Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

salopa
31. bře 2010

sedmitecka: když jdeš na IUI, tak žádné schvalování...žádní čekání..jen teda na mrchu...a žádné placení...prostě nic..masimálně za injekci na vyvolání ovu

m.aa.b
31. bře 2010

Ahojda kočenky tak u jsem zase vtu a jsem 3v1 😀 😀 😀 😀 😀

jjinak z úrodičky máme (i s těmi u mě) 8 embryjek a všechny 1 kvality 😵 😵 😵 😵 embryoložka byla s nimi moc spokojená 😉

m.aa.b
31. bře 2010

a také se příteláčkovi o 100% izlepšil spermio 😕 😕 😕 v roce 2008 když jsme byli na 1IVF tak měl ca 30 milonu a nyní má 90mil!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

salopa
31. bře 2010

maab: tak supeeer...to je super kvalitka🙂Tak hezky odpočívej a hlaď pupíka 😉

m.aa.b
31. bře 2010

kata79...............................1 IVF 16.3. OPU, 24 folikulu,5 vajicek, PK zvladla 2, 20.3. ET, 6.4. testík
m.aa.b...............................2 IVF, OPU 27.3.-30 folikulu z toho 16 oocytů, PK 8 špičkových embryjek, 31.3 ET, 16.4 testík
Ankava................................1 IVF od 15.3. stimulace Menopur+cetrotide UTZ 21.3., 26.3. ET 2 embryjka, test ????
Regius................................2 IVF 17.3. OPU, 5 zralých vajíček, 19.3. ET, 5.4. testík
Angus..................................2 IVF 19.3. OPU 8 vajíček stimulace gonal+synarel, teď utrogestan a prednison
Trpytkaa............................. IVF ............................ 7 tt........ 1.4. UTZ už by mělo být srdíčko
Salopa
Sedmitečka

holky doplnte se,ju 😉

júúúúú a Třpyt zítra uvidí srdíčko 😉 😉 😉 držím moc moc moc moc palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
31. bře 2010

jj si to užívám - nesmím totiž vůbec nic dělat - příteláček mi dovolil jen ležet 😉 a s mrnouskama si povídám hned od první chvíle 😅

salopa
31. bře 2010

maab. Já se doplním až později, ju. Páč jsem komplikovaná tak trošku:o)

m.aa.b
31. bře 2010

ok salup tak až se odkomplikuješ tak to dopln 😉 😀

salopa
31. bře 2010

oki.díky 😀 snad 13.4. 🙂

salopa
31. bře 2010

mno nic..mějte se hezky...možná se tu večer ještě zastavím.papa 🙂

m.aa.b
31. bře 2010

zastav 😉 papa

angus
31. bře 2010

Ahojky,
tak jsem po tom všem nevydržela a testila jsem no a nic 😠 jsem z toho vedle, ale snad je ještě brzy 8 den po ET? Je mi pořád zle od žaludku, ale nezvracím. Tak nevím na čem jsem 😒
m.aa.b. drž se a netesti!!! 🙂

salopa
31. bře 2010

čusky děvčata
angus: klíídeekk..ještě je čas 😉 8 den je ještě brzo

ankava
1. dub 2010

angus, ty jsi blázínek, proč se nervuješ? osmý den je fakt brzy.
I když tě strašně chápu, já mám taky děsnej strach, že se to nepovede.
Navíc, včera mě trochu bolela prsa a dneska nic, tak jsem zase ve stresu...
ale pak si říkám, že kdybych byla těhu přirozeně, tak mi touhle dobou absolutně nic nebude, je to teprve 6. dnů, tak se zase uklidním.

m.aa.b - já si mimískama taky povídám, jenže pak si říkám.. že jsem jak magor, že si taky třeba povídám s prázdným břichem...
fakt to čekání je na palici 🙂 🙂

tak ať nám to utíká a příští týden máme // dálnice

angus
1. dub 2010

Ahojky,
ankava:díky za podporu 🙂 držím nám pěstičky a yt to rychle utíká a je už rříští týden 😀

angus
1. dub 2010

chtěla jsem příští týden 🙂

m.aa.b
1. dub 2010

holky jsou to teda nervy, ale my to zvládnem a prdolkové také 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vy se máte vy budete testit dřív ....

jen si povídej protože si nepovídáš s prázdným břichem 😀

také nám držíp všechny čtyři 😉

a Třpyt je dnes na ko tak snad se tu brzy ukáže 😵 😵 😵

ankava
1. dub 2010

třpyt psala, že až tak okolo 18.00, jsem strašně zvědavá, jestli bude mít dvojčata, nejsem si jista, ale myslím, že ona ani nešpinila, takže by to dvojčátka mohla být. 🙂

m.aa.b
1. dub 2010

jůůůůů 😀 😀 😀 😀 dvojčátka to by bylo super nu držím palce aby vše bylo ok 😉 😉 😉 😉

trpytkaa
2. dub 2010

Ahoj holky,

kata79...............................1 IVF 16.3. OPU, 24 folikulu,5 vajicek, PK zvladla 2, 20.3. ET, 6.4. testík
m.aa.b...............................2 IVF, OPU 27.3.-30 folikulu z toho 16 oocytů, PK 8 špičkových embryjek, 31.3 ET, 16.4 testík
Ankava................................1 IVF od 15.3. stimulace Menopur+cetrotide UTZ 21.3., 26.3. ET 2 embryjka, test ????
Regius................................2 IVF 17.3. OPU, 5 zralých vajíček, 19.3. ET, 5.4. testík
Angus..................................2 IVF 19.3. OPU 8 vajíček stimulace gonal+synarel, teď utrogestan a prednison
Trpytkaa............................. IVF .... 8 tt... 1.4. UTZ srdíčko další kontrola za 14dní
Salopa
Sedmitečka

trpytkaa
2. dub 2010

Ahojky holky,
tak včera jsem byla na kontrole....tak máme srdíčko a skoro 1cm to je habán co?
Byla jsem 7+2 a prý odpovídáme začatku 8tt tak super! 😉
Co nového u vás?

trpytkaa
2. dub 2010

Jo a to důležité.....je tam jedno 😉

sedmitecka
2. dub 2010

trpytkaa ještě jednou velká gratulace, super, že je vše jak má být 🙂

trpytkaa
2. dub 2010

Díky....já doufám, že bude....nechci to zakřiknout 😉

kata79
2. dub 2010

ahoj třpytko, moc gratuluju, to je super zprava! 🙂 🙂 🙂

ja mam 13. den od ET hcg 600, pristi dny ale teprve ukazou, jak se to bude vsechno vyvijet....nechci zatim nic zakriknout...

trpytkaa
2. dub 2010

kata: jůůůůů tak to je super....určitě to dopadne!

ankava
2. dub 2010

kata, to je skvělé číslo, potichoucku gratuluji, ať to nezakřikneme 🙂
a kde jsi byla na krvi???

m.aa.b
2. dub 2010

Trpyt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulka

Katy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak to je na dobré cestě 😉 😉 😉 😉 😉 a to Ti brali krev v Pronatalu? nebo jsi si to zaplatila?

holky všemm držím vše co mám 😵 😀 😵 😵 😀

angus
2. dub 2010

Ahojky,
tak jak jsem tušila, včera jsem začala krvácet a ráno jsem si udělala tes a je negativní! Takže 9 den po ET 😢 Neváhala jsem a volala dneska do Pronatalu a objednaly mě už na 12.4. a budu chtít udělat imunolog. testy (ty jedniné nemáme) a jelikož nemáme nic v mrazáčku tak to bude zase na delší dobu ☹
Přeji Vám všem ať jste na to líp než já a zvládnete to do úspěšného konce 😉
Krásné jaro 🙂

ankava
2. dub 2010

angus,
to je mi moc líto, a krvácíš opravdu hodně, nemůže se to ještě zlomit?
moc moc štěstí, aŤ to příště vyjde.