• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

25. března 2017 
@segra_bruni Tak to je krásné. Tak to moooc gratulujeme k chlapečkovi a jsem ráda, že i po tak dlouhém a namáhavém porodu se mohou těšit z toho zázraku života:o) Přejeme vše NEJ do dalších chvil s rodinkou a hodně sil, pevné nervy a mnoho krásných okamžiků :grinning: Nelinka posílá pusinku malému:o)
24. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni ségře velkou gratulaci
A pak hlašte jak se malý sžívá s kočkama :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucido ona nakonec otehotnela v Gennetu :sunglasses: /no ja jsem zase z Iscare :sunglasses: / ale to nevadi :wink: hlavne ze na diskuzi Pronatalu je príma :grinning: :wink:
24. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa na to se moc tesime :grinning: to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale budu doufat ze bude spokojena jak Ty :wink:
24. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni Hlavní je, že se Vám to zadařilo a děti jsou a budou zdravé. Někdy máme takové ty své depky a každou potěší, když se dozví dobré zprávy, dodá to síly a to potřebujeme.
24. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni U nás pohoda. Už ho mají rádi všichni. Pů už s ním i lehává na dece, Abi ho nosíkuje a Babu mu žužle samou láskou hlavu :grinning:
24. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luccy82
@segra_bruni Gratulace,ať jsou prckove zdraví a moc nezlobí:wink:
24. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino vyridim :slight_smile: ... / a dik Ti za vse :dizzy_face: :wink: /
24. srp 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Právě jsem dočetla článek a mám slzy v očích,což se mi tak často nestává,a to mi sestinedeli v úterý skončilo:wink: jen by to chtělo dopsat šťastný konec a za dva roky přidat další,už bez těch komplikací:wink:
24. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino stastny konec, ktery prave nastal, doufam dopise, s nim bude ten clanek pak kompletni :wink: ale kdy si na to najde cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nevim :grinning: a pokracovani??? to ted vazne netusim :sunglasses: a myslim ze ani ona ne po tom vsem ... ale preju ji samozrejme to nej at by to bylo cokoliv a jakkoliv, hlavne aby byla ona spokojena :dizzy_face:
24. srp 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni obrovská gratulace:slight_smile:!!!!!
24. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni moc gratuluji, u clanku jsem take mela slzy v ocich!!
@lagusak aha tak takhle to je s tim mrazenim..... Jinak zacneme skoro stejne stimulaci, ja ale budu mit dlouhy protokol.
@briuska tak co??
@elliem doufam ze dobre zahnizdujes :wink:
24. srp 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni ukápla mi slza, když jsem četla bruni fotoblog. Moc gratuluji a přeji hodně zdrav í í í í í a štěst í í í í í :sweat_smile:
24. srp 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petris82 kdyby tam člověk mohl nakouknout, jak ji to jde:slight_smile:)
@briuska já chci vidět fotooooo:slight_smile:!!!
24. srp 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem @petris82 @lucido @segra_bruni @lagusak a ostatní holky ....už jsem tady s výsledkem prvního UTZ. Embryjko se vyvíjí dobře, měří 4,2 mm (macek, žejo :slight_smile:), je mu 28 dní a má počáteční srdeční akci :hearts:...Bože, já jsem tak šťastná....teď už můžu říct v klidu: čekáme miminko...v autě jsem se smála a brečela zároveň... :dizzy_face: :dizzy_face: . Tady je fotečka, znáte to...ta ťupička mezi dvěma křížky, to je ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION :dizzy_face:
24. srp 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elliem už už....nešel mi připojit mobil, abych stáhla foto..bohužel je trochu mázlé, ale stejně krásné...viď....já se tu roztávám na židli, jsem jak máslo :grinning:
24. srp 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@briuska ty kráso, to je nádhera!!! Jupí!!! Já chci taky:slight_smile:))!!!!GRATULUJU:slight_smile:))!!
24. srp 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Kamaradka po 6ti letem úspěšném snažení otehotnela,radost veliká,už v to ani nedoufali a měli zazadáno o adopci...po porodu za 4 měsíce byla těhotná zas...doktori nechapali:wink: a ona taky ne...teď má krásný parecek...byla z toho v šoku,bála se,jak to zvládne těhotná s mimcem,bylo to náročný,ale dala to:wink:
24. srp 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@briuska No to je nádhera, gratuluji! Ať hezky roste :slight_smile:.
Holky, musíme rychle přidat!!!
24. srp 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska naaaaaadhera :dizzy_face: ... to je ale dneska krasne vid? :dizzy_face: :wink:
24. srp 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska juuu no to je nadherny drobecek!!! Tak uz mam dneska zase slzy v ocich!! Vy me tu dojimate holky!!
@elliem no to by bylo ale moc jednoduchy kdyby jsme tam mohly nakouknout :sunglasses:
Jo Lucko ta fotka je jeste z Pronatalu a priste uz jdes ke tvemu dr? kdyz zacina srdecni cinnost??
24. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
.holky já vám moc děkuji....jsem z toho hotová, celej den se usmívám, nic nedělám (ani v práci :confused: ....to nešlo, nemohla jsem se dočkat)....je mi nádherně. Tak a teď tady na vás všechny budu pšíkat ty těhu bacily :grinning: ...koukejte mě brzy dohnat, ať v tom nejsem sama...chci s vámi řešit všechny ty blbinky od prdíků po příkrmy :grinning: :grinning:

Péťo, ještě jdu na jeden UZ 3.9., a pak už přejdu ke své Dr. Jestli teda ještě ordinuje, je jí téměř 70 let :confused: (ale je super, moderní)
24. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky vy jdete taky nějak začátkem září....kolikátého?
24. srp 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Ahoj Lucko, budeme držet palečky, aby další UTZ byl ještě krásnější než ten první :slight_smile: .

@elliem @petris82 @briuska Jinak holky půjdu na kontrolu UTZ 31.8., KET by měl být 6.9., modlím se, aby už to vyšlo se sliznicí. Začala jsem včera prokrvovat 2deci červeného + kontryhel 0,5l 2xdenně. Vykoupila jsem v lékárně sypký.

@elliem Jak se cítíš?
25. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido držím palce, ta kombinace určitě zabere! Kontryhel jsem taky pila a sliznice po něm byla pěkná....+ to červené...to bude peřinka :sunglasses: .
25. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem tak jak je Markét?
25. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido
@briuska ahoj holky, cítím se fajn, břicho od OPU uz neboli, poflakuju se doma, ted jsem se akorát probudila, dávala jsem po obědě slofika:slight_smile: včera jsem cejtila bříško jako na mrchu, ale bylo to tak slabé, že se mi to možna jen zdalo:slight_smile: co naše těhule, už na sobě něco pozorujes:slight_smile:? Jinak Lucko, kontryhel je super, já měla týden před ET sliznici 1,4cm:slight_smile:
25. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Kolik jsi měla sliznici před ET víš?
25. srp 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Po IVF jsem také pořád spala, normálně jsem přišla z práce a už kolem 18:00 jsem spala. Ale pak ta noc byla c častým buzením. No a po obídku se to přímo nabízí, jen tak dál.
Sliznici jsi měla věru ukázkovou! Uvidím v pátek co i řeknou.
25. srp 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni moc moc moc gratuluju pořád jsem chodila šmírovat a už jsem si myslela že bude bruni jako slonice :grinning: tak celé rodince přeju hodně štěstíčka a doufam že bude fotečka zlatíčka :slight_smile:
25. srp 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek