• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

17. října 2017 
taky bych pracovala z domu :cry: jejda hned :frowning2:
31. říj 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se na konec roku těším, jdu naposledy do práce 14.12. a pak tři týdny volna v kuse hurááá :slight_smile:
31. říj 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to delas? jmiso? :grinning: ja budu slouzit i mezi svatky, ach jo :angry: ale prezijeme, doufam, ze posledni svatky na hooodne dlouho :grinning:
31. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jak se máte? Měli jsme doma něco s počítačem, tak jsem nemohla napsat, ted už je vše ok.
Byla jsem v pondělí na té krvi, HCG 259 :grinning:, to byl 12.n den ovulace, takže super :slight_smile: .
Holky tak to je dobře že Vám to v pronatalu dopadlo ok, uteče to rychle a vy za chvíli budete stimulovat :wink: :slight_smile:
Já jsem zatím ok, jen mě občas bolí v kříži a píchne někdy v podbřišku, tak to píchání snad je ok :confused:
31. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda 12 den ET :grinning:
31. říj 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj daso, takze pozitivni zpravicky? ja se podle hcg nevyznam :frowning2:
31. říj 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj murasku, jsou to pozitivní zprávičky, že mám těhotenství potvrzene z krve :grinning:
31. říj 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to velka gratulace :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyborne, vyborne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kde jsi byla na krvi?
31. říj 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, gratulujuuuuuuuuuuuu :grinning: :wink:
31. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to mam radost :sunglasses: daso, pry trable s pocitacem- :grinning: ze ty jsi to oslavovala? priznej se :grinning: trosicku sok? :grinning: moc gratuluju
31. říj 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasek, mám 11 dní dovolené a musím si jí vybrat, takže tak :grinning:

Daso, moc gratuluju :slight_smile:
31. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mas, jmiso, ale hezky jsi si to naplanovala :sunglasses:
31. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dso-ja mela 12ty den po ET 249 hcg!!!!! GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning:
jmiso-ahojky,tady Aristonka z BC :grinning:
31. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdravím samozřejmně všechny holký!!!!!! Dne je venku krasne a me je zase šoufl,takže dřepím doma a tak max budu čučet na TV :angry:
31. říj 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju, mám radost :grinning: , jěště aby ultrazvuk dopadl dobře a pak budu klidnější. Manžel mi udělal překvápko a koupil nový autíčko-combi :grinning: - tak možná příprava na dvojčata :grinning: :grinning:
Murasek na krvi jsem byla HEIlAB, jak tady bylo doporučeno :wink: :slight_smile:,opravdu jsem neslavila :grinning: :grinning: byla to hrůza být bez počítače :angry:
Ceeruti to je mi líto, že ti je špatně, snad ti bude brzo lépe :wink: :slight_smile: a mimčo tě nechá odpočívat :slight_smile:
Mikulko, jmiso, murasek, chiwule už se těším až přijde zprávička od vás s těhotenstvím :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte krásně, jedu zítra s manželem navštívit tchýni :grinning: tak na 2 dny.
papa
31. říj 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ceeruti moje kamarádka je těhu, 10tt (myslím), TP má 22.5.08, no a tý ještě zle nebylo, tak furt čeká :grinning:

Jo a včera si volala do Podolí a tam jí řekli, že maj od 25.5. do 9.6. stop stav, protože budou malovat, údržba atd., prý jako prvorodička bude spíš rodit později, tak si má rozmyslet, jestli to riskne a nebo se rovnou zaregistrovat jinam, tak teď neví co má dělat.
Já bych taky nevěděla, byla bych nerada kdybych musela do Vinohradský nebo na Bulovku :confused:
1. lis 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsichni, pracujete, pracujete? mam jeste volno, tak lenosim a dohanim prace doma, klasika - zehleni, prani, myti oken - kdyz budou ty vanoce :grinning: :grinning: , pri minus 20st by me k tomu uz nikdo nedonutil. at vam to rychle utika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo, dasul24, uz aby to bylo... kdyz si dava tak na cas, to bude prinejmensim celebrita :grinning: :sunglasses:
1. lis 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, a ty čekáš dvojčátka, nebo jedno?
1. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli nekdo navstevuje Pronatal v Teplicich.Chtela by jsem zmenit sve centrum v Plzni a navstevovat Pronatal. zajimaji mne reference a hlavne ceny.muzete mi prosim nekdo pomoci????Jsem po 2. neuspechu IVF
1. lis 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myo, na www.neplodnost.cz je pokojík, kam chodí holky z Teplického Pronatalu...
2. lis 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska jsem jak na trní, máme auto v servisu a nevím co tam najdou a kolik to bude stát, zatím nevolali, tak jsem mírně optimistická, protože řekl, že bude volat, když tam najde něco nákladnějšího, ale i tak je to zatím ještě nahnutý. Bojim bojim, aby to nestálo moc penízků, protože bychom šetřili na IVF znovu.
2. lis 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso, neboj, snad ne, když nevolali.
2. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo mě chtěj omývat až tam omdlím :grinning: osobně, až si pro auto pojedu :grinning:
2. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myo já tam chodím...
2. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikulko na tý neplodnosti to mají hrozně udělaný, vůbec se v tom neorientuju a Pronatal Teplice jsem tam nenašla :unamused:
2. lis 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela, že tam je vždycky napsáno Pronataly, a to že jsou ty Teplice...
2. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak auto dobrý, jen za 6000 kompletní údržba a technická :slight_smile:
2. lis 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu všem :grinning:
Ne,holky,nejsem ranní ptáče,jen me probuduly nevolnosti :angry:
mikulko-čekám jedno miminko-druhé zaniklo a proto mam po nem sraženinu v deloze a krvacela jsem :frowning2:
Holky,myslete prosím na me v pondeli kolem 12 hod.Jdu na ten NT+biochemicky screening do Pronatalu,tak se stráááášně bojím.
3. lis 2007 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso-no to me ani neříkej,že v Podolí neberou,tak kam ja pujdu rodit??No asi to zkusim kolem 16tt k Apolináři,ale tam se me teda moc nechce :rolling_eyes: Me to tam pripada jak na bežícim pásu.
Daso24-kdy mas UTZ,jsem zvadava kolik mimísku bude :grinning: Manžel je šikula,když myslí na dvojky :sunglasses:
3. lis 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Ceeruti, záleží kdy máš ten termín. Ty máš asi dřív než moje kámoška ne? Si tak o týden dva napřed než ona.
Kamarádka se nakonec rozhodla spíš pro Krč, protože nechce rodit v boxu.
3. lis 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek