Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ando
9. dub 2010

sedmitecko, tak to mě mrzí, ale vzala jsi to perfektně do svých rukou a přeju ať je Vaše první IUI zároveň poslední 😉

Pro pobavení: dnes jsem dobře vykolejila paní na recepci.....potřebovala jsem totiž zavolat na tu genetiku a přeobjednat se. Vytočila jsem číslo, které bylo na lístečku s termínem a povídala a povídala a paní byla čím dál zmatenější a zmatenější, nesouhlasil jí ani termín ani čas ani jméno, ptala se i ostatních, až jsme nakonec zjistili že mluvím s recepcí a ne s genetikou 😅 ...napodruhé se to povedlo

příští týden seberu odvahu a objednám se na tu druhou návštěvu.... už se těším na květen, na další vyšetření, informace, výsledky atd.

užijte si všichni víkend , // pěkně odpočívejte 😎

m.aa.b
10. dub 2010

Ahojky holky tak dneska (10 dne poET) jsem si dělala testík a 😒 duch tam sice je, ale v podstatě jako předtím tudíž čárka nesílí, takže něco není v pořádku, Zřejmě jsem otěhu, ale asi to nepokračuje 😒 , váhu mám stále nižší, ale čárka nesílí. Ještě jsem to nevzdala uplně, ale vím že naděje už je minimální 😔 😔 😔 😔

Mějte se krásně a přeju vám pěkný víkendík 🙂

trpytkaa
10. dub 2010

m.aa.b.: prosím tě....já si dělala n10den a také byla slabá....sílet začala až 14den 😉
hlavně se nenervuj...bude to, uvidíš 🙂

kata79
10. dub 2010

ahojky holky,

maab: nehazej jeste vubec flintu do zita, ty testy jsou jenom orientacni, konkretni hodnoty hcg zmeris jenom krvi...zacala jsi testova strasne brzo, podle me ten narust hcg v tuhle chvili je strasne malej!!!!Dulezity je, ze tam je! Vubec nic nevzdavej 🙂

holky vam vsem, ktere jste ve stadiu objednavek/navstev preju pohodovy prubeh a pevne nervy na jednani s recepci 😉

ankava
10. dub 2010

m.aa.b, desátý den po ET je opravdu brzy na silné čáry, a hlavně, každý test, i když je to stejná značka ukazuje čárku trochu jinak, takže to nemůžeš porovnávat, ještě nepřestávej doufat, všechno zjistíš až po krvi a do té doby je naděje,

já se dneska pokusím trochu pouklízet, protože po 14 dnech praktického nicnedělání je domácnost v katastrofickém stavu, ale pokusím se udržet na uzdě, protože jsem řekla, že UTZ nebudu nic dělat.

Já to mám s recepcí v pohodě, protože nebydlíme daleko, takže je pro mě jednodušší si tam rovnou dojet. A taky si hned v pondělí nechám vzít krev.
Myslím, že s tím problém dělat nebudou, minule mi jí taky vzali hned v ten den, co jsem tam šla.

m.aa.b
10. dub 2010

Holky moc moc moc vám všem děkuju za podporu 😵 😵 😵 😵 😵 jsem ráda, že vás mám 😵 😵 😵

Ta čárka je jen duch nedá se v podstatě ani vyfotit, takový jen stíneček, s těmi vašemi se to nedá vůbec srovnávat ☹, při min. těhu už byla krásně vidět ... Vím, že do ofiko testu mám ještě čas, ale transferovali mi blastocysty což jsou vlastně 5-ti denní embryjka 😔 takže ta naděje není moc velká a pomalu se s tím smiřuji, ale přesto ještě pořád těm mrňouskům věřím 😅

Jinak co se týče krve - mě ji v Pronatalu brali jen jednou a to kvůli podezření na mimoděl. těhu jinak ne 😕 😕 😕 😕 ale přemýšlela jsem, že si zkusím v týdnu zavolat u nas do nemocnice jestli mi udělají odběr jako samoplátci a uvidíme ...

ještě jednou vám moc děkuju že vás tu mám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sedmitecka
10. dub 2010

maab, neplašit a nestresovat!!!! čárka začne sílit po pár dnech, uvidíš 😉

holky, čím jste stimulovaly před IUI, jen clostilem?

ankava
11. dub 2010

maab, neplaš se ještě, prosím 🙂
krev ti vezmou normálně v laboratoři na poliklinice, stojí to okolo 250 Kč.

Já jsem taky o tom přemýšlela už v pátek, ale pak jsem si řekla, že to nejdřív zkusím v caru

Mějte krásnou neděli 🙂 🙂

trpytkaa
11. dub 2010

Sedmitečka: já také jen clostil

m.aa.b: tak jakpak pokračuješ v testech?

karmenina
11. dub 2010

Sedmitečko já stimulovala před IUI Menopurem. Ve středu začínám opět. Snad to mám už schváleno od pojišťovny. Jako na potvoru jsem měla dlohý cyklus 35 dnů. Tak moc jsem to chtěla rychle dostat aby už byla stimulka a možná mimi, že to bylo naopak nestandardně dlouhý.

ankava
12. dub 2010

Ahoj,

zdravím všechny 🙂 🙂

ráno jsem šla do CARu na tu krev, byla tam tak "příjemná" sestra, že jsem málem utekla. Nechtěla mi tu krev nabrat, prý kdyby si takhle vzpomněla každá.... nakonec mi jí vzala, výsledky odpoledne.
Myslela jsem, že kdyby to bylo zase blbě, tak aby mě moc dlouho netrápili a bylo v Caru všechno pohromadě, ale že jsem nešla raději na tu polikliniku. To jsem netušila, že budou dělat takový problém,
myslím, že by mohli být trochu vstřícnější.
No a navíc, ta druhá sestra, co mi krev brala, vůbec neumí nabrat krev, už podruhé, co mi jí brala a zase tam budu mít pěknou modřinu..kdykoli mi jí bral někdo jiný, tak to bylo absolutně v pohodě.
Ale jinak jsem se trochu uklidnila, zase jsem začala věřit, že to bude dobré 🙂

sedmitecka
12. dub 2010

holky díky 😉 to znamená, že i na schválení IUI pojiš´tovnou budem muset čekat ten měsíc? neudělají nám ho hned? to se zase zdrží o měsíc, chjooooo

kata79
12. dub 2010

ankava: no to je neco, ze ti delali takovy problem, nechapu! ale hlavni je, ze budes znat hcg 🙂 , pak se nezapomen pochlubit s hodnotou 🙂

m.aa.b
12. dub 2010

AHojky ve spolek,

tak jen hlásím, že čárka je stále jen duch - takže to vypadá že mimčo se chytlo,ale vzápětí to vzdalo ☹ ☹ ☹ i přesně vím kdy, stalo se mi totiž to samé co při MA v září - tokový divný pocit jako když mi někdo sedí na krku a ten samý přesně jsem měla i minule a podle utz přesně v té době kdy se mi to stalo přestalo mimčo růst - dost jsem se hlídala,takže jsem věděla kdy co a jak. JInak mrcha jen se spustit už ji drží jen utroš - špíním a to tak že odchází kousky sliznice nic hrozného, ale jak říkám není to uhnizdování. Takže u nás to nedopadlo ☹ 😖 . Zkusím se ještě v Pronatalu domluvit, jestli by tam ještě nemohl být nějaký jiný problém a zda mi na to třeba můžou udělat nějaké další vyštření, štítka to není pže tu mi od toho MA kontroluje pravidelně endokrinolog a je to v naprostém pořádku. Tak ted jen nějak našetřit a přežít to čekání a šup na KET.
Díky za podporu a že jste tu na mě myslely 😵 😵 😵 vám všem držím palečky aby vám to dobře dopadlo 😵 😵 😵

ankava
12. dub 2010

m.aa.b, to je mi moc líto, tak se holka drž, ať jsi pořádně připravená na to další, protože to určijtě vyjde

já byla ráno na té krvy a můj dnešní výsledek HCG 19. den od OPU: 3449
nechala jsem si to raději dvakrát přečíst nahlas.
tak doufám, že už si to nebude chtít mimi rozmyslet 🙂

regius
12. dub 2010

ankava-to vypadá na dvě mimi co 😉 nebo i víc 😉

ankava
12. dub 2010

regius, kéž by 🙂 🙂 🙂 jen aby to pořád rostlo 🙂
dvě bych brala moc ráda, ale tři to ne, ale to snad ani nejde, aby byly ze dvou 3 🙂

kata79
12. dub 2010

maab: pisla jsem IP
ankava: no tak to je ovsem neco 🙂 , to budou dvojcatka jako vysita 🙂 super!

ankava
12. dub 2010

kata a jak ty? všechno v pohodě? kdy jdeš zase na kontrolu?

kata79
12. dub 2010

ankava: ja prave nevim, jestli je vse OK, na kontrolu k obvodacce jdu ted v patek, do car az za 14 dni, tak uvidim, jestli se embryo odlucuje, nebo tam jsou 2 ...snazim se byt ale (zuby nehty pozitivni) a verit ve druhou variantu 🙂

ankava
12. dub 2010

já myslím, že se nic neodlučuje... že to bude v pohodě.
že tě paní doktorka jenom trochu vystrašila.
mě taky trochu děsí, že půjdu na UTZ příští týden a pak mě třeba 14 dnů nechají...
nejraději bych, aby mě kontrolovali každý týden, jestli je to OK, protože po těch mých zkušenostech s potratama v 7. týdnu jsem samozřejmě trochu nerv.
Třeba je nějak ukecám 🙂

kata79
12. dub 2010

ankava:jojo, intenzita navstev neni nic moc...ale treba v Tvem pripade udelaji vyjimku, pokud mivas 7. tyden takto kriticky, urcite se zkus domluvit!
A ja doufam, ze v patek budu mit dobre zpravy 🙂

m.aa.b
12. dub 2010

Sluníčka moje moooc vám všem děkuju máme mrázačky, tak hned jak to bude možné (jak zdravotně tak finančně) jdem znovu

Ale dnes mě neuvěřitelně vytočili ve spořce - mám nějaké půjčky a vše mám pojištěné i proti ztrátě zaměstnání, tak jsem si tam došla a když tedy nemám práci (a platím si to pojištění), tak toho využiju a oni mi tam zdělili, že jsem byla propuštěna ve zkušební době, takže to pojištění se na to nevztahuje !!!!! jsem nevěděli jestli mám brečet křičet či co, jsem to chtěla nejdříve zrušit ale ona mi říká že tam ještě pro případ nemoci tak jsem ji na to řekla, jen abych pak náhodou nebyla nemocná málo nebo jinak než oni uznávají no nasr..i mě fakt dokonale. I když tedy paní se snažila to vytelefonat i proto jsem se celkem ovládla ale teda ....
Ted ještě čekám co přijde do třetice.

Ank - velká gratulka k HCG 😵 😵 😵 😵

ankava
12. dub 2010

s těma úřadama je to fakt horor, mojí mamce vypálili chatu, měla pojištěnou, ale řekli jí, že pojistku vyplatí jen v případě, že se nenajde viník, a když jo, tak to musí vymáhat po něm. Tak na co je tedy pojištěná? já bych řekla, že jí mají hned vyplatit a když ho chytí, tak to má vymáhat ta pojišťovna. Jinak se mi to zdá na draka.... Naštěstí ho nechytili.
ale s tou tvojí pojistkou je to fakt podobné....
všechno je postavené tak, aby klient byl co nejvíce znevýhodněný.

s úřadama je to fakt peklo

drž se m.aa.b

nadis.h
12. dub 2010

Ahoj holky,

Ankavo nechci Tě strašit, ale ze 2 embryjek můžou být i 4. 😅 Jedno se rozdělí na 2 jednovaječná dvojčátka. Ale je to veelmi vzácné. 😉 A i kdyby raději 4 děti než žádné ne? 😀

Holky držím Vám moc palce všem!! 😵

ankava
12. dub 2010

nadis.h, díky za upozornění 😀 😀, doufám, že ta vzácnost nepotká zrovna mě 🙂 🙂
taťkovi to raději říkat nebudu, nebo by ho trefilo, neřeknu mu ani o případných dvojčatech 🙂
v příštích týdnech se uvidí.
Já teď musím překonat strach z dalšího zamlklého těhu a doufat, že jedno mimi se zahrabalo a zůstane zahrabané 🙂 🙂

a jinak Tobě moc moc štěstí...

nadis.h
12. dub 2010

Ankav neboj.Já to četla jen jednou,že se jeden prcek rozdělil na 2. A že nudou chodím pročítat hodně jiných diskuzí. 😉

U nás to bylo naopak s dvojkama. Já bych je brala, ale obr strach jsem měla a byla ráda, že je nakonec jen jeden. Moje polovička koupila nové auto combika a prý můžou být klidně 3.. 😀

To už je krásné zababušené u Tebe neboj se nic. HCG máš krásné. 😉

ankava
12. dub 2010

já se nebojím, budu vděčná za jedno 🙂 jsem moc ráda, že se mi tady na diskuzích daří podržet trochu dobrou náladu a pořád v sobě neřešit, co bude, když nebude.
Já jsem doma, a momentálně držím klidový režim, takže se taky ukrutně nudím.... ale vydržím tu nudu celých 9 měsíců 🙂
Moc ti díky za příspěvek 🙂
a co čekáš?

nadis.h
12. dub 2010

Jojo diskuze jsou moc fajn. Člověku to doma uteče a hlavně zabaví hlavu. Ale na druhou stranu internet je hrozný v tom, že si tam člověk může najít samé hrůzy... 😝

Čekáme chlapečka. 🙂