.. Zajímalo by mě, jestli by Pronatal trval třeba na doručení všech papírů z Podolí.. čím jsem vším prošla?.. Nebo myslíte, že by si v Pronatalu udělali veškerý vyšetření znova ?.. Holky.. můžete mi Pronatal doporučit.. nebo jste z něčím nespokojený?

Moc děkuju :wink:
29. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě na upřesněnou... myslím Pronatal v Praze! díky :wink:
29. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalka napiš uživatelce lussi ta teď přechází přesně jako ty a dokonce jí v pronatalu půjčej i box na převoz zbylých embrýsků :slight_smile: Já jsem s pronatalem max spokojená sice IVF u nás byl trochu delší běh ale červnový KET se zdařil a i ten přístup tam a prostředí je bomba jinam bych nikdy nešla :wink:
29. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka děkuju moc! byla jsem na 90 % přesvědčená, že přejdu, ale ty jsi mi vyplnila těch 10 % :wink:
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Rejchl blahopřeju, takovéhle zprávičky se vždy krásně čtou. Ať se vám daří.
Dckami a Rákosníčku přeju hezkou úrodičku.
Já jsem po 2.IVF a čekám, jak dopadnu, testuju až příští pátek.
29. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám prosbu, dotaz, nějak se nám zatím s plánováním mimi nedaří, jak jsem už jsem psala.
Máte prosím některá z vás zkušenosti s KET, na kt. se po prozatím 2 neúspěšných IVF cca příští měsíc chystáme.
Zajímalo by mne, jak to probíhá (časově i stimulačně, atd.)? Máme zamražená 3 embrya. Úspěch všech snažilkám :slight_smile: . Díky za odpověď a pěkný den všem, Přibík
29. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rákosníčku tak jak si na tom? Kolik máš foliklů? Podávej zprávy. :wink:

Mě začíná pobolívat bříško, už mě tlačí kalhoty a jsem trochu nafoluká :confused: , tak snad roustou...
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pribiku,
pokud jde o KET, byla jsem 11 den cyklu na kontrolele na UTZ, zda je sliznice a možná ještě něco ok.
Měla jsem vše ok, dostala jsem Pregnyl a za par dni jsem šla na transfer. Který den se přesně spočítá
podle stáří embryjí. Ze tří embryjí nám přežilo rozmražení jedno a celé to bohužel nedopadlo.
Takže to šlo vcelku rychle.
29. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalka já se přidávám k pozitivním referencím k Pronatalu v Praze. V srpnu jsem byla na první konzultaci a za týden jdu na druhé IVF. Všechno běží jak po másle. Chodím k mudr. Lazarovské a opravdu paráda.
29. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dckami! Na každé straně mám cca 6foliklů. V pátek mám ještě SONO kontrolu a v pondělí cca 99% odběr.
Bříško mi pobolívalo dopoledne, protože rána jsem byla na předoperačním vyšetření a p. doktor mi prohmatával břicho. S kalhotami je to už taky špatný. Mám pouze jedny, které mi netlačí na bíško.
Tak zatím pa, jdu dokoukat Ordianci :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi teda pořádná "nosnice" :wink:
29. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tedy jsem. Při 1. IVF jsem měla 15folikulů a při druhém 32folikulů. :slight_smile: Nejsem žádný troškař, horší pak byl při 2. IVF hyperstimulák. Nic příjemného. Doufám, že se mi to teď nepotká.
29. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pribíku,
Ket jde rychle.Může být se stimulací a to je ESTROFEM na podporu růstu sliznice a nebo bez stimulace.
Chodí se asi 13 den na ultrazvuk kvůli nárustu sliznice a pokud je vše OK tak pak je transfer - tak do 4dnů.Záleží na embryjích.
29. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
meli jste to ET nejake priznaky tehu , ja jsem dnes 13 dni po ET a jedine co tak me boli hlava a je mi cas od casu zima ale jinak nic test jsem si jeste nedelala...diky
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla po ET příznaky těhu - asi 8den.Zkus test - to už by měco mohlo být.Jinak každý těhu je jiné.Nemusí ti nic být.Kamarádka do 11tt nevěděla že je těhu.Šla si pro antikoncepci a oni jí řekli že je těhu.
Tak at ti to vyjde.Dej pak vědět.
30. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za info ke KETu, už teď se těšíííííím
30. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny!
Zdravím Vás všechny po čase!
Slíbila jsem Marmi, že dám vědět, jak bylo u dr. Břešťáka - takže Marmi, všechno v pořádku, tentokrát jsem si nechala vypálit CD :sunglasses:.
A hádejte, co čekáme? Chlapáka! :grinning:
Holky, snad je to pro Vás povzbuzení, všem držím palce, ať máte co nejdřív taky vaše trpaslíky v břiše.
Jinak já jsem momentálně marod, chytla jsem nějaké nachlazení, tak jsem zpruzená, prostě kašlíček a rýmička... fuj...
Gucci - Pokud sem ještě chodíš, kdy se prosím Tě chodí na cukrovkový testík a má se přijít nalačno?
30. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuchalk - to je síla.Co člověk zapomene během 3let.Ted jsem zrovna přemýšlela kdy se chodí na cukrovka.
Tak si typuji - 24tt a myslím že se nemusí být na lačno.Žese odebírá krev před a po vypití čaje.
To jsem zvědavá jestli jsem se trefila. :grinning: :grinning: :grinning: Doufám že ti to nevadí. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí se přijít na lačno, nesmí se pít od určité doby, první berou krev, pak dají vypít sladkej hnus (ikdyž mně to docela chutnalo :grinning:), pak se sedí hodina, berou krev, další hodina a druhá krev.
Ale záleží na laborce, někde berou krev až po těch dvou hodinách a někde Tě dokonce pustí i dom. Najíst se můžeš až po tom posledním odběru.
30. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu: na cukrovku se chodí mezi 24tt a 26tt :wink: , na lačno, nesmíš nic jíst
1. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu: jooo a gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,uz me zacinaji chytat nevolnösti.Jak jsem ze začatku dlabala a nabrala 5 kg tak ted do sebe nedostanu vubec nic.Podivam na jidlo a je mi zle.Hrozny.Mam hlad a nic do sebe nedostanu:frowning2: Nemate nekdo zkusenosti co na to pomaha???Jinak ja se s moji drobnou postavou za chvilku ztratim:frowning2:
1. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl - Já jsem měla to samé, při představě jídla jsem první tři měsíce trpěla a trávila volné chvíle nad WC. Shodila jsem asi tři kila, ale už je mám zase zpět. Údajně na ty nevolnosti existují nějaké zázvorové věci (lízátka a tak), ale já myslím, že to se musí přežít, myslet na mimčo a snažit se do sebe něco vpravit, je jedno co. Mně pak začalo chutnat (to chutnat ber s rezervou) ovoce, tak jsem pořád jedla švestky, banány, ono si to Tvoje tělo o něco řekne :grinning: .
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl: ááá tak to budeš jak já :slight_smile: , mě to přešlo až po 4m., akorát že já jsem teda musela furt jíst, páč jinak mi bylo blbě....zkuste holky těhu lízátka z lékárny
1. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek