Sanus Hradec - zkušenosti

jasemin26
24. čer 2019

Ahojky, v září jdeme poprve do sanusu,mohu se zeptat co nas ceka? Popřípadě jaké máte zkušenosti. Predem děkuji

vladuska29
28. čer 2019

@jasemin26 tak na jednu stranu jsem rada ze to dopadlo bývalým tak jak to dopadlo. Sice přišel o tatu ale ted přítel se kterym jsem mu ho plne nahrazuje. A muj nynější přítel je úžasný chlap a kdyby se nestalo to co se stalo nikdy bych ho nepotkala ☺️

anettak
28. čer 2019

@jasemin26 vsak já jsem na zacátku také skoro nic neveděla 😀 já rádá na otázky odpovím 🙂 pokud budu vědět 😀

jasemin26
autor
28. čer 2019

@vladuska29 pravda 😉 .. a je dobře ze mas uzasneho muze preji ti to.. ted uz vam jen budu drzet palecky aby se vase rodinka rozrostla😉

jasemin26
autor
28. čer 2019

@anettak paráda nerada bych otravovala

vladuska29
28. čer 2019

@jasemin26 v to doufáme. Taky ti držím moc palečky aby jste se rozrostli 😉😉

jasemin26
autor
28. čer 2019

@vladuska29 děkuji..snad se nám zadari😉

vladuska29
28. čer 2019

@jasemin26 snad jo ☺️ ja bych miminko moc chtěla a přítel by chtěl byt už tátou 😃

jasemin26
autor
28. čer 2019

@vladuska29 věřím😉 jsme na tom úplně stejně😉 ..preji hezky vikend..za chvilku razim na odpolední tK budu mimo

vladuska29
28. čer 2019

@jasemin26 jj taky mám odpolední a zitra jdu taky pracovat do 17hod. Tobe taky hezky vikend 😃😉

anettak
29. čer 2019

@jasemin26
@vladuska29 Holky užijte si víkend, mají být tropy, jesli se budete koupat tak i za mě já ještě po té laparoskopii nemohu a ještě né tak týden ☹ Pokud vás napadají nějaké otázky klido piště i když třeba né hned ale pisnu, přeji vám oběma ať se dočkáte vytouženým miminek 😘😉 a budu ráda když budete psát vaše novinky a jaké že všeho máte dojmy 🙂

jasemin26
autor
1. črc 2019

@anettak ahojky, doufám ze jsi ten tropicky vikend zvladla.. neboj ja určitě budu psat az se začne neco dit 😉 ... az me napadne dalsi otazka hodin ji sem 😉 hezky a pokud mozno klidny zacatek tydne 😉

vladuska29
1. črc 2019

@anettak ahoj taky se určitě budu ptát děkuji 😉😉

anettak
1. črc 2019

@jasemin26
@vladuska29 určitě pište 🙂

vladuska29
9. črc 2019

Ahoj holky jak se máte?

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 ahojky u mě je zatím stále čekačka, snad výsledky zavolají tento týden, pak cesta do Plzně aby jsme věděli jak pokračovat dále, jinak po laparce už jsem měla MS která přišla sama tak že můžeme i domácí snaženíčko 😉
co u tebe??užíváš prázdniny??

vladuska29
9. črc 2019

@anettak jj užíváme si a i snažení 🙂🙂 mám asi i po ovulaci aspoň teda podle testu. Takže jsem ve fazi čekání taky. Do Ms mám 11dni. Mam to dostat 20.7 a 19.7 jdem na oslavu tak jsem přemýšlela že skusim test abych věděla jestli můžu pít nwbo ne. Ale nevím no. 🤷‍♀️

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 wow, tak to držím palečky🙏🍀 zkusit test můžeš, ale aby to nebylo brzy, spíše bych udělala až by jsi měla zpoždění MS 🙂

vladuska29
9. črc 2019

@anettak no jde mi hlavně o to jestli budu moct pít. Abych něco nezkazila zase. Kdybych to mela dostat dyl tak to neřeším ale takhle se bojim abych neco nepodelala kdyby to náhodou vyšlo. Sice tomi nevěřím ale i tak.

anettak
9. črc 2019

@vladuska29
uplně tě chápu asi byt to udělala stejně, aspoň budeš mít klid na duši, i když sklenkou vína nebo pivko by ti neublížilo 🙂

vladuska29
9. črc 2019

@anettak no jo jenže to má být velká oslava a jen u jedny sklenky by to nezůstalo a ani to jinak v plánu nemám že bych zakončila u jedny jen ☺️☺️ samozřejmě když by test něco ukázal dala bych si jem jednu skleničku ale vic ne. Chci aby něco ukázal ale zároveň si říkám že by nemusel. Fakt se na tu oslavu těším. Po dlouhe době jdem někam s přítelem sami bez syna a mužem oba pit protože jeden nebo druhhy nemusíme řídit máme to kousek od domova☺️☺️

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 ano to je prekerní situace 😀 buď si test udělej před a nebo až po aby sis tu oslavu užila, když se na ni těšíš volila bych variantu až po 🙂

vladuska29
9. črc 2019

@anettak ale zase se bojim abych něco nepokazila. No udělám jo a uvidím co bude. ☺️☺️☺️ A kdy ty máš mít Ms?

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 hlavně je důležité být v pohodě, vím že mě se to píše, ale bohužel to znám né jednou se mi stalo že u nějaké rodinné super akce jsem buď byla v tom nebo jsem byla po revizi, tak že tyto situace jsou na prd ☹ myslím ale že by jsi nic nepokazila 🙂 já mám teď právě po ni dnes jsem 7 DC 🙂

vladuska29
9. črc 2019

@anettak no právě pokaždé jsem byla bud nemocná nebo jsem nemohla pít protože jsme byly autem. Tak ja to tenhle měsíc nijak zvlášť neřeším ani jsem jijak extra nehonila sex. Byl když byla nálada a chuť. Hlavne jsem klidna protože vím v září se uz konečně bude něco dit kdyz2jdem do toho Sanusu. Včera se mě prave přítel ptal jestli na to budem mit vubec penize. Tak jsem mu říkala že nevim kolik to bude stat ale ze moc snad ne. Taky se mě ptal kdy to mám dostat aby jsme pry nepromeskali ty důležitý dny. Tak jsem mu s úsměvem řekla ze už byly ☺️☺️ tak mě pro jistotu osoulozil dneska rano 😃😃😃 19.7 rano zkusim test a kdyz něco ukaze nevadi pro miminko udelam cokoli

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 přesně sexovat by se mělo když je chuť a nálada a né že se musí, pak to člověka ani netěší 😀 IVF něco stojí ale také to může být uplně za minimum, uvidíte jak se domluvíte v Sanusu 🙂 také mám muže velice pozorného, není na to když stojíte při sobě, nám to strašně upevnilo vztah 🙂 tfuj, tfuj ať se poštěstí
U nás teď právě domácí snaženíčko bude ale bohužel moc tomu nevěřím, i když mám po laparce která byla v pořádku doktor říkal že by to mohlo jít i přirozeně tak tomu moc velkou naději nedávám, pač přirozeně to nikdy nešlo ☹ u nás leda velký zázrak🙏😇

vladuska29
9. črc 2019

@anettak budu držet pěstičti 😉😉 no uvidíme jak to dopadne budw to bud a nwbo ale moc tomu nevěřím je to lepší neni to oak tqk velký zklamání a tenhle měsíc jsem fakt v pohodě. No mi by jsme chtěli zkusit to IUI nejdřív. Tqk uvidíme co nam v tom Sanusu řeknou.

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 děkuji 🙂 přesně uvidíme co bude, podporuji to pitím plodného čaje a asi si zajdu koupit ovu testy 😀
Myslím že pro začátek určitě doporučí IUI to nás stálo 1000 🙂

vladuska29
9. črc 2019

@anettak ja ovulaci podporovala kontryholovy cajem a malinikem a po nich mam takoveto ovu testy. Uz druhy cyklus jsem je měla takové. Tak uvidime kdy se zadari. Jestli přirozeně nebo s pomoci ale hlavne aby se zadarilo uz.

anettak
9. črc 2019

@vladuska29 tak ten je ukázkovej 👍 kontryhelový čej jsem také pila jen ten maliník nee.
Ano je jedno jak hlavně aby se zadařilo 😉🍼

vladuska29
9. črc 2019

@anettak ja už ty dva čaje piju 2 cyklus a oba jsem měla takovyhle testy. Vždy je piju od 1dc do 14dc.a hned 15dc mám takovyhle čárky. Akorad tenhle měsíc jsem je měla už 14dc 😃😃