• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
@petris82 No já bych si dala také červené, ale mám dnes zákaz, když se snažím mrchu zlikvodovat. Včera večer v restauraci jsem si dala dobrého Merlota a hned 2 sklenky a pak se divím jak se to rozjelo.
14. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ Prejem peknou urodicku.

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci Zitra prejem vysoke vysledky krve!

Petris82 - Pronatal Pha, kveten IUI neuspesne, cerven 1. IVF( kratky protokol gonal+ cetrotide, ICSI+PK) 4 vajicka,2embrya, zavedena 1morulka,zadny snehulacek Ceka na mrchu a zari zacne dlouhy protokol. Přejeme, aby mrcha dorazila co nejdříve:slight_smile:!

Lucido - CAR Pronatala Pha, 1.IVF duben 2012 (stimulace Gonal, Cetrotide, ICSI + PK), 22 vajíček - z toho 1 blastocysta zavedena, 9 mrazáčků. 5/2012 z toho mimoděložní. Nyní čekačka na KET. Přejeme, aby čekání uteklo jako voda:slight_smile:
14. srp 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido Merlota taky můžu:slight_smile: koukám, že jsme tu samé vinařky:slight_smile:)
14. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Aktuálně jsi mi připomněla, že se musím objednat ke kadeřnici a trochu se zkrášlit. Ať žijou fintilky. No a já bych si moc přála holčičku fintilku. Jak to máte holky Vy?
14. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Mohu i pivečko, ale jen někdy, spíše to vínko to je dobrůtka.Tak se někdy domluvíme na srazíku a ťukneme si či se trochu jemně picnem, co mimouškové dovolí.
14. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido jsem pro:slight_smile:!!! taky bych chtěla holčičku, dnes jsem dokonce držela v rukou krásné růžové šatičky a už jsem je mále koupila:slight_smile:)) manžel by raději chlapečka a tak ho teď zlobím, hladím si pupek a říkám "tam jsou samé holky:slight_smile:)"
14. srp 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 jak nestíhám číst, myslela jsem, že jsi uklízela šatní skříň:slight_smile:) proto jsem psala, že bych to měla na týden... kuchyň mám vyšperkovanou, máme ji krátce a tak si to užívám:slight_smile:)
14. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Holčičky jsou prostě boží, teda mě by ani ten chlapeček nevadil, hlavně aby to dítě bylo zdravé a vůbec bylo. Holčičku bych si strašně moc přála. Když jsem mělo po IVF, tak jsem byla na Veletrhu starožitností a tam koupila nádherné zlaté dětské náušničky s tyrkysem, ještě výroba za Rakouska-Uherska. To jsem neměla dělat. Teď jsem pověrčivá. A po mimoděložním jsem je obratem prodala. Nic tedy nekupovat, jen se kochat :slight_smile:.
14. srp 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido určitě se dočkáme, neboj:slight_smile: ať to bude klučina, nebo holčička, budeme je mít vymazlený, to je jasná věc:slight_smile:
pořád zírám na kočárky:slight_smile: máš nějakého favorita:slight_smile:?
14. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Markét, já se ke kočárkům ani nedostala, spíš pozoruji malé děti a hadříky a říkám si, taková princeznička, ta by se mi líbila a byla by jen moje.Koukám na tvoji výstavku na profilu, Ty už máš kočárek vybraný :slight_smile:. No a co když to budou dvojčátka? To musí být zápřah.
14. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido vybraný ještš nemám, ale tak dva tři se mi líbí moc...no a když budou dvojčátka, budu taky moc šťasná, zápřah to asi bude, ale co...:slight_smile: poflakuju se už dost dlouho:slight_smile:)
14. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Zase by to bylo z jedné vody na čisto mít ty dvě. Budu šťastná za jedno a už nebudu zlobit, slibuji tam nahoru.
14. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem @lucido tak jsem zpet, docitala jsem vas pri chuzi s taskama v rukach! Jj kuchyn a uz je potreba to poradne vydrbat!! :frowning2: jinak taky se musim dat do normalnich skrini. Jsem taky pro srazik :wink: jinak my bychom s manzelem holcicku, ale on by ji pak v pubertalnim veku chtel vymenit za kluka, protoze se pry zblazni az bude behat za klukama!!:wink: jinak je nam to tak nejak fuk ..... Ja kocarek vyzkousela u kamaradky Jane a je hrozne pohodlny, vyzkousela jsem chicco a byl hrozny, jinak jsem objevila ted na netu ABC design a jeden se mi tam moc libi! Ale nikdy jsem ho nevyzkousela nazivo.
14. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 To ten nákup a večeři bereš pořádně, že ty už ucucáváš to červené?
14. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido já už taky budu hodnáááááá :slight_smile:
14. srp 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 Tak to bylo ve stejnou minutu. Táhneš nákupy a ťukáš do mobilu. Tedy já ji to už bez té techniky nedovedu představit.
Srazík by byl moc fajn, ráda se zůčastním :slight_smile:.
14. srp 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 přesně to říká i můj manžel, že nám za naší Emičkou bude lézt nějakej poďobanej smrad :grinning:
14. srp 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido pritahla sem nakup a ted to tu jeste docitam, musim jit otevrit tu flasu..... Teda rozjizdime to tady poradne:grinning:
14. srp 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Vlk taky sliboval :slight_smile:, ale my to myslíme opravdu vážně, takže budeme tak hodné jak nikdy.
14. srp 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82
@lucido tak až Peťa dorazí do Prahy, dáme srazík třeba na tom Zličíně?:slight_smile:
14. srp 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido budu hodná nejhodnější:slight_smile:))
14. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 Hlavně se pořádně a v klidu napapej. Copak bude dobrého, nějaká španělská specialitka? Jamon serano a meloun by nebyl špatný, také bych si dala. Takže v klidu...
14. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu chrnět holčičky, ráno vstávám brzy, tak se omlouvám:slight_smile: dobrou a nekrafejte moc dlouho, ať vás zítra stihnu dočíst:slight_smile: zítra se ozvu před UTZ a pak i po:slight_smile:
14. srp 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem @petris82 Klidně i na Zličíně, tam to sice moc neznám, jen když jedu autem do Metropele a do Ikea. Když budu v Praze, ráda.
Po oku sleduji Ridiho jak vaří, normálně mi dělá chutě a to jsem po věřeři, pekla jsem rybu. Alora. Tpho bych chtěla mít doma, aby mi tak něco vařil :slight_smile:.
14. srp 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elliem Dobrou noc, už také půjdu padnout za vlast do postele.
Držím palce na UTZ a hezky nás tam reprezentuj :slight_smile:.
@elliem @petris82 Hezké sny a těším se na další "klábosení".
14. srp 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido @elliem teda holky ja si otevru flasu a vy jdete chrnet. Mam chleba se syrem a sunkou, takze zadnou specialitku :slight_smile: ja prave trefim bud do Pronatalu nebo Zlicin ci Metropole. Ale Starbucks ve Zlicine je klidnejsi!
Tak dobrou holky. Ja pujdu az za dlouuuuuho :grinning:
14. srp 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 Dobrou chuť. Hlásím, že se mi klíží už očka. Na zdraví!
To by pan docent koukal, kdyby jsme si tam udělaly dostaveníčko :slight_smile:. Každopádně pak s dětmi to uděláme.
14. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido jojo to udelame. tak dobrou noc, zitra zase pokecame a @elliem hezkou nadilku jinak bude tytyty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 Dobrou a hezké sny.
14. srp 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak damy, ja uz jdu taky spat, dala jsem si 2 velke sklenky( cili pul flasky) a mrcha nikde, no doufam ze se aspon dobre vyspim a alespon vrata neuslysim rano :grinning: Dobrou noc, nebo pro vas uz skoro dobre rano :dizzy_face:
15. srp 2012 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek