Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
20. únor 2015

@suzik161 Tak to jsem dáda,že je malá v pořádku.Moc ti to přeji papa mamino 😀

debeee
20. únor 2015

@zwalsh Je to jiné, hodně jiné. Ráno vstanu a než se naděju je večer a já padám hubou k zemi, ale nějak mi furt energie nechybí na to zase v noci vstávat na krmení a zase ráno vstát a fungovat. Když kouknu na ten malej uzlíček mohla bych skály lámat 😉 Moc ti přeju aby ti to taky vyšlo a mohla sis to taky užít.

@suzik161 Já byla na měkko na NT screeningu, když nám pustil srdíčko. A moc gratuluji a přeji aby vše probíhalo tak krásně jako doposud. Já si kolem 20 týdne říkala, ještě 4 týdny a kdyby něco dokáží ho zachránit 😉

@lenka26 Holka budu ti moc držet palečky at je sněhuláček připravenej tak jako maminka 😉 A věř, že psychika dělá hodně. Manžel si nepřipouštěl žádné pochybnosti a moc mě tím podpořil a dodal víru, že to tak bude. Užij si poslední víkend kdy můžeš myslet jen sama za sebe, protože po transféru už to bude úplně jinak 😉 To bude jen strach strach a nervy, ale ten konec bude stát za to 😉

suzik161
20. únor 2015

@lentikalena děkuji, však já na tebe myslím a držím palce palce!!
@debeee děkuji, přesně to si říkám taky 🙂

lenkas26
21. únor 2015

@debeee děkuju užívej si to musí to být krásné mít broučka už vedle v postýlce taky se na to těšim pa

lentikalena
22. únor 2015

@lenkas26 Ahoj tak zítra moc držím palečky. 🙂 A neboj teď se zadaří 🙂

ivekr
autor
22. únor 2015

Ahoj holk,, tak jsem tu zas na skok. Nic s klukama nestiham a přitom na vas mooc myskim.@debee koukam,vy uz jste na světě?! moocc gratuluji, holky, vy uz pomalu budete rodit a kluci maji za tyden a par dni uz 4měsíce. Ale je to zahul holky, obcas jsem ko a mam pocit, ze umru. Alr jsou to broucci,jen ty briska kdyby nebolela

ivekr
autor
22. únor 2015
lenkas26
22. únor 2015

@lentikalena Díky snad se dneska vyspim 🙂 jsou to nervy po 9h.uz budu v klidu 🙂

lenkas26
23. únor 2015

Holky tak hlásím že po rozmražení jsme v pořádku pak doktor povídal že krásně prospívá takže po obědě si pro něj jedem 🙂 ani nevíte jak se mi ulevilo že je v pohodě 🙂 tak nám držte palce pa pa

lentikalena
23. únor 2015

@lenkas26 Tak to je vše na dobré cestě jupíííííííííí 🙂 Tak se drž a užívej si to. 🙂

bubulina1983
23. únor 2015

@lenkas26 - ahoj Lení, skvělé zprávy, moc moc držím vše co mám, ať se ti tam pěkně zavrtá, dej si něco dobrého a´t už může malinké hned mlsat 😀
@ivekr - jsou to krásný lumpíci mamino, drž se, jen tak dál, zvládáš to perfektně i když to musí být záhul !!!
@suzik 161 - no není nad dobré zprávy, já se vždycky taky nervovala od kontroly ke kontrole, jestli tam pořád je, jestli mu tluče rdíčko a jestli roste, neboj se nic, musíš si vždy říct že je vše v pořádku,protože jinak bysme se z toho zbláznily...za chvilu bude jaro tak pak už ti to uteče jako voda, když budeš moct být venku
@debeee - ahoj matko, tak jak vám dupou králící, co mlíkárny už se to zlepšilo a malinký jistě saje jako o život, viď? a jak to zvládáš pocit prvorodičky 14 dní po porodu? Co taťka je na měkko?

lenkas26
23. únor 2015

@bubulina1983 Udělala jsem nám nepečenej tvarohovej dort s broskvema tak si pak dáme čajíka a dortík až přijedem 🙂 tak mi držte palce jo a zapom.jsem se zeptat už víte co čekáte?

bubulina1983
23. únor 2015

@lenkas26 -no nééé,mňam to bych si taky dala, tak to bude prckovi chutnat to by bylo aby u tebe nechtělzůatat, když mu budeš takhle vyvářet 😀
No máme to od 2 různých doktorů - má prý pindíka, ale ještě si tam nechávám nějaké malé % že by se spletli. Dokud to neuvidím na vlastní oči, tak neuvěřím. Ale v konečným důsledku je to úplně jedno, hlavně že se to povedlo, je to zdravé a doufám že malého ve zdraví porodím 😝

lenkas26
23. únor 2015

To určitě na pohlaví nezáleží hlavně aby byl zdravej 🙂

debeee
23. únor 2015

@ivekr Moc děkuji. Kluci jsou ňuňánci šikovní a neboj ono se to zlepší 😉 My ted bojujeme s krmením a někdy mám pocit, že to totálně nedávám, ale pak zatnu zuby a jedeme dál.

@lenka26 Leni, ted jen být v klidu, nohy hore a ať se mimísek chytne a nepustí. Těch 14 dní do kontroly byly pro mě nekonečných, i když jsem měla pozitivní test, člověk tomu nevěří dokud mu to nepotvrdí. No a pak se stresuješ celých 9 měsíců, aby se nic nepokazilo 😉

@bubulina1983 Holka koukám, že ještě 4 týdny a máš to taky za sebou 😀 Letí to hrozně, než e naděješ budeš mít prcka doma.
S krmením pořád bojujeme, ale je to kojení od kojení lepší a lepší. Zvykl si na sondičku a že dostane jídlo zadarmo, tak je kolikrát dost udivenej, že už nic krom kozy nedostane 😀 Mléka mám dost, musí se naučit si to vytáhnout sám. Vypadá to u nás jak v bordelu, kozy mám pořád venku 😀
je to jinak dost fuška, všechno mě pořád bolí, do toho kojení, domácnost, hormonální blues a pocit, že to nemůžeš zvládnout. Teď mám ještě týden doma mamku, ale pak jsem na to sama a už ted mám z toho stres co budu sama dělat a jak to dám 😀
Tatínek je poprděnej až hrůza, až mi s tím kolikrát leze na nervy. Po porodu jsem ho viděla podruhé brečet. Byl to hrozně silnej zážitek vidět takového tvrďáka takhle na měkko. Doma mi moc pomáhá, dokonce jsem byla v sobotu v kině a krásně to tu zvládli kluci moji.

suzik161
23. únor 2015

Vypadá to, že bude mít bradu po mně 😀

zwalsh
23. únor 2015

@lenkas26 ahoj Leni nebyla jsem na PC tak citu až teď tak se cítíš s prckem? Vše bylo OK? Moc to přeji aby ste oba byli 2 v jednom 9 měsíců. Držím vše co mám a posílám moc a moc pozitivní energie. My jsme definitivně odložili o další měsíc tak budeš přede mnou ale já to doženu slibuji 🙂

lenkas26
24. únor 2015

@zwalsh Ahojky cítím se docela dobře.akorát minule dobrý a včera mě to docela bolelo když ho záváděl 🙂 jinak zatim dobrý trošku mě píchá podbřišek, ale to se prcek asi zavrtává doufám 😀 vydržim do pondělí a v pondělí skusim test 🙂 tak pak napíšu ju
Neboj to mě hravě doženeš.Tak děkuju za podporu a mysli na mě pa

andreee86
24. únor 2015

@suzik161 Ahojky, krásná fotka z ultrazvuku... moc držím palečky, aby vše probíhalo tak jak má až do konce. Kdy máš termín? A co jméno, už jste se na něčem dohodli? 🙂

suzik161
24. únor 2015

@andreee86 Denisku čekáme 7.7. 🙂 děkuji, už vím, že to zvládneme 🙂 co ty?

andreee86
24. únor 2015

@suzik161 Jé, Deniska, tak to je krásné jméno. Já nic, měla jsem jít na IVF po novém roce, ale opět jsem to musela odložit. Ale tak nějak už vím, co stojí za příčinou toho, proč to nejde. Zjistili mi celiakii a k tomu ještě alergii na mléko, vejce, sóju. Ale to se prý snad časem srovná. A celiakie jde podle doktora ruku v ruce s neplodností, takže se s tím tak nějak peru. Takže IVF mě čeká asi nejspíš duben, květen, ještě uvidím, jak se budu cítit a podle kontroly a tak... No, třeba se do té doby ještě zadaří přirozeně, když se mi to upraví 🙂

suzik161
24. únor 2015

@andreee86 třeba jo, podívej na mě, upravili mi leky a IVF nebylo potřeba. Budu ti držet palce!!

zwalsh
24. únor 2015

@lenkas26 budu myslet a tesit se, neni pondeli moc brzy? kolikaty den budes? jak ten cas leti kdyz necekas na test, vid? ale kdyz cekas na vklad nebo tech hrznejch 12 dnu tak to ne a ne ubehnoout. Ja se citim dnes lepe a jestlize bude menstruace tenhle mesic v pohode (nebrala jsem totiz vubec leky) tak se do toho hned pustim a tentokrat si objednam i vrtulnik 🙂

lenkas26
24. únor 2015

@zwalsh No přesně vůbec to neutíká.No v pondělí budu 7den od vkladu a měli jsme pěti denní embryjko.Já teda nevim jestli se pondělí počítá jako první den vkladu.Mám v tomhle trošku guláš.Já teda beru na sliznici ten estrofem, to ti nenapsal?Tak budu držet pěsti ať ti to klapne a máš MC v pohodě 🙂

lenkas26
24. únor 2015

Děvčata kolikátý den jste testovaly?Měla jsme 5denni embryjko 🙂

suzik161
24. únor 2015

@lenkas26 první den se nepočítá! Já to vždy vydržela jen 6 dní 🙂 ale čím díl tím líp 🙂 moc ti držím palce!!!

lenkas26
24. únor 2015

@suzik161 Aha tak to v pondělí budu teda 6den no mám doma jen 2 testíky víc jsem jich nekupovala tak to skusim v pondělí a pak v pátek a uvidim 🙂

bubulina1983
25. únor 2015

@lenkas26 - ahoj Lení, my jsme taky měli 5 denní a 6. den už tam byla vidět slabá čárka, viz.můj fotoblog, tam mám evidenci tak se můžeš podívat 🙂

zwalsh
25. únor 2015

@lenkas26 Leni drzim moc palecky at vyjedes v pondeli na kolejich 🙂 na devitimesicni jizdu za tim nejvetsim pokladem.

zwalsh
25. únor 2015

Holky tahle diskuse je nesmirne pozitivni, moc vam dekuji ze jste vsechny tak bajecne. Tehulkam preji at se jim pekne kulati briska, maminkam at se jim kulati miminka a nam cekatelkam at roste hezky perinka a mame moc pozitivni energie 🙂