• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
odjíždíme zítra pryč, tak se ukážu příští týden, už ted se těším na novinky.

Měj se moc krásně :slight_smile:
10. zář 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za gratulace-i když spís jen tiché-potvrzene to z krve nemam v Pronatalu to nedelaji po ET se skoro až za mesic jde na UTZ,když je pozitivní test,ale ja si hodlam někam na krev skočit,tak dlouho čekat teda nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mam hromadu pozitvivních testíku :grinning: Jsem 10 den po ET a 13 dní po oplodnení :wink: jeste to nejsou žadné tlustice ale jsou krasne videt a sílí :grinning:
11. zář 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, to mě zarazilo, v Pronatalu nedělají odběr jrve na potvrzení testu??? Takže ti řekli, kdy si máš udělat test a pak se jde za měsíc na UZ? :confused:
11. zář 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mikulko, ráda tě vidím! Prý to funguje tak, že jakmile jsi těhu, už tě neřeší, pošlou tě k tvému gyn.
ceeruti, a ke svému gyn na krev pro potvrzení těhu nemůžeš jít? já bych to teda nevydržela čekat měsíc!
11. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jakmile jsi těhu, ale oni teda ani neprokáží to těhotenství? Takže to asi je tak, že si udělám doma test a když bude pozitivní, půjdu ke své dr. na potvrzení z krve. Když i to bude ok, za měsíc od ET jdu na UZ do Pronatalu...? A pak mě předají.
11. zář 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak daleko do budoucna jsem zatím nepátrala :wink: zatím ani nevím, který konkrétní den půjdeme na inseminaci :frowning2:
11. zář 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to u tebe vypadá, chiwule, kdy bys na inseminaci mohla jít? Čeká tě ještě UZ? A co bříško?
11. zář 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu osobně říkám klid před bouří :grinning: dneska v 15:40 jdu na UZ, když budou folíci dostatečně velký, tak prý za 2 dny budeme dělat inseminaci...a když ne, tak nevím, asi budeme pokračovat..
taky to musím nějak skloubit s manžou, je normálně v práci a ten předpokládaný den školí odpoledne skupinu asi 15 lidí :frowning2: tak nevím, jak to časově udělat.. je to všechno takové nejisté, jedno odvisí od druhého a nic vlastně nevím...
břicho mě pobolívá večer když lehnu do postele a dneska dopoledne taky, tak už se možná folíci chystají. je to teda dost nepříjemný, jak kdyby mě vevnitř někdo za něco tahal :confounded:
11. zář 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro sebe jsem si udělala takový malý scénář ideálního průběhu :grinning: dneska UZ, potvrzeny folíci, injekce na dozrání, ve čtvrtek inseminace, na konci září žádná MS, ani na začátku října, v polovině října potvrzeno těhu :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo ideální :slight_smile: :wink:
11. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by bylo... jenže je TOLIK negativních faktorů, který to můžou ovlivnit, že si spíš říkám, že by to bylo jako vyhrát ve sportce. taky velmi malá pravděpodobnost... :unamused:
11. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko, tak OPU je za tebou, to je dobře, za chvíli budou emryjka v bříšku :wink: . A kolik jsi měla vajíček, řekli ti to? Prosím tě, jak dlouho ten odběr trval, brala sis s sebou svou košili a bačkory?
11. zář 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mikulko, dali mi anestezii, pak už nic nevím, ale odběr prý trval 15 minut a pak jsem ležela s dalšími 4 holkami na dospávacím pokoji. Jasně, po té, co doktor vykoná všechny odběry, promluví si s Tebou jak on tak embryolog a dají Ti propouštěcí zprávu - měla jsem 16 vajíček.
Nic s sebou nepotřebuješ.
11. zář 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, oskarko, ať se ti oplodní co nejvíce vajíček :wink:
11. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, mikulko, věřím, že jich bude co možná nejvíce!!! A Tobě přeji také úspěšnou stimulaci atd... Tak jsem ležela, připadám si chvílema jako mátoha a sem tam mám bolest v břiše, snad bude vše OK.
11. zář 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko, to je normální po narkóze, hodně odpočívej a prosím tě, taky hodně pij, to je důležité!
11. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to já se snažím hodně pít, ale nikdo na to v Pronatalu explicitně neupozorňoval ani nenakazoval.
11. zář 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra jdu do Pronalatu na Hysteroskopii, tak uvidíme, co najdou a potom šup šup na IUI :slight_smile: Tak snad bude všechno v pořádku. Jinak, dnes se mi také nedařilo dovolat se, ale asi na dvacátý pokus jsem byla úspěšná :slight_smile:
11. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně se včera taky nedařilo volat, volala jsem pro výsledky genetiky, ale stejně ještě nebyla, až snad za týden, to to bude 5. týden.

oskarko, já se v Pronatalu ptala na to pití a dr. se taky tvářila, že to není nijak nutné. Ale já všude čtu, jak to nutné je, a jak se to doporučuje.
11. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska byla 11DC na UZ po stimulaci Menopurem. DR nahlásila 3 folikuly napravo a jedne nalevo! Že prý jsou velký 15mm ty napravo, ten vlevo se nějak fláká :grinning: no ale prý je tahle velikost normální, tak teda nevím s těma 20mm. Zítra večer si mám píchnout Pregnyl na dozrání a pak v pátek na IUI.
11. zář 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny. Mikulko, ty sis tam volala dnes? Kdo ti prosim delal testy? Dr. Gregor? 5 tydnu je dlouha doba, snad uz budou brzo a hlavne v pohode :wink:
11. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule, doufam, ze to tvoje planovani viz vyse vyjde a bude to povzbuzeni pro nas pro vsechny :grinning: :grinning:
11. zář 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
oskarko, v Pronatalu delaji tolik zakroku najednou?, ze jsi byla na dospavacim pokoji se 4 holcinama? asi vas pak postupne pousteli domu, ze? jak dlouho jsi byla na tom pokoji jeste po narkoze? dekuji za odpoved
11. zář 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
murasku, pozvali si nas vsechny rano v 7:30, vsechny jsme sly na ten pokoj a pak jsme jedna podruhe odchazely na sal a privazely nas zpet. Se zakroky zacaly v 8:15, ja sla na radu, myslim, v 8:40. Na pokoji jsem lezela do 10.00 hod, pak k nam sel MUDr. a rikal vysledky atd..
11. zář 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to vám ty výsledky říkal tak před všemi najednou? :confused:
A takže košili mi tam dají?

murasku, volala jsem včera, na genetiku se má volat vždy v pondělí. Byla jsem u dr. Gregora. On říkal tak 4-5 týdnů.
11. zář 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, dostanes takoveho toho "andelicka".
Rikaly nam to najednou, ano, jakmile jsme byly prevleceny zpet do naseho obleceni, prisel MUDr., ktery provadel zakrok a pak embryolog. Potom se stavis na recepci pro recepty na leky a doplatit pripadne doplatky.
11. zář 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na krev mě vůbec nezvali,proste si mam udelat test 19.9 (což bych teda 19 dní od ET nevydžela :sweat_smile: ) a toho 19 se objednat na 26.9. na utz a potvrzení tehu :rolling_eyes: Takže hodlam nekam do laborky skocit na krev :grinning:
11. zář 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, a kdo ti ET dělal, který doktor? Já bych chtěla tu svou dr.- Slámovou, ale nevím, jestli to jde... 19 dní po ET, to je pěkně dlouho teda! :confused: To by bylo na zbláznění! :unamused:
12. zář 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
murasek: děkuji :wink: bylo by to skvělé, hned na poprvé, ale neodvažuju se ani na to myslet! :unamused: zajimavou informací pro mě bylo, že po IUI se spíš doporučuje pohyb (sport) než ležet, naopak u IVF se doporučuje spíš klid a nedělat nic zásadnějšího.
jak tak popisujete ET, jsem zvědavá, kolik nás bude na IUI, jestli to taky dělají hromadně...aby mi tam nedali nějaký jiný spermíky :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ET i OPU me delal Dr Voboril-fajn Dr :slight_smile:
IUI se dela normalne v ordinaci a také trva asi 5 minut a šup domu :grinning:
Jinak ja po IVF mela doma italii,žadny klid,byla jsem hrozne podraždena a hadala jsem se cele dny.No a i tak to vypada,že jsem těhu :sweat_smile:
12. zář 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek