Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
4. dub 2008

já jsem měla příšernou gynekoložku víš, kašlala na nás, pokaždé jen říkala přijdte za půl roku, nic s náma nedělala, takže jsem jí změnila a objednala se do pronatalu

hacina
4. dub 2008

ahoj holky🙂 všechny vás zdravím a přeju jen uspěchy. My byli uspešní také v Pronatalu, tak bych chtěla jen všechny podpořit a říct, že jsem byli se službami a péčí maximálně spokojeni🙂

speciálně zdravím klarušku , s kterou jsem se tady občas vídala během snažení 🙂)) koukám, že už jsi ve 20tt, to to letí...to je děsné🙂))

gucci
4. dub 2008

ahoj haci, ty jsi po IVF?

hacina
4. dub 2008

gucci ano po IVF + ICSI, podařil se první pokus, takže jsme byli rádi. Mám nepruchodný jeden vejcovod a k tomu endometriozu, ale zadařilo se🙂)

gucci
4. dub 2008

a manža je ok?

amal2
4. dub 2008

Gucci to dôverne poznám.ČO doktor to iný názor.Des.Musím utekať ,som objednaná na gyndu,ale pak písnu.
Hacina,to je super,je to opäť pozitívna správa,ktorá moc poteší a dodá síl.Ďakujem.
papa holky a ďakujem 🙂

hacina
4. dub 2008

manža byl pruměr, žádný zázrak na spermiu, ale díky ICSI, to nevadilo, ten výsledek spermia uplně stačil.

gucci
4. dub 2008

hmmm no tak to jsem na nás fakt zvědavá

hacina
4. dub 2008

gucci podle toho co jsem tady četla, manža má výborný spermio, ty jsi taky ok, tak neboj určo se zadaří🙂

gucci
4. dub 2008

no já jsem ok na půl 😀 , ale taky tomu věřím

hacina
4. dub 2008

určo věř, zdaleka nemáte vyčerpané všechny možnosti...takže naděje je ještě dost🙂)) třeba se zadaří přirozeně, to u nás byla možnost minimální.

gucci
4. dub 2008

no věř mi, že bych byla nejštastnější, kdyby to šlo normálně, ale už skoro dva roky to přirozeně nejde, takže bez pomoci nám to asi nejvyjde.....ale IVF beru jako poslední možnost a ted doufám v ten Clostilbegyt...navíc manžel si ted děsně věří 🙂 to je taky dobrý

klaruska1
4. dub 2008

haci, ahoj strašně ráda tě vidím, jak je?Doufám, že je všechno OK u tebe i u malé.My byli včera na sonu a budeme mít kluka-takže další nervy, jako by mi jeden motorkář v rodině nestačil

hacina
4. dub 2008

to je taky fajn, že to manžovi takhle krásně vyšlo🙂)) no držím moc palce

klaruska1
4. dub 2008

gucci, jo byli jsme na IVF a povedlo se to napoprvé ( měli jsme taky metodu ICSI stejně jako hacina)

mimoo
4. dub 2008

Ahojky,chtěla jsem se zeptat haciny jaký druh endiometriozi maš.ja taky chodim do Pronatalu a už jsem tam apsolvovala 2IUI a 1IVF nativ mam endom.cystu na pravém vaječníku necelé 2cm.A ted se nam pravě nezadařilo tak se rozhoduji jestli nejit na laparku.

hacina
4. dub 2008

ahoj klarusko, taky tě moc ráda vidím🙂) u nás zatím taky vše v pořádku, chvilku mi tvrdlo břichom, takže jsme brala magnezium,a le ted už je to dobré. Máme za sebou druhý Nt screening - genetiku a taky všechno ok, ted mě čeká cukrovka příští týden🙂))

mimmo jejej to nevím jaký druh endometriozy jsem měla ??? - vím, že byla poměrně rozsáhlá s velkými ložisky, byla jsem na laparce, kde mi ložiska odebrali...ale nikde bohužel není psáno že se to nevrátí.

klaruska1
4. dub 2008

haci, tak to je super, já mám z té cukrovky docela vítr,babička jí měla a píchala si inzulín,ale ségra když byla těhu, tak dopadla dobře, tak snad to bude taky OK.
Tak ti držím pěsti a přeju hodně štěstí, ať vám ta cukrovka dopadne na 1.
A kde ses celou tu dobu toulala?Já tady taky skoro dva měsíce nebyla, měla jsem nějaké problémy a musela pořád ležet,ale snad už to bude dobré, zatím mám povolené jen krátké procházky,ale doufám, že se to bude den ode dne zlepšovat.
Jsem ráda, že jste s malou OK-to je to nejdůležitější 😉

hacina
4. dub 2008

Mimoo mně taky odebrali asi 2 cysty, jedna byla poměrně velká, zasahovala až do stěn tlustého střeva. Laparoskopii mi dělala Dr. Lazarovská z Pronatalu v Krči, nevím jestli ještě ted,a le měli tam každý pátek domluvené operační sály. Dokonce mi odebrali i malý myom, na který přišli až během laparky.

hacina
4. dub 2008

jejej holky ted mi volal tatky, musím urgent někam sjet ☹ Klaruško já si tě tu někde zase najdu, abychom pokecaly🙂)) zatím ahoj

oskarka
4. dub 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na vyšetření u MUDr. Břešťáka - vše je v naprostém pořádku, screening v 1. trimestru negativní. Miminko krásně dovádělo, hezky se otáčelo, super zážitek, pěkně jsme si to s manželem užili. Jo, a pan doktor je hrozně sympatickej, milej a příjemnej.

gucci
4. dub 2008

oskarka: tak to je super 😵

hacina
4. dub 2008

už jsem zpět 🙂 oskarko, taky jsme byli u Dr. Břeštáka a byl moc fajn, 1. screening nám teda dělala jiná paní doktorka, ale moc milá a ted druhý už Břešták a vše bylo ok..jinak teda musím říct, že těhotenství jsou pěkný nervíky, nejdřív aby to vyšlo, pak aby už byl za námi 1. trimestr, pak 1. screening, pak zase 2. screening, cukrovka....furt je něco. ale stojí to za to🙂

ceeruti
4. dub 2008

Ahoj holky 😀
Hacino-Ty už jsi 25tt 😲 To je masakr,letí to strasně a koukam,že čekate holcicku-gratulace obrovská!!!!!!!!!!!!!

A Klaruska chlapečkááááá,no nadhera 😀

Oskarka už 13tt,no ja fakt čučím,jak nemam přehled,tak me ty Vaše čísla strasne praští do oci,že fakt normalně ziram

klaruska1
4. dub 2008

oskarko, tak to je dobře, že je všechno OK-blahopřeju.
ceeruti, hezky se nám to tady střídá, ty holčičku, já chlapečka, haci holčičku-tak to má být, vždyť ty už to máš za pár, měj radši přichystanou tašku.Moje dvě kámošky taky rodily před termínem.A jak je?Můžeš se ještě vůbec hýbat a nemusí tě manžel tahat ráno z postele, protože se sama nezvedneš 😀 😀

hacina
4. dub 2008

ahoj ceeruti🙂 no je to děsná rychlovka, uplně si živě pamatuju, jak jsem v listopadu ležela po transferu doma a těšila na testy...no bum a už jsem 25tt. Ale ty to máš vážně za pár🙂) Kde budeš rodit ?

hacina
4. dub 2008

je ceeruti prozrad jak jsi udělall tu fotomontáž s tím cityligtem ? už jsem to viděla i u jiných holek v albech, měly zase třeba titulní stránku v novinách, nebo billboard...atd. já bych chtěla tayk 🙂)))

klaruska1
4. dub 2008

haci, moje slova, všechno tak rychle utíká,ale to je dobře, aspoň si už brzy dočkáme mimísků a pak si budem sdělovat, která má víc počůraných plínek, která kolik dní nespala, komu rostou první zoubky-už se na to těším 😀

gucci
4. dub 2008

😵

hacina
4. dub 2008

já bych to hlavně přála všem tady snažilkám, vid gucci ?🙂))