• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
ahoj elano. Samozřejmě je i pro CAR lepší, když tě pošle přímo dr - vidí pak vyjádření jiného lékaře a historii léčby, ale jde to i bez doporučení a v CAR si pak udělají všechna potřebná vyšetření sami... počítej s tím, že většina z nich má přes vánoční svátky a prázdniny omezenější režim, aby ses nestrefila zrovna do toho času...
...takže stačí zavolat a nebo napsat maila ...
25. led 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Chiwule, moc Ti děkuju. Jestli bude dr. laxní i po tom roce (resp. po 12. cyklu), tak zavolám do CARu sama a domluvím se tam. Šlo mi hlavně o to, jestli je to vůbec možné. Ještě jednou dík moc a ať už Vám brzo nikdo nemusí pomáhat:slight_smile:
25. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
chiwule, a jak je to u krátkého protokolu, tam není umělý přechod, jen se píchají hormony na podporu vajíček?
26. led 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
eleno, nemáš zač :wink: kéž by tehle rok byl pro nás všechny tak kulatý jako vypadají číslice roku :sunglasses:
mikul, jo přesně tak, mám teď Puregon na podporu růstu vajíček a pak od určitého dne k tomu budu ďobat ještě něco, co zabraňuje předčasnému prasknutí folíků, ale dovoluje jejich růst...
doufám, že jich "snesu" hodně...zatím se cítím fajn, jen těsně po aplikaci jsem tak 2 hodiny ospalejší, ale pak to přejde...snažím se hodně pít a beru silypus na játra, snad jim to trochu pomůže...zatím ale rozhodně nestíhám ani ty 3 litry, musím přidat... v noci jsem běhala jak koroptvička na wc, pořád jsem se budila :unamused: asi to budu brát jako trénink až se narodí mimčo :sunglasses:
26. led 2008 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ze začátku stačí 2 litry, nejdůležotější je pít po OPU a také i po ET. :wink:
26. led 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
mikul, díky za radu :slight_smile: alespoň se dneska vyspím :grinning:
26. led 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mikulko, tak jak se cítíš? Krásný večer všem Pronatalkám:slight_smile:.
Chiwul, máš krátký protokol, jo? Ten jsem měla taky a bylo to docela v pohodě. Tak Ti přeji ať se vše tvoří tak jak má a nemáš žádné problémy.
Jaký jste měly den?
26. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé oskarko, ráda tě vidím....
26. led 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, krátký protokol, je to docela fofr se mi zdá... asi příští neděli odběr, a pak za pár dní embrijka zpátky :slight_smile:
co u tebe nového?
26. led 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vsem, jakpak se mate? Koukam, ze se uz ukazala Mikulka, to je dobre - jak se vede, odpocivas?
Chiwul - to je teda rychlost, koukam, ze se to opravdu po novem roce rozjelo :wink:
26. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, chiwul, je to fofr:slight_smile:.
nového u mne snad nic není, včera jsem si ďobala Pregnyl a nebylo to vůbec příjemné (stejně jako posledně), ale dnešek byl fajn - byli jsme s manželem na výletě v Plzni - prohlídka města, nákup koření U Antonína a procházka jednou naučnou stezkou - fajn den.
26. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj oskarko - ty jsi odbla pregnyl? kdy te to ceka? my se byli taky dneska projit, bylo nadherne slunecno, ale studeny vetrik.
26. led 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud vse vyjde=embryjka se po rozmražení probudí=čeká mne KET ve středu (ráno ve středu volám a dozvím se verdikt)
26. led 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
probudi - hezke slovicko :wink: , asi bych ted s tebou oskarko menila, mam jeste v zive pameti, jak jsem byla napnuta a nedockava a moc jsem se tesila. jetse stale verim, ze to vyjde, ale jsem 11.den po ET a spinim, 3 dny me uz vecer pobolivalo brisko a zada... tak asi blby, ale jeste stale blazena nevedomost... opravdu bych menila... joj, to uz mas za chvilku
26. led 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
neveselo mi bylo po prvnim ET, myslela jsem, ze to vyjde - MS neprisla, ani do 17.dne od ET se neobjevila a presto negativni - bylo mi z toho smutno, ale ted verim, ze to vyjde!
murasku, nezoufej, uvidime za par dni...
26. led 2008 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jj oskarko - teliscko si s nama dela co chce :frowning2: ja nesmutnim, jen si ted opravdu uzivam tu nevedomost. doufam jen, ze nebudu nejstarsi mamina siroko daleko
:grinning: :grinning: :grinning: /delam si legraci/
Oskarko, tak pak peclive davej fotecky do albika, budu chodit koukat, hlavne na ty fazole z UTZ.
hodne moc stesti
26. led 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
murasku, Tobe take hodne stesti!!! album zalozim az nastane ten spravny maminkovsko-miminkovsky cas:slight_smile:.
nejstarsi mamina? to urcite nebudes.
26. led 2008 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to vis, ze ne . copak, ze jeste nespis?
26. led 2008 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
obsas se pokocham v diskuzi - vzpominky na detstvi - perfektni tema, vyborne se u nej odreagovavam :dizzy_face:
26. led 2008 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky jeste nefunim do perin :slight_smile:
26. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem na odchodu do hajan (jedenáctá je většinou "moje doba"), tak Ti přeji dobrou noc, hezké sny a pohlaď bříško:slight_smile:.
26. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já dneska jen tak neusnu, měla jsem odpoledne kafe k narozeninovýmu dortu, takže počítám s tím, že budu počítat ovečky ještě tak kolem 2 ráno :slight_smile:
26. led 2008 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ahoj chiw.. tak to dojdes k vysokemu cislu :sunglasses:
oskarko, hezke sny :sweat_smile:
26. led 2008 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jeziiiiiiiiiiiis, to je ale mrcha lina... vubec to nebeha...a to jsem hodne trpelivej clovek, nevim nevim chiw... asi to brzo tipnu
26. led 2008 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
zatim papa, zitra sem juknu, hezky uzivejte vikend
26. led 2008 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mě se to taky nějak rozsypalo... odpojuje se mi grafická karta - driver...
26. led 2008 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou :sunglasses:
26. led 2008 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
mo zase takovej odbornik nejsem :sunglasses: laicky je to v haji :grinning: :grinning: co delaji kocandy?
26. led 2008 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou chiw :wink:
26. led 2008 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky :wink: tak copak je tu nového ???? dlouho jsem tu nebyla, protože doma nám odešel počítač / včera ho konečně MM zprovoznil :grinning: /a v práci nám zakázali net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
chtěla jsem se zeptat, vzali jste si po ET PN nebo jen dva tři dni dovolené a pak jste šli do práce???? V pátek jsem byla na UTZ, ale po stimulaci mám dlouhé cykly, tak to zatím bylo brzo a žádný folikl Dr. neviděla. Mám zase přijít v pondělí.
27. led 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek