• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
fuj ty vyjmenonovany slova: nevyzpytatelny :grinning: je videt ze tohle slovo jsem uz dlouho nepsala :grinning:
4. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,také docházím do pražského Pronatalu,tak doufám,že se k vám mohu připojit.Jedno nevydařené IVF mám již za sebou a nedávno jsme šli do druhého,ale stala se mi taková nehoda s Pregnylem a bohužel se to muselo po OPU ukončit,tak teď v pondělí jsme objednaní,tak se dozvíme co a jak dál.
5. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni jo holky člověk nikdy neví co bude ja byla s ex 6let než se narodila malá a dva roky jsem strávila po nemocnicích.A když už jsme se konečně dočkali tak to neunes a vyčítal mi i když jsem malou vzala do ruky na kojení.No byl to docela záhul tak jsem to skončila když jí ještě nebylo pul roku. :frowning2:
5. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka Copak se ti nepovedlo :sweat_smile:
5. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna2802 už jsem to psala na jiné diskuzi,byla ucpaná jehla a Pregnyl mi explodoval z jehly všechen ven vniveč :angry: Stalo se to večer,nebylo komu zavolat,tak hned ráno jsme musela naklusnout do Pronatalu...posunuli mi o den OPU s tím,že se uvidí až při odběru a opět jsem si píchla večer Ovitrelle místo Pregnylu.Že většinou se musí přerušit cyklus.
5. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak posledni kontrola dopadla lip nez jsem myslela mam tolik vajicek ze se pry nedaji ani spocitat nektere jsou jen vodnata ale prevaha je s bunkou zitra jdu do ferticentu dohodnout operaci a konecne mi je vytahnou uz se tesim boli me neskutecne bricho i prsa no ale smutne je ze musim zhruba 2 mesice cekat nez se mi vyleci vajecniky a pak hura prvni pokus zatim je to nadejny i doktor byl spokojeny
5. únor 2011 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka tak to naštve co,no já si je necham radši píchat jsem mimon :grinning: já jsem schopná si dát na kartáček indulonu :sweat_smile: a nebyla si v pronatalu ve středu dopoledne
5. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adabebe To je supr a dva měsíce utečou jako voda.A ještě jednu výhodu to má,už bude svítit sluníčko a bude lepší náladička :sweat_smile:
5. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna2802 Jééééééé tak to jsme na to stejně,já jsem schopná zakopnout na rovině.. :grinning: :grinning: Myslíš tuhle středu?Ne,stalo se mi to minulou sobotu a chvátala jsem tam hned v neděli,na OPU jsem měla jít v pondělí a díky tomu mi to posunuli na úterý,od té doby jsem tam nebyla jen telefonicky,teď jdem hned v pondělí co s tím atd....já doufám,že nám to nebudou počítat :frowning2:
5. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka no tak tě uklidnim nejsme v tom jenom my.Ve středu jsem byla v Pronatalu a vedle nás seděla taky jedna mimonka která si píchla špatně injekce.Kdepak vložit ve mě takovou duvěru ne ne ne :grinning:
5. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas pravdu bude tepleji moc se tesim i na to slunicko chodim do bratislavi do ferticentu muj manzel pochazi ze slovenska a tak jsme se rozhodli zustat tu natrvalo pocitam ze v pondeli nebo v utery uz pujdu na sal muj manzel je ted tak strasne stastny a ja s nim jestli se nam to povede bude to po tech letech pro nas opravdovy zazrak
5. únor 2011 v 18:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna2802 No nepovídej,vážně????????Já si je píchala už jako nic,ale teď byla opravdu ucpaná jehla a tím tlakem mi stříkačka vystřelila z jehly a vše vycáklo na zem... :angry: Příště jim řeknu ať mi dají náhardní a když se to povede na první pokus,tak jim ho vrátím :grinning: Jinak jsem četla,že to má píchat odborník,ale když je to do břicha,tak můžem i sami.
5. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adabebe Gratuluji k takové úrodičce a držím palečky ať Vám to vyjde :wink:
5. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat zkušených :grinning: dnes jsem si začala píchat Menopur může se na něj pít alkohol?
Zapomněla jsem se zeptat a v příbalový letát v krabičce chybí.
5. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee Já jsem taky měla takové dilema,měli jsme rodinnou oslavu a tam se ta sklenička vždycky dá,ale raději jsem nepila,myslím,že to máš napsaný i v příbalovém letáku,nebo v tom letáku,jak Ti do té tašky ho dává lékárnice,vynechat alkohol a cigarety.
5. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka - no právě,že nikde žádný leták nebyl.Taky mi to přišlo divný přeci v každých lécích je.
Na netu jsem našla příbalový leták a tam nikde o alkoholu nic nepsali tak nevím.
5. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee Se omlouvám,teď vidím,že Ty jsi ten leták nedostala :grinning: Jsem střevo :grinning: tak ale opravdu to nedoporučují,pít ani kouřit.
5. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee To já jsem dostala dva,jeden v krabičce a druhý mi šoupla do tašky lékárnice a taky jsem to studovala, to co Ty a psali,omezit nebo nejlépe přestat pít alkohol a kouřit v době stimulace....ale myslím si,že to je jen a jen na Tobě,že to neovlivní tu injekci,ale třeba ty vajíčka,při prvním IVF jsme byli s manželem na plese a taky jsem si dala sklenku a vše dopadlo dobře,teď při druhým už jsem si to přečetla poctivě a raději jsem nic neriskovala.
5. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka - jo taky mě to nedalo a volala jsem té doktorce tak mi řekla,že nedoporučuje pít maximálně 1 dc vína.
No nejspíš ten leták vypadl sestřičce když mi vyndala ty ampule a píchla mě :grinning:
5. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlenee Tak jsem měla pravdu,ty chodíš do Pronatalu??A to jsi dostala jen jednu krabičku menopuru??
5. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka dekuji moc a preji aby se vam vsem darilo ja si vsechny injekce picham sama jen merional mi picha manzel a musim uznat ze mu to jde i kdyz me to uz dost boli mam 3 injekce naraz a dnes jsem mela 5 den takze 15 injeci do zatku a 10 do bricha
5. únor 2011 v 19:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adabebe To já jsem si je píchala všechny sama,manžel je na vozíku a moc by mu to nešlo,hlavně nemá rád injekce,šlo mi to jedna báseň až na tu poslední,ale to jsi určitě už četla,viz.články nahoře :angry: .Jinak to je dost,tolik injekcí naráz,nač tolik?
5. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka to je mi lito ze mas manzela na voziku ty si sikulka ze to zvladas sama ja mam policysticke vajecniky a tak se mi to urychlilo protoze temi injekcemi mi vajecniky vytvareji strasne moc vajicek v rekordnim case 6 injekci do bricha jsem mela gonalu potom merional do zatku a cetrotide znovu do bricha vcera jsem byla na ultrazvuku a bylo jich tam tolik ze se nedali ani spocitat proto uz jdu po vykendu na sal e povytahovat a za 2 mesice mi je daji oplozene zpatky tak snad to vsechno vyjde mam strach moc se bojim aby to vyslo
5. únor 2011 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adabebe Buď ráda,že máš tolik folíků,bude z čeho vybírat a věř,že se to povede.Budu Ti držet palečky a pak písneš,jak jsi dopadla.Manžel je šikula,je hodně soběstačný a ač mu je 36,tak duchem je mladý,tak na 20 :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka tak to ma byt to mu chvalim mojemu manzelovi bude 33 let a nekdy mi prijde ze ma 15 ale ja to beru je to lepsi nez aby se trapili nad rokami drzim i tobe a vsem holkam co jsme tu palecky my to zvladneme a pak se tomu zasmejeme zitra se dozvim vice v 9 tam mame byt tak jdu hajat zitra ti napisu co jsem se dozvedela a dekuji ti to ze jsem si s tebou psala mi pomohlo na to vsechno nemyslet a nebat se si zlaticko tak se i ty vyspinkej a zitra ti napisu :wink:
5. únor 2011 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky je to v čudu mám chřipku.Příští týden musim na předoperační tak mam strach aby se to nezkomplikovalo no doufam že si doktorka poradí :frowning2:
6. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adabebe Nemáš zač,tak písni,jak jste dopadli,budu na Tebe myslet... :wink:
6. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna2802 To je teda situace,viď??Ale týden je ještě dlouhá doba,třeba už Ti bude fajn.
6. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka ty jo ti povim celej rok nic a když to nejmín potřebuješ :frowning2: jdu do peřin at tu potvoru udolam
6. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lizardka ahoj, to je hrozny, ze jenom kvuli tomu ze jsi nemela doma nahradni pregnyl to takhle dopadlo :unamused: clovek vidi co vse se muze stat :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim ze kdyz nedojde k ET tak mas narok na jednu hrazenou stimulaci navic od pojistovny. akorat nechapu co ti udelaji s temi vajicky ktere jsis tam vypestovala? nebo bez pregnylu proste nedoslo k ovulaci? to jsem jeste neslysela co se v takovehle situaci dela :fearful: dej vedet jak to vyresili ju :wink:
@anna2802 myslis ze se to dalo poznat pred tim nez jste meli mimi ze bude tak na dite zarlit? to je hrozny ty chlapy jak chteji byt jen obskakovany a byt stredem pozornosti :unamused: mam doma taky takoveho, tak nevim jestli je to vetsina nebo mensina :frowning2: ale deti ma moc rad a vzdy si s nimi hraje kdyz jsem na navsteve u rodiny, tak snad to bude dobry :slight_smile: chripky se neboj, tyden je dlouha doba :wink:
@adabebe ty más polycysticky vajecniky? nebo OHS? ze musis dva mesice cekat :confused:
@marlenee ja mam pocit ze jsem na gonal trochu alkoholu pila a bylo to v pohode, nevim ze by mi to nekdo zakazoval :fearful:
6. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek