Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
8. lis 2007

taky mě štve, že neřekl, co se mu nezdá...vypadal ale docela vystrašeně a navíc to pořád zamlouval, i když jsem se ho ptala dvakrát...což mě samozřejmě vyděsilo víc, než kdyby to řekl naplno...vlastně jediné, co jsem se dozvěděla, že ten tmavý pruh, co mám na UZ kolem dělohy, ten se mu nezdá. vypadalo to jak silnější slupka na pomeranči - na tom uz asi 2cm vysoký...

chiwule
8. lis 2007

mě začalo v hlavě šrotovat, že co je na UZ vidět tmavě, tak jsou kosti a záněty a hutné tkáně a tak...to by fakt bylo super mít kolem celé dělohy zánět - nebo by to taky mohla být endometrioza...to bych pak byla dost nahraná ☹

mikulka
8. lis 2007

Zánět ne, to by tě bolelo břicho, a endometrióza snad není vidět jen UZ. Škoda, že neřekl, takhle je to ještě horší. Ale asi sám nevěděl, tak nakonec, co by říkal. Možná jen zbytek staré sliznice, která snad už při MS odtekla!
Tmavé vlasy dobrý, ale tobě sluší všechny barvy. Já mám zase teď asi 10 cm odrosty. 😒 Ale na barvu jdu až za 14 dní.
Teda holky, mně to dnes v práci tak nebaví. Máme dopo poradu a to je vždy hrůza. Zase budu poslouchat, jak nejsou prachy a jak šéfová živí hladové krky. Už abych byla pryč, na mateřské 🙂 😉 .

chiwule
8. lis 2007

já fakt netuším, navíc to bylo spíš z té vnější strany než z té vnitřní, tak to asi sliznice nebude ne? no což, nezbývá než vydržet, takhle bych se ušpekulovala ☹
s tou barvou - já právě potřebovala zamaskovat odrosty, neměla jsem čas jít ke kadeřnici a chytlo mi to děsně tmavý - tohle je prosím světle hnědá 😅
a to že tě v práci nebaví ta koza józa šéfová, se ti nedivím.
hupky dupky na mateřskou 😉

mikulka
8. lis 2007

Tak snad ti to příště vysvětlí, co tam viděli, a snad už to tam nebude 😉

chiwule
8. lis 2007

jo snad jo, to si piš, že se na to zeptám 😅 a budu chtít vysvětlit, jak to, že tvrdili něco jinýho než je ve skutečnosti s tou stimulací na IVF 😠

campi
8. lis 2007

Njn, oni z toho ultrazvuku moc nepoznaji, ale lepsi nez nic - se mi zda. Gyn mi taky jednou rikal, ze ta tecka v deloze je bud mimino nebo krevni srazenina neznameho puvodu, ktera odejde pri menstruaci. A byl to myom, rostl a kdyz zacal krvacet, tak jsem musela na zakrok.

Chiwule: taky se mi ta tmavsi barva libi.

chiwule
8. lis 2007

campi a ostatní : moc děkuji 🙂 tak já dám na vás a od teď už jen tmavá 😉

murasek
8. lis 2007

ahoj, no jo, chiwule je kocka 🙂 , tim, ze jsi tam dala i vaseho kocicaka jsi me moc potesila, my mame totiz doma 3 vyostky z kociciho sveta a je to parada 😀 😀 moc doporucuju na odreaovani a uklid ulovenych mysi 😀 😀 😀 brrrrrr....
mam na vas jeden dotaz: manzel jde na M/T, me by zajimalo, jestli musim nutne podstoupit IVF nebo je tam jina sance, pripadne, jestli znate statistiky uspesnosti a snad i trosku cenu. zaplatim vsechno, ale nerada bych cekala a vrhala se do neceho zbytecne.
Jinak mikulko a ostatni, hura na materskou a to co nejdriv, dnesek v praci me o tom zase presvdecil... bohuzel. a ja koza hloupa to materstvi tak odkladala.kdybych vedela jak na tom budu, tak uz mam soukromou skolku 😀 😀 😀
tešim se na vase dalsi zpravicky, budu o vikendu, tak si jej uzijte a hlavne KLIIIIIIIIIIIIIIIIIIID

chiwule
8. lis 2007

murasku, ti naši dva jsou oba nalezenci, to nejušlechtilejší plemeno - správná česká směska 🙂 a naštěstí nám myšky nenosí, nemají odkud 🙂 😉

ceeruti
9. lis 2007

chiwule-ja byla v Krči na pohotovosti s tím,že krvacim,tak me jakysi Dr prohledl,že pry nekrvacim,prijela jsem domu a krev me tekla po nohach 😠 Takže jsem jela ke sve Dr a ta me poslala okamžite do nemocnice,kde si me nechali a pak jsem tam byla na laparce a to co me provedli nepřeju nikomu!!!! Mela jsme ve fotogalerii foto břicha,mela jsm propíchlou cevu a napichlí nerv,že jsem se 14 dní nepostavila na nohy -to už bylo fakt moc!

ceeruti
9. lis 2007

Daso24-držím na dnešek pěsti at je srdicko jako zvon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MESA/TESA/TESE – mikrochirurgické techniky získávání spermií z chámovodu, nadvarlat a varlat,k tomu je nutné IVF,protože se ziskane spermie musí dat do vajíček,tato metoda se uživa pri absenci spermíí a tímto se jich par ziska,ale na jine než umele oplodnění to nestací-teda myslím,že to tak je.Nechci Te blbnout. 😕

jmisa
9. lis 2007

Ceeruti, to je hnusný. A co to bylo za doktora?

Já chodím na gyndu do Gynfemu a ten majitel je na částečný úvazek v Krči, tak kdybych něco potřebovala, tak jako že tam budu jeho pacientka. Přijde mi OK, tak doufám, že by na mě nikdo jinej nešáh.

Ale ono je to všude o lidech, magor se najde i v Podolí.

campi
9. lis 2007

ceeruti: a nepamatujes si, jak se ten doktor jmenoval? Ja jsem byla v Krci na odstraneni myomu, bylo to ok - az na to prostredi a jidlo. A ted se tam chystam na laparoskopii - bude me operovat moje gyn.

ceeruti
9. lis 2007

campi,tak to si nepamatuji,ale jinak co se tyka personalu na oddělení nemužu si stěžovat,přisel zamnou i primař a řekl,že se to stava 🙄 Ale kdo operoval to nemam tucha.Ale jsem exot,mam i braní krve problematicke 😅

ceeruti
9. lis 2007

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... to už jsou hojicí se modřiny-ktere jsem mela od pupku,na zada a dolu smerem k pochve 😠

chiwule
9. lis 2007

ceeruti, to je mi líto...naprosto chápu, že k nim nemáš důvěru. Já něco podobnýho zažila na Bulovce, když mi brali slepák a už by mě tam nikdo nedostal!

jmisa
9. lis 2007

ceeruti, to jsou tedy modřiny 😕

chiwule
9. lis 2007

teda ceeruti, to se po tobě snad procházeli v bagančatech ne?! tohle není normálně možný při laparoskopii udělat!!! tak to je síla!

ceeruti
9. lis 2007
chiwule
9. lis 2007

😲 😲 😲 to si snad dělají legraci ne!?! troufám si tvrdit, že bych ti líp odebrala krev já, a to jsem to nikdy nedělala!

jmisa
9. lis 2007

Ceeruti, to asi máš spíš sklony k těmhle monclům a kdo ví co to je ne?
Mně například se neudělá modřina nikdy, ikdyž mi krev bere kopyto největší. A moje tchýně má modřinu přes půl ruku po každém vpichu.

ceeruti
9. lis 2007

Tak na Bulovce mepěkne nasr...před nekolika lety když jsem cekala miminko a mela bolest,tak me Dr neprohlidl a rano me napsal na sal jako mimoděložní,prisel v noci primar,že se muto nezda a vzal me na utz a tam zjistil,že je mimi v poradku tam kde ma byt-pak to sice stejne nedopadlo,ale to je věc jina a pak když jsem si sla pro lekařskou zpravu,protože jsem odesla ne reverz,tak,jsem tam nemela ani registraci a nikdy jsem tam tehotna neležela.Jako moje mama porodila mrtveho chlapecka a dokumenty o nem se stratili 🙄 Tak než tam tak radeji porodím nekde v kroví 😀 Ale na jejich obhajobu,byla jsem tam ted s OHSS a starali se ome uplne fantasticky-ono je to tam ted pry jine celkove,ale ta neduvera u me stejne je.A co se tyka UTZ tak i těhulky v pokrocilem stadiu tehu-ktere jsou óbjednany na 9 třeba,tak jdou na radu až po obede,takhle jsem tam po OHSS udelala peknej brajgl aa sestra volala primari,že chci odejit,protože jsem nespokojena,tak me udelali utz a byl klid na obou stranach 😀 Ja si na hlavu nechat sr...nebudu 😝

ceeruti
9. lis 2007

jmiso-sražlivost mam v poradku,není to mnou 😎 Ale zase me v Krči prisli na protilatky,coz jsem jim vdecna!!
Ja jsem vbec expert na takové veci 😀

jmisa
9. lis 2007

Ceeruti a kde tedy budeš rodit?

ceeruti
9. lis 2007

Ja si normalně vse fotím,me už by to snad nikdo ani neveřil 😀

chiwule
9. lis 2007

ceeruti, on je prý velký rozdíl porodnice a ostatní oddělení na Bulovce. Na porodnici jsem v diskuzích na netu od maminek slyšela samou chválu, ale ten zbytek - děs běs. Já tam byla na chirurgii a už mě tam za živa nikdo nedostane. Protože bych tam taky už mohla zůstat navždycky...

jmisa
9. lis 2007

Moje máti byla v Motole na chirurgii, brali jí štítnou žlázu a byla spokojená, mně se dokonce i ta nemocnice líbila, ikdyž čekání v ambulancích na půl dne bylo hustý. Přivezli tam třeba chlapa z oddělení, odstavili v čekárně mezi sedící a nechali dvě hodiny. Ale jinak vyloženě na oddělení to bylo dobré.

ceeruti
9. lis 2007

jmisa-dneska jdeme do toho Podoli,pak kolem 16tt bych šla holt k Apolinari,jestli me vezmou a kdyžtak bych ot zkusila v Neratovicích,Motole,uvidím,ale Bulovka,Krč-néééééééééééééé.Holky,ja si mam volat po obede na vysledky screeningu a jsme nervozní jak hrabe v zimě. 😒 Pjdu vzbudit mnžela-po nocní spal už cele dve hodiny 😎 ba ne,on to chtel,že toho mame hodne a jelikož dnes nevarim,tak padam hlady 😝