• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

27. července 2017 
Holky mám trochu obavu z OPU jsem nastydlá jak blázen rýma kašel..... sofinka začala se změnou počasí prskat a já to samozřejmě chytla od ní.... tak mám strach jestli mi v tomhle stavu dá vůbec někdo narkozu. Sice s punkcí počítám až za týden touhle dobou ale je to krušný. Celý rok jsme jak rybičky a zrova když to potřebuju nejmíň tak budem kašlat. :angry:
NO uvidíme ve středu jdu na UZ 8.DC zkontrolovat co se děje na vaječníku podle toho se naplánuje OPU. Oni v pronatalu o víku neradi odebíraj jen v těch nejnutnějších případech ale myslím že mi to vyjde v sobotu jsem 11. DC a v neděli 12.DC což je dle mýho akorát.....
15. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Klusáček je Sofinčin idol momentálně :slight_smile: :grinning: zatim poslochá co ji vnutim za pár let už budu trapná nemožná matka tak toho musím využít :grinning:
15. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Ahoj Markét, to bude dobrý, lež a kdyby cokoliv raději do nemocnice. Radší přehánět než něco podcenit. A jak jsi psala jsi bojovnice a mimi také! Držím palce.
15. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem ahoj Markét, moc držím palce, určitě máš bojovníčka. Já jsem také špinila, 2 dny, velmi slabě. Zrovna jsem měla následující den prohlídku u dr., a ta mě uklidnila, že to bude dobré. Opravdu se maximálně šetři. Dobře to dopadne :wink:
PS: to mě mrzí, že jsi první UTZ měla takovýhle....ale hlavně, že tluče srdíčko!!!!!!!! :wink: U mě byl Vobořil taky jednou pěkně nenaložený, bylo to před IUI, nemohl mi tenkrát najít na UTZ levý vaječník, a tak řekl, že stačí to, co viděl na pravém vaječníku :confused: .. :confused: . Nejdřív jsem z toho byla dost špatná, pak jsem si řekla, že hold každý má někdy "blbej den" a příště to bude lepší...a bylo.
Já jsem ode dneška doma na PN. V práci hrozný stres (od nejvyššího vedení), a je mi pořád zle, tak jsem se vzdala představy, že to zvládnu až do úplného konce, jak jsem chtěla. Celý kolektiv se zachovali úžasně skvěle. :wink:.
@petris82 jak to s tebou vypadá, kočko? :wink:
@lucido jak je Luci? :sunglasses:
17. zář 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska ahoooj:slight_smile: už se o něm tady psalo, že je náladový a bohužel, je to tak. Já jsem domluvená do kontroly na home office a pokud to bude i nadále rizikové, jdu taky ma PN. V práci mi všichni drží palce, snazi se a já zjišťuji, že to jde velice dobře i beze mě:slight_smile: je ten plat mi bude chybět:slight_smile:) každopádně pro prcka se ho rada vzdám:slight_smile:
17. zář 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem jj, i mě bude moc chybět ten plat, ale přesně, uskromníme se...hlavně ať jsme v pořádku. Stres dokáže dělat hrozné věci. Tak pěně odpočívej a pohlaď za mě bříško :dizzy_face:.
17. zář 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska ahoj Lucko, ja uz mam v sobe 12 injekci, v patek jdu na kontrolu a priberu k tomu gonal a dalsi! Takze vse jde zatim velice dobre :slight_smile:
No ty si uzivej na PN a opatruj se!!
@lucido jo jak je? Netestovala jsi uz??
17. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 tak super, a už víš, kdy asi bude OPU? máš toho asi dost na píchání, viď :wink:
18. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska no zatim picham jen decapeptyl a v patek priberu dalsi + na redeni krve, takze toho bude dost! Ja pocitam opu tak 30 ci 1.10 jetli mi vejce porostou jako minule :wink:
Co ty? Spokojena doma? Uz roste brisko?
18. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 no už se moc těším, až napíšeš výsledky z OPU a ET :slight_smile: . Já se cítím ráno a dopoledne docela fajn, po obědě už cítím nevolnosti a večery jsou dost hrozné. Ale užívám si to. Bříško roste rychle, ale mám to je i díky špeku, co mám :grinning:
18. zář 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u mně kromě neštovic nic nového, čekám na pátek a asi tam pojedu s malým, to bude sranda! snad si ho tam na chvíli vezme sestřička!!! na gyndě jsem to tak dělala běžně, ale nevím, jestli jsou na tom v Pronatalu zvyklí?
19. zář 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, chci se zeptat, v úterý jsem byla po druhý v Pronatalu na folikulometrii a výsledek mám málo vajíček :confounded: A včera jsem si píchla Ovitrelle a od příštío cyklu Clostilbegyt, máte zkušenosti jak s injekcí i Clostíkem?
20. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 myslím, že to tam zvládnou :grinning: ...

@montonik a kolik je málo? já měla na folikulometrii poprvé jen 1 vajíčko, pak mě v dalších cyklech našli vždy 3 vajucha, jednou jsem měla 5. Vše po clostilbeg., případně Menopuru, bez toho bych neměla asi žádné. Podle Dr. mám ve vaječnících již málo vajíček, navíc snížené kvality, a nízký AMH. A co tě zajímá u Ovitrelle? je na dozrání vajíček a spuštění ovulace...to asi víš. Jak moc je účinná se asi nedá všeobecně zhodnotit...přeji hodně štěstí při snažení :wink:
21. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruiska Děkuji :slight_smile: jo tak to nevim, to mi dr. neřekla :unamused: Řekla prostě málo. AMH výsledky ještě nebyly! No jen mě tak zajímalo, jak to komu pomohlo. A dr. říkala, že snažení by mělo být den až dva po aplikaci, že ovulace je do 36h? Já si píchla ve středu, tak ted uvidíme, co bude.
21. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme chodli do pronatalu prez rok...nekolik inseminaci ktere nikdy nebyly uspesne, nechali jsme tam plno penez, rozpichany bricho od injekci a nic, pak jsme se na to vyprdli, uz jsem chtela mit od tech injekci a hormonu pokoj a najednou to vyslo samo....i kdyz jsem ve tretim mesici ppotratila, ale samo se zadarilo
21. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik clostik je na nic
21. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 To mě mrzí, že to nevyšlo :frowning2: Snad se brzo zadaří znovu :slight_smile: A ted se budete snažit bez pomoci nebo někam budeš chodit do CARU? Clostik jsi brala jak dlouho? A ty jsi měla taky teda problém s dozráváním vajíček?
21. zář 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik jojo me rikali ze mi presne nezrakou vajicka..clostik jsem brala prez rok a nic, pak jsme najeli na injekce a zraly okamzite. ale stejne to bylo k nicemu, prislo mi to jak kdyby tu ovulaci a tu inseminaci planovali spatne. no ted se budeme snazit nrmalne a uvidime no...nechci si hned do tela zase pichat tyhle hnusy vsechny...a kdyz se to samo nakonec povedlo tak se to treba povede zas
21. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 tak uvidíte, někdy to opravdu pomůže opustit od všech těch injekcí,... a přirozeně to vyjde a navíc když se to podařilo jednou, tak po druhý musí určitě taky :wink: Držim palce :slight_smile: Já jsem zvědavá na nás, spousta holek píše, že v CARU jim pomohli, tak uvidíme. Samozřejmě ted jsem úplně na začátku, takže zatim nic nehodnotim!
21. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik tak clostil na mě asi nezafungoval, protože IUI bude 19 dc a to už by to nechtěli posouvat. injekci si dám asi zítra.. Jinak těch 36 hodin od injekce určitě sedí.

ale mám dilema, v pondělí IUI, ale mrňous přinesl neštovice a já je ještě neměla... nevíte, jaká je pravděpodobnost, že je dostanu? vím, že je to dost rizikové pro plod - těžké poškození zraku a sluchu :cry: :cry: :cry:
21. zář 2012 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem na dně. umřela poslední naděje, že v pondělí půjdeme na inseminaci. přes víkend mi nikdo neudělá vyšetření na protilátky na neštovice, takže je velký risk, že bych je chytla těhotná od syna.. je mi z toho na nic. ať dělám, co dělám, pořád se nedaří... proč se nám pořád lepí smůla na paty?????
22. zář 2012 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxim je to hodně velké riziko já jsem neštovice taky neměla tak jsem po jistotu nechala dceru oočkovat tím priorixem tetra abych zmírnila riziko že mi je donese domů..... :-/ :frowning2:

Jinak já jedu zítra ráno na OPU mám opět OHSS jako u prvního IVF. Takže vše zamrazí a půjdu za tři měsíce na KET. Břuch bolí jak čert a d dcerou to zrovna moc na odpočívání není no musím vydržet..... Zítra bude hůř no :slight_smile:
22. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petris82 @elliem @briuska @segra_bruni @maximka33 Ahoj holky, dala jsem si od koníka trochu oraz, odpočívala. Hlásím, že jsem podlehla testovací mániii, nakonec se // ukázaly a doufám, že vydrží. Zítra jdu na krev, tak držte pěsti.
@elliem @briuska - Jak se cítíte budoucí maminky?
@petris82 Tobě se to blíží, držím palce!
23. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucido juchůůůů, tak to je skvělé, doufám, že bude řádné HCG..hned sem napiš :dizzy_face: ...zatím gratuluji jen tiše, jo? já jsem si taky dala chvilku pauzičku, ale dneska už tu zase lozím...něco jsem si i dala do alba a začala jsem koukat po kočárcích. Jinak je mi pořád zle, večery jsou opravdu děsné. Zešílel mi metabolismus, mám stále hlad, co 1/2 h musím jíst :angry: ...jinak je mi na omdlení. Dokonce mě hlad vzbudí i v noci :confounded: :cry: ....mám už z toho nervy
23. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 to mě mrzí ...ale já bych raději počkala, až pomine inkubační doba. To je lepší to o jeden měsíc odložit a pak být více v klidu ...ale mě se to kecá, viď...to je mi líto, že máš takové trápení :unamused:
23. zář 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@musilka držím palce, ať máš kvalitní vajucha :wink: ...brzy se dočkáš...tak hodně odpočívat a hodně pít ...koukejte na pohádky :slight_smile:. Jestli teda malá vydrží nechat maminku chvilku odpočívat :grinning:
23. zář 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@briuska Ahoj Lucko, lepší jíst co 1/2 hodiny než trpět pocity hladu, mimo to se říká, že kdo se v těhotenství moc omezuje, že pak má obézní dítě. Metabolismus se ustálí, jsou to hormonální šoky, bude to pak dobré. Ještě že máš tu neschopenku, takhle jsi víc v pohodě a klidu.
23. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido přesně tak, už poslední dny v práci mě trochu stresovalo, že o mě kolegyně říkala: hladovec :angry: ...co by asi řekla, kdyby mě viděla jíst co 1/2 h. Její těhotná kamarádka totiž jí střídmě, saláty, nemusí se cpát ...no nic. Já nemám žádné výrazné chutě, a necpu se..naopak je mi zle a jím jen proto, abych zahnala hlad :unamused: ...nemlsám :pensive:. Doma samozřejmě slýchám ..jíš za dva, atd. - protože jím malé porce...ale to ignoruju, je to v dobrém a těší mě to víc, když mě chce někdo dopřát, než aby ze mě dělala hladového otesánka :grinning:
23. zář 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se hlásím :slight_smile: z 24 folíků 10 dobrých vajec a MUDr. Slámová mi slíbila že mi transfer udělá pokud se to nějak extra víc nerozjede dohodli jsme se že si v úterý zavoláme a probereme možnosti :slight_smile: Tak mám radost. I když ten spermiogram byl děsivý ale v laborce slíbili že na těch 10 vajuch to dá nechali jsem dělat to PICSI :slight_smile:
23. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucido no tak to je zprava dne!!! Gratulace a držím palečky!!
23. zář 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek