• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

6. října 2017 
Borůvko, když si vzpomenu jak jsem plašila já, při stimulce.. jsi v naprosté pohodě. Já brečela každé ráno cestou do práce, večer jsem byla protivná a v práci to stálo za starou belu.
Je sice škoda, že nemáš nic do "zásoby" ale možná právě ty dvě se uchytí... :wink:
Jsem živej důkaz, že se zázraky dějí ... Vykašli se na to, přemýšlet, jestli je to dobré nebo ne. Děti mít budeme tečka.
26. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erin, moc gratuluji k přirozenému otěhu :dizzy_face: , já byla na posledním KET v Pronatalu v září a zbývalo mi poslední 3.IVF a 8.12. jsem zjistila, že jsem taky těhu a to s jedním vejcovodem a vysokým věkem :grinning: Nevyšlo před tím 5 transferů, ale asi mi nějak nastartovaly tělo nebo zázrak :wink: :wink:
26. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, no to je bomba... úplně mám z tebe husinu. to je super. Gratuluju!
Zázrak. super.
26. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukam, ze nakonec vsechny tehotnite prirozene to je super tak vam moc gratuluji a kdyby i u nas to takhle vyslo to by bylo super :wink:
preji zdravy prubeh :0) a zdrava miminka :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

erin, ja taky uz vim, proc jsem az tak naladova nebyla, protoze prave na me ta stimulka malo zabirala :confused: No ted uz je to jedno, jsem doma po ET a bojim bojim aby neco bylo, kdyz jsme nemeli ani PK.
Jinak jeste jednou velka gratulace k prirozenemu tehu, pro telo i pro mimi mi to prijde samozrejme nejidealnejsi. Proto drzim pesti, aby vse pokracovalo tak, jak ma a hlavne abys byla v pohode.
27. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, objednala jsem se na první návštěvu k MUDr.Kultovi. Chodíte k němu některá? Jen nejdu do Pronatalu, ale má v našem městě ordinaci. Jak probíhá první návštěva? Musí se mnou jít i manžel? Nastupuje totiž do nové práce a neví, jestli bude moct jít :pensive: . Díky za radu, sestřička mi jen řekla, že tam nemám chodit v období ms, tak jsem z toho pochopila, že mě asi bude i vyšetřovat. :sunglasses:
28. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ consti, já k panu doktoru Kultovi chodím v Benešově. Na první nívštěvě byl i manžel. Sepsali s náma různé papíry,vyšetřil mě a poslali nás na různá vyšetření. Kde chodíš ty?
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakajda ahoj :wink: . Ten teda toho stíhá, já jdu v Příbrami :wink:. Takže manžel by asi měl jít, že? Nebo bych ty papíry vypsala i bez něj? Co je tam za otázky prosím :wink: ? No třeba to bude mít volnější a čas si najde, moc se mi to nechce posouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti, asi bude lepší, když půjde s tebou, protože různá vyšetření psali i jemu jako genetiku a krev. Já jdu k doktoru Kultovi příští čtvrtek do prvním neúspěšném IUI, tak uvidíme. :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakajda, tak snad bude moct jít. Pokud ne, tak to budu muset přesunout. Já tam právě mám jít v době, kdy budu mít píchnutý Pregnyl, ale snad to ničemu vadit nebude :sweat_smile: . Co bylo prosím tě v těch dotaznících? A půjdete do dalšího IUI, jaký máte problém? Já bych dle mého dr. měla být v pořádku, ale dělal mi jen testy na prolaktin- v normě a ultrazvuk- dost folíků, i dle BT ovu probíhá atd. :wink:
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti - Jo a otázky? Jak dlouho se snažíme? U mě jak dlouho jsem po potratu? Zdravotní stav, jestli mám pravidelný menzes, atd
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakajda ok, tak to je fajn. Chtěli tam třeba i nějakou rodinnou anamnezu? Protože to nikdy nevím :grinning: :sweat_smile: . A jak dlouho se snažíte a po jak dlouhé době jste šli do Pronatalu?
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti - u nás žádný problém nenašli, u manžílka je vše ok i spermiogram má dobrej. U mě našli trombofílii, ale tu si prý ohlídají. Tak nevim. Jinak půjdeme na druhé IUI.
28. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakajda to je teda děs viď. když ti nic nenajdou, tak člověk nějak nemá proti čemu bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Držím pěsti ať druhé IUI vyjde a zatím pa!!!
28. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti tobě ať to co nejdřv vyjde. :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata!!!
Takže :
1. gucci - obrovská gratulace !!!!!!
2. jsem tady s Vámi asi naposledy, protože s Pronatalem definitivně končím. Ale ne proto, že bych byla těhu (neradujte se hned), ale z důvodů raději nepsatelných.
Mějte se bájově a moooc držím všem palce
31. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysek 70:nevím jestli si mě pamatuješ,z dob dřívějších,na této diskusi.Ale chci Ti moc moc pogratulovat k těhu,a ořeji pohodový průběh těhu a žádný stresíky u doktorů :sweat_smile:

Karamelka.nova:neznám souvislosti proč jsi s Pronatalem tak nespokojená a popravdě to ani trochu nechápu.Já jsem vděčná za to že jsem byla právě tam.Myslím že je tam hodně profi doktorů a hlavně má jejich laboratoř nej výsledky vůbec u nás.Mardesic se tomu věnuje už řadu let a je to takovej guru vůbec celýho toho kolotoče IVF.
Já jezdila do Pronatalu přesně 8měsíců,tak dokážu pochopit jak bolí u srdce při pohledu na těhu test s jednou čárkou.Ale bohužel u některých z nás to prostě trvá dýl.Já mám za sebou 2.IVF pokusy a z toho mi vyšel až ten 4transfer a ještě po KETu.Tak si myslím,že to opravdu uměj hodně dobře,výsledek jejich práce mi teď spokojeně oddychuje v postýlce.

Ale je to jen na Tobě,já bych neměnila a kdybych snad ještě někdy zatoužila po mimi,tak jedině u nich.Přeju Ti brzké splnění snu o miminku.
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny
dlouho jsem tady nebyla,mám nové zprávy - dneska volali ze Screeningového centra - konečný výsledky po AMC jsou zcela v pořádku a naše mimi je zdravé :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra jedu na 3D utz, tak se moc těším, až ho zase uvidím. Jenom jsem se sestričky zapomněla zeptat, zda je to 100% kluk, ale snad se nám zítra ukáže.... :dizzy_face:
3. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to je fain zprava tak at se zitra hlavne poradne kouli a nespinka at ho poradne na 3D vidis :wink:
3. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dckami, tak to sou super zpravy! tobe to vyslo az na 3.pokus vid? ja se pomalu chystam v pronatalu na 3.IVF, psychicky sem na to moc nemela :unamused: , tak mi drz palce at je to do tretice vseho dobryho :wink: .
4. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
borůvko, tak co? Neříkej, že si ještě netestila...
4. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Consti, Zando, taky jsem chodila ke Kultovi do Benešova. Bylo by asi dobré mít tam první navštěvu manžela, páč může podepsat různé žádanky a pak i proto, že já si první návštěvu nic nepamatovala a manžel mi to doma tlumočil)))
4. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Erine,
omlouvam se, dlouho jsem tady nebyla. Bohuzel moje prvni IVF nedopadlo dobre. Hormony po ET na me nepusobily moc dobre - mela jsem po nich pomerne dost velke deprese, na konec jsem byla psychicky dost zdeptana, ne z toho cekani, ale proste jsem byla tak nejak vyrazena z bezneho denniho provozu, proste jsem se nebyla schopna rano zmatorit a k tomu jsem mela jeste tridenni migrenu a bala jsem si cokoli vzit. Na konec to dopadlo bohuzel tak, ze jsem zacala predevcirem spinit a dnes uz menstruuju, ackoli mela menses prijit az pristi utery. Testy 10.den po ET take negativni, takze proste nic :frowning2: . Budeme teda cekat na dalsi pokus a mezitim se snazit prirozene :fearful: Ale po zkusenostech co jsem mela po ET s hormonama my je z toho uz ted spatne.

Jsi hodna, ze jsi si vzpomnela. Jak se dari tobe a mimu? :dizzy_face:
6. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, chodím taky do Pronatalu v Praze, mám před první IFV ( v březnu) a ráda bych pokecala s někým, kdo tam taky chodí :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ankava, ahoj, my máme za sebou první návštěvu, pocit jsme z toho měli oba dobrý, příjemné prostředí, milý přístup - když teda nepočítám recepci :wink: , vyfásli jsme mladou energickou doktorku, vyšetřila mě, vzala stěry na kultivaci, oběma nám vzali taky krev a příští týden mám volat pro výsledky, podle toho se uvidí, co dál...zatím mám brát clostilbegyt a utrogestan..pokud se do dubna nezadaří s pomocí těchto "stimulantů", bude asi následovat nejdřív IUI. co mě tedy překvapilo, že mě neženou na laparku....
a ty jsi u nich už absolvovala IU nebo něco před IVF?
8. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já už tam párkrát byla, dělali mi přesně ty samý vyšetření, chodím k doktoru Středovi, i když na kontrole po potratu jsem byla u jiné doktorky, ale názor měli úplně stejný. U nás (díky věku) už je nejlepší rovnou skočit do IVF, takže se chystáme v březnu. Utrogestan taky beru, to je nejspíš všelék a tak po něm fakt pěkně menstruuju.
Já, protože jsem už dvakrát otěhotněla přirozeně, tak průchodnost vejcovodů budu mít v pořádku a kvalitu vajíček zjistí při tom IVF. Pokud se to nezdaří, tak ještě přesně nevím, co budeme dělat, ale myslím, že oni jsou hodně zkušený a něco vymyslí,
Jinak máš pravdu, recepce je trochu slabší a dovolat se tam, je skoro nemožné.
Jinak když jsem minule otěhotněla přirozeně, tak mi okamžitě bez okolků udělali krev. Bohužel to skončilo zamlklým potratem.
Tak přeju hodně štěstí :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vas devcata! Uzijte si zitra Valentyna, urcite vam splni vsechna prani (jako loni nam). Uz se nam to blizi, tak to snad zvladnem. Pa :wink:
13. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Už jsem tu strašlivě dloho nebyla, ale rada bych se k vám opět připojila. Loni jsem v Pronatalu , když nad tím přemyšlím tak už vlastně předloni :sweat_smile: , podstoupila 1 IVF, které sice dopadlo dobře ale skončilo velmi velmi brzy (v albíčku to mám popsané) nu a v loni v červenci jsme byli na KETu s posledníma dvěma sněhuláčkama a uspěch :slight_smile: bohužel jsme se radovali jen pouhých 11tt - při kontrole dr zjistil že se mimi už dva týdny nevyvíjí a musela jsem v září na revizi. Ke všemu mě koncem roku propustili z práce a já nastoupila do nové tak jsme museli další IVF pokus odsunout, ale nyní jsem v práci skončila a hned jsem nás objednala na další kolo :grinning: a kam jinam než opět do Pronotalu, páč tam jsme moc spokojeni a i co se týče vysledku tak jsou prostě nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A když to tak počítám tak nám to taky vychází na březen :sweat_smile: :slight_smile: takže se tam dost možná potkáme :wink: jinak na dohodu jdem 23.2. :sweat_smile:
Moc nám všem držím palce :slight_smile:

Všem přeji krásného Valentýna a také to, abychom příští rok touto dobou už měli v náručích spokojené malé dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
13. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se pomalu chystáme do Pronatalu a to po 2 letech. Tehdy v roce 2008 v únoru se nám podařilo 1. IVF. Teď bychom chtěli zkusit, zda se podaří KET z našich mrazáčků co máme. Ještě uvidíme, jak dopadnou moje zdravotní testy, hlavně tlak a pak když vše dopadne dobře půjdeme znovu do Pronatalu na počátku března. Když se nám zadaří, tak příští rok touhle dobou už budeme mít doma další malý uzlíček :wink: :grinning:
14. únor 2010 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, držím nám palce, ať nám Pronatal pomůže. Podkud u mě proběhne MS tak jak má, tak po březnové kontrole začneme se stimulkou. :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek