Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

motley
7. srp 2012

Ještě jsem se holky chtěla zeptat...posledních cca 14 dnů mě pobolívá/popíchává na obou stranách vaječníků...když jsem byla ještě před tím na UTZ a říkala to doktorce, tak prý tam nic neviděla, že ok. Podle příznaků to zánět vajčníků, ani cysta být nemůže...

Poraďte...22DC, tedy 7DPO...tak nevím

petris82
7. srp 2012

@motley no me picha v brise kolem ovulace. Hlavne ted kdyz v tele jsou asi jeste nejake zbyle hormony. Ale 22 DC to teda nevim, ale kdyz ti Mudra udelala UTZ a nic divneho nevidela, tak snad by to nic mit nemelo. Pokud teda te to bude obtezovat dyl, tak bych si mozna skocila znovu na kontrolu.

elliem
7. srp 2012

@petris82 Gonal mám az do pondělka 225 jednotek, pak 150 a Luveris se míchá, píchat ho začnu v pátek. Večer jdeme s manželem na pořádný steak, mňam🙂

elliem
7. srp 2012

@motley taky mě vždy kolem ovulace pichalo na vajecniku, ale po stimulaci při prvním IVF to ustálo. Stejně tak mě po ovulaci vždy bolely az do MS prsa a ted nic...

petris82
7. srp 2012

@elliem aha, tak at hlavne hezky rostou vajicka 😉 Jee, uzijte si steak, my byli vcera na tapas tak sem snedla vsechno mozne. Jinak ja mam stejne priznaky jako sem mela pred IVF - boleni pri ovu a prsa zacnou 10 dni pred mrchou. Tu ovu ted citim jeste vic nez predtim.
Takze prvni zacnes s tim luverisem a pak az gonal¿Ja pri kratkem zacla s gonalem a pak sem pridala cefrotid, tak sem zvedava na dlouhy.

elliem
7. srp 2012

@petris82 tak už mám v bříšku jak v pokojíčku🙂 nejdřív Gonal - ode dneška, pak od pátku přidávám Luveris + stále píchám Decypeptyl, takže od pátku 3 injekce... se picnu 😀

petris82
7. srp 2012

@elliem jee,ja cetla od pondeli a ty pichas do pondeli....no to se pekne napichas- treba to budu mit stejne jako ty ten protokol teda a k tomu jeste clexane 😨 ale co bysme pro mimi neudelaly vid? pomaha manzel? mne chtel pomahat, prvni injekci pichl on, ale potom sem musela sama, protoze casto neni doma a uz sem to vsechno pichala sama. a ten decypeptyl budes pichat porad? to ti to mozna vyroste rychle kdyz tak dlouho budes pichat tech 225jednotek.

petris82
7. srp 2012

@elliem jo a jeste se chci zeptat, budes si ty 3 injekce pichat vsechny najednou? nebo kazdou v jinou hodinu?

elliem
7. srp 2012

@petris82 já ten Decapeptyl píchám už od 23.7. Píchá se celý měsíc, tedy až do OPU, pak už ne...po ET budu zavádět Utrogestan. Dohromady to bude něco přes 40 injekcí, vše píchá manžel, já jsem srab🙂)

elliem
7. srp 2012

@petris82 Decapeptyl píchám večer a ten Gonal mi dnes píchli dopoledne, tak ho budu píchat i s Luverisem ráno🙂

petris82
7. srp 2012

@elliem no to je fakt dost injekci. Snad to taky zvladnu tak dlouho, ja pichala po ET stale ten Clexan a uz sem byla tak unavena z pichani, ze mi to nekdy nechtelo propichnout tu kuzi a mela sem to napul zabodly a ten pocit ze musim zatlacit jeste vic.....ach jo. Ale svym zbusobem se tesim 😉 kdy myslis ze budes mit OPU?ja myslim ze pristi pr.sobotu 😉 uz jste byli na steaku? jake to bylo?

elliem
7. srp 2012

@petris82 vypadá to na pátek 17.8 a dál... záleží, jak rychle porotou.. jsi statečná, fakt! já si vůbec nedokážu přectavit, že bych se sama píchla🙂 fakt klobouk dolů!! už máme po večeři i po večerní včelce a válím se doma v peřinách🙂 a ty?

petris82
7. srp 2012

@elliem mne odjel manzel, jsem sama samotinka - bastim jablko a nektarinku a premyslim na co budu koukat. Casto koukam na nejake programy online. A hlavne je strasne vedro, mam vsechny okna dokoran, tak snad se to zchladi. No, ja poprve sem se odhodlavala hoooodne dlouho nez sem ji do sebe zabodla 😅 hmm steak bych si dala taky, ja sem nejaka lina si neco pripravit, takze asi budu bez vecere 😝

elliem
7. srp 2012

@petris82 já když jsem sama, tak taky nevařím. vezmu si třeba jen kus sýra a sním ho jen tak, bez chleba...a jsem po večeři🙂)

petris82
7. srp 2012

@elliem jj to delam taky, cpu do sebe takhle kousicky neceho, nejakych zbytku 🤐 no ale aby se nereklo, ted sem si soupla zapect trosku dyne....mnam mnam

elliem
7. srp 2012

@petris82 mňaaaam🙂 tak to taky můžu, ale dělám si takové dobroty, jen když manžel není doma, nebo večeří mimo domov, to by mi nejedl🙂 já to asi každou chvilku zalomím, mám po dnešku fakt dost...tak si nech chutnat a pak hezkou dobrou noc🙂

petris82
7. srp 2012

@elliem mne by to prave taky nejedl, ja treba miluju brambory s cottage mnam a manzel nesnasi syry, takze pouze kdyz neni doma 😀 Tak preju dobrou noc

elliem
8. srp 2012

@petris82 dobré ráno🙂 tak jsem dnes volala do Pronatalu, špinění se rozjelo, mám strach, že je něco špatně. Bohužel, lékař nemá čas, prý mi zavolá... proč já nemůžu mít chvilku klid???

petris82
8. srp 2012

@elliem Dobre rano, spineni? A po mrse to nemuze byt? Ja treba po mrse spinim jeste 2 dny.... Urcite ti za chvili brnkne, ja tam jednou taky volala a za chvili mi brnkli. Hlavne nestresuj a uvidime...

elliem
8. srp 2012

@petris82 jsem strašněj zmatkař, nevím jestli ti tím spíš nemotám hlavu🙂 když tak po mě něčím hoď🙂 samozřejmě že jsem špinila i při prvním pokusu, teď jsem si našla graf. Už mi z toho fakt hrabe... 🙂

petris82
8. srp 2012

@elliem a co ti rekl doktor, ze gonal zacne az kdyz se ani nespini?ja myslim ze to snad vadit nebude. Jak dlouho mas mrchu a kolokaty den jsi tam byla? To by se snad muselo cekat tyden abysme uz vubec nespinily.... Ja byt tebou tak sem v klidu a za chvili ti urcite brnkne dr a uvidime co ti rekne... A ty chodis do prace? Nebo jsi na PN? Co po tobe kdyz tak muzu hodit?? 😀

elliem
8. srp 2012

@petris82 ne to neříkal, jen studovat sliznici a říká "tak už je pryč, myslím že můžeme klidně píchat od dnešního dne" to mě trochu zmátlo, chápeš🙂 no až zavolá, tak si to s ním ujasním... MS mám 6den a byla jsem tam včera. Chodím do práce, doma by mi hrabalo ještě víc🙂) no to záleží, zda se trefíš a kam🙂)

petris82
8. srp 2012

@elliem sice nic nevim o sliznici, ale kdyz rikal ze uz je pryc tak by to melo byt v poho. Treba si zaspinila kvuli tomu ultrazvuku. No praci ti zavidim, mne uz totiz hrabe..... No kam bych se trefila.... no do hlavy se byt nema, tak bud na prdku nebo pres ruku 😀 😎

elliem
8. srp 2012

@petris82 no ráno to spíš vypadalo na slabší MS.. mně hrabe i v práci, asi bych potřebovala víc naložit🙂 do hlavy můžeš, já otevřu pusu a ty se mi tam můžeš trefit třeba tou opečenou cuketou🙂))

petris82
8. srp 2012

@elliem no ta cuketa byla mnam mnam a dala sem si ji s cottage. Tak vyckejme a uvidime, asi maji ted rano opu a ET tak potom zavola. No to vis, ty zlobis a ja ti budu cpat do pusy dobrutky, vid?to tak, spis neco co nerada.....🙂 No tak je 10 a ja se valim v posteli, no asi uz vstanu no, ale nevim co delaaaat!

elliem
8. srp 2012

@petris82 už mi volal, prý je to v pohodě a nemusím se bát, do pátku by mělo špinění ustat. uf🙂 já už budu hodná 😀 ty jsi na PN?

petris82
8. srp 2012

@elliem no tak vidis ty zmatkarko, ne ja sem od ledna bez prace- zbankrotovala spolecnost kde sem pracovala. Praci sem milovala, obrecela asi 2 mesice a pak sem si rekla ze to je osud a je to cas na IVF🙂

elliem
8. srp 2012

@petris82 tak to tak mělo být a ty si alespoň odpočineš a budeš krásně připravená na příchod mimi🙂

petris82
8. srp 2012

@elliem to jo... Ted jeste aby prislo to mimi 🙂 budes davat 1 E nebo 2E? My byli rozhodnuty pro jedno, manzel chce dite jedinacka, ale ja premyslim priste uz o 2E, i kdybych prisla o jeden pokus IVF...

elliem
8. srp 2012

@petris82 mimi bude, neboj! možná hned dvě 😉 my dávali dvě a pokud zbydou zase jen dvě, tak půjdou zpět najednou, pokud tři, dáme jedno a dvě na mrazák🙂