Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

maximka33
22. led 2013

@luciannac Luci, a když to platí pojišťovna, tak budete hodně doplácet?

luciannac
22. led 2013

No ona plati jen zakladní IVF. A ty metody další nejsou hrazeny a všechny si platíš sama. Koukni sem: http://www.pronatal.cz/prilohy/cenik.pdf

luciannac
22. led 2013

@maximka33 vše co máš červeně tak si platíš sama!!!! Nás to vše vyjde na 31000Kč včetně léků.

luciannac
22. led 2013

Jinak jsme byli u Dr. Slámové, a řeknu Vám že je úžasná, vše nám vysvětlila, i s obrazovým materiálem a odpověděla i na veškeré otázky. Vřele doporučuji. 🙂

maximka33
22. led 2013

@luciannac no to je hustý teda..

kata79
23. led 2013

@kata79 děkuju 🙂, a ano, vyšlo nám tehdy hned první IVF, což mi dodnes připadá jako jeden velký zázrak, 🙂, tak uvidíme, jak to bude tentokrát...rozpis dnes vyzvednut a první dávka hormonů dnes aplikována. ...

janinaa
28. led 2013

Ahoj holky, jsem také v Pronatalu nováček a chystám se na IVF. Za dva dny mám první konzultaci, tak se chci zeptat, jestli vám vše dobře vysvětli a jestli je při ní něco důležitého, co bych měla vědět (a případně ptát se). Dělali vám také imunolugii, zda jste alergické na partnerovo sperma? A hormony, jak jste reagovaly?Moc díky.

kive76
8. únor 2013

@sedmitecka jo a navíc nás to ted stálo 13500 tisíce...takže jelikož manžel má špatný spermie..takže nás ISCI nemine..takže podle vajíček...za 4 se platí myslím 7000 kč...a navíc ted v Motole mají pokud je nutné ty spermie s vajíčkem upravovan jinde než ostatní ...manžel dřív prodělal žloutenku..a prý něco v tom těle ještě zůstává..tak poplatek za to je ted 3500 kč...takže to už máš 10500 tisíce..a pokud by bylo prodloužená kultivace..tak k tomu ejště 3500 kč..takže 13500 tisíce zase nanovo, takže to ted nemám...

kveta25
10. únor 2013

@maximka33 chodím stále do Pronatalu ted si píchám a stimuluji na 2 ivf. už nechci nikam jinam, do cizího prostředí tak uvidím jak to dopadne

marverka
11. únor 2013

ahojte snazilky, je tu niektora z Vás taka, ktorej to vislo bud pri et alebo kete s vyskou sliznice max. 5mm???Co ste robili pre rast???? dik moc za odpovede.

maximka33
11. únor 2013

@marverka na růst sliznice je super pít kontryyhelový čaj, 2x denně od ms do ovulace. když to nevyjde, projeví se to větším krvácením, tak je znát, že děloha byla dobře prokrvená. je fajn sehnat si v lékárně sypaný čaj.

marverka
11. únor 2013

dakujem za radu, len ten pijem a nepomaha ☹

ankava
11. únor 2013

@marverka já měla dva dny před ET 6,5, doktor strašil, že kvůli tomu vůbec k ET nedojde, nakonec mám dneska již dvouletou dceru. Dělala jsem všechno možné (čaje, akupunktura, zahřívání nohou pro lepší oběh krve, čínskou medicínu, cvičení Mojžíšové) a asi kombinace toho všeho a obrovská nálož hormonů docílily toho, že jsem se z nulové sliznice dotala na těch šest a půl 🙂 Přeju hodně štěstí 🙂

marverka
11. únor 2013

@ankava som rada ze to vislo, budem skusat 🙂

ramdy
15. únor 2013

ahoj děvčata, já chodím do Pronatalu v Teplicích a vypadá to, že se zadařilo. V pondělí budu volat, že jsou testy pozitivní, tak mě asi objednají na UTZ a krev.

kveta25
16. únor 2013

@ramdy gratuluji jsou to dálnice 🙂

kata79
19. únor 2013

Ahoj holky, mela bych dotaz, mam za sebou 2. IVF , prvni bylo uspesne, druhe dle vseho nebude....chtela bych se zeptat, kdo mate v Pronatalu zkusenost s KET, zda jste na nem byli opravdu az po 3 cyklech, docitam se, ze vsude jinde se chodi mnohem drive, nekde snad hned v dalsim cyklu, nekde po 2...opravdu se v pronatalu tak dlouho ceka?....(s mymi nepravidelnymi cykly to totiz vidim to cekani tak na pul roku...)

kveta25
21. únor 2013

@kata79 ahojky měla jsem 1.ivf a nedopadlo, po 3 cyklech jsem se objednala na ket přesně podle zprávy kterou jsem dostala po 1.ivf, u mě nedopadl ani ket hodně štěstí v dalším boji

lucido
21. únor 2013

@kata79 Ahoj, já bych tomu ty 3 cykly dala, aby si tělo odpočinulo od hormonů. Budou tě určitě zvát na kontrolu v druhém cyklu, aby viděli jak ti roste sliznice, pokud málo, tak ti na další cyklus pomohou Estrofenem. Já to tak měla a KET v září se podařil.

tulda3
21. únor 2013

@kata79 Ahoj já to tak měla také že po neuspěním IVF jsme čekali 3měsíce na KET. Prej aby si tělo odpočalo. Ted se chystáme na druhej KET tak doufám že tentokrát to snad vyjde 😉

befanna
5. bře 2013

ahoj,
mohu se zeptat,kdo chodíte do Pronatalu v Praze 4,na tip na dobrou a příjemnou doktorku? budu se objednávat poprvé,tak bych chtěla k někomu napřímo. 🙂

tulda3
6. bře 2013

@befanna Ahoj já mohu za sebe doporučit Mudr. Slámovou. Je úžasná a vše perfektně vysvětlí 😉

maximka33
7. bře 2013

@befanna tak to je hlavně o tom, který den tam přijdeš, každý den slouží někdo jiný. Slámová je fajn, i když maličko odměřená, já doporučuji Dr. Mrázka 🙂

maximka33
7. bře 2013

@befanna ale pokud se ti povede objednat se ke konkrénímu lékaři, tak pak, jak rostou folikuly, tak tě podle toho objednají oni a prostě nevíš, na koho narazíš. ale jsou tam moc fajn. potkala jsem tři lékaře a všichni fakt dobří.

mispulina912
25. bře 2013

@ramdy ahoj chtěla bych se tě na něco zeptat,,, já jsem dnes 7den po KET 1 embrya a už jsme to s manželem nevydržely a udělaly si test a byl tak podobný jako maš ty z 10.2. 2013.... po kolika dnech sis dělala testík.... děkuji moooc za odpověd.

ramdy
25. bře 2013

@mispulina912 ahojky, já jsem byla 04.02.2013 na ET (emryo transfer) a 10.02.2013 jsem si dělala ten první test, kde už byl duch, ale chce to mít opravdu ten test s citlivostí 10 (mamatest). Jinak jestli máš ducha, tak přeji ať sílí stejně jako mě. Já jsem už v 10. týdnu (9tt + 4) a je to fakt štěstí. Moc ti držím palce.

mispulina912
25. bře 2013

@ramdy jsi mooc zlatá děkuji ti..... tobě přeji hooodně moooc zdravíčka at je vše v pořádku.... určitě se ozvu jak pokračujeme a ještě děkuji za podporu......

ivarei
3. dub 2013

Holky, zdravím vás, chodí někdo k dr. Příhonské? Mám dvojčátka z IVF z Gennetu, ale teď chodím na gynekologii do Progynu, kde je možnost stimulovat tam a do Pronatalu jít jen na punkci a transfer - to mi vyhovuje, tak proto volím tentokrát Pronatal.

mispulina912
3. dub 2013

@ivarei ahoj a kam pujdeš do pronatalu do prahy .....

ivarei
4. dub 2013

@mispulina912 Jojo, do Prahy.