Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
23. srp 2015

@veervit neboj bude to pravé číslo na mražení a sourozence. 🙂

zwalsh
23. srp 2015

@veervit teď jsem koukala na hodiny a je 10:30 tak co máš nového? Hlavně nesmutiť.

veervit
23. srp 2015

Tak máme 2mrazáčky. Dnes byly plně vyvinute. Sic jeden měl na sobě nějaké male skvrnky, ale doporučili to zamrazit. Tak uvidíme. Ale doufám, že je nebudeme potřebovat..

zwalsh
23. srp 2015

@veervit tak to je super 🙂 to budou sourozenci 🙂 blahopřeji vidíš jak se vše hezky vyvíjí 🙂

veervit
23. srp 2015

@zwalsh děkujeme, jen ještě aby bylo vše jak ma být. Přeci jen byly pomalejší, ale snad budou ok, jen si to musely rozmyslet😉 Hned se na vše divám pozitivněji🙂

andreee86
24. srp 2015

@veervit Ahojky, teď to tady dočítám, tak jak se cítíš? Já jsem dnes byla na první injekci, no přežila jsem 🙂 Ale nervy jsem měla, nakonec to nebylo zas tak hrozné, tak ještě doufám, že mi nebude špatně. A za měsíc hurá pro další 🙂 A copak děláš, ještě poctivě ležíš?

veervit
24. srp 2015

@andreee86 Tak, 1. máš za sebou a hurá se těšit na další. Snad ti bude dobře! Já jsem teď úplně v pohodě. Odpočívám, více méně pořád ležím a jen projdu po zahradě a zase ležím.. Je to teda těžké ležet, když vím, že mi jako nic není.. Já jsem takový akční člověk, že si nedokážu představit ležet půl dne, natož teď už čtvrtý den 😒 Ale co by jsme pro naše miláčky neudělali😉 Horší je to s okolím, co říkat, když jsem se teď třeba o vikendu nezúčastnila akce.. Už jsem podezřelá ☹ Kdyby si každý všímal svého, ale v pidi vsi to asi nejde.. jinak úplná pohoda🙂

evulinka10
25. srp 2015

@karkab ahoj, tak jak jste dopadly v Jihlavě? Co říkal doktor Kučera? My pořád čekáme na výsledky z genetiky a už jsem z toho docela nervózní, už bych ráda věděla, kde je problém 🙂

karkab
26. srp 2015

@evulinka10 Ahoj,dopadli jsme dobře,výsledky z genetiky a imuna jsou docela v normě,takže dobrý.S Mudr.Kučerou jsme se domluvili,ze to zkusíme ještě přirozeně a když se nezadari,tak po novém roce zavolame a domluvíme se na 2.IVF 🙂 Ještě Vám to neposlali?Ja si myslím,že to bude až v září.My byly na genetice 2.7. a výsledky přišli 17.8. Taky bych byla nervózní,tak zkus Mudr.Hořínové zavolat a uvidíš.

evulinka10
26. srp 2015

@karkab Já jsem ji právě psala e-mail a ona mně napsala, že výsledky zaurguje, abychom je už měli, ale zatím nic nedošlo. Zítra to bude 5 týdnů, tak doufám, že třeba do konce týdne výsledky dojdou 🙂 jinak taky pořád zkoušíme a doufáme, že to třeba vyjde přirozeně 🙂 A držím pěstičky, aby Vám to klaplo přirozeně a nemuseli jste podstupovat druhý IVF 😉

lenik33
26. srp 2015

Ahoj,mohla bych se k Vám také připojit?... Chodim do Sanusu v Jihlavě uz pul roku, 2x neuspesna IUI, pote manzel podstoupil dalsi testy a zjistili mu spatne stepeni chromozomu a vazbu na vajicko. Minuly tyden jsme zacali dlouhy protokol pred IVF resp. PICSI...chtela jsem se zeptat, jestli jste po prvni utlumovaci injekci dostaly normalne cyklus a jak dlouho jste si pichaly stimulacni injekce?

veervit
26. srp 2015

@lenik33 ahoj, po injekci jsem měla normální cyklus, uplně přesně na den. Stimulku jsem měla 10dni, 11.den večer Pregnyl a 13.den ráno odběr. Tak vás teď taky čeka kolotoč injekci. Ničeho se neboj, mám to čerstvě za sebou😉 Hlavně když zjistili, kde je problém!

lenik33
26. srp 2015

No já mám normálně cyklus přesný jako hodinky a tentokrát už tři dny nic... Navíc mi Mudr. Kučera našel asi 2cm cystu a povídal, že po injekci cyklus přijít může i nemusí, ale že když přijde bude to lepší, protože bude vidět, že injekce zabrala. Když nepřijde, tak to může být signálem toho, že místo na vaječník zapůsobila (vybudila) tu cystu, což by moc dobré nebylo. Takže začínám krapet vyšilovat ☹ .

veervit
26. srp 2015

@lenik33 ty jo, tak to nevím.. Ale pak po této injekci když jsem jela na 1.inj. stimulační, tak mi dělal utz, jestli tam není cysta.. Neboj, ona mrcha přijde a cysta odejde.

veervit
26. srp 2015

@zwalsh ahoj, tak co dnes v poradně? Dobrý? Vše v pořádku? ?

lenik33
27. srp 2015

veervit: Uvidime ve stredu,snad to dobre dopadne... A co ty, jak se citis?

veervit
27. srp 2015

@lenik33 určitě! Tyto nervy hned od začátku by snad neměly být.. To je: teď to musí přijít, teď zas nemůže, opravdový blázinec. Já se cítím tak normálně. Neustále mě pobolívá břicho, ale to prý může, jinak nic neobvyklého. Krom toho, že už jsem unavená z toho nic nedělání a nic mě nebaví.. ☹ ani spát..

andreee86
27. srp 2015

@veervit Ahoj, to je asi dobré znamení, že tě pobolívá břicho 😉 určitě to znamená, že se embryo pěkně zavrtalo 😀

veervit
27. srp 2015

@andreee86 já právě nevim☹ jsem z toho taková na nic. Ale hlavně to zjistíme až příští pátek. Partner mi zakázal kupovat testy, že se to prostě dozvíme od doktorů🙂 tak uvidíme

karkab
27. srp 2015

@evulinka10 Taky držím pěstičky, aby Vám to vyšlo a aby už výsledky dorazily. Pak dej vědět jak jste dopadli a jaký bude další postup 🙂

andreee86
27. srp 2015

@veervit Já bych řekla, že ano, že je to opravdu signál toho, že by to mohlo dobře dopadnout. Držím moc palce. A vydržíš to? Já bych to asi nevydržela a chtěla bych to otestovat, abych věděla, na čem jsem ještě než tam pojedu. Ale nevím, no. Takhle se mi to zatím lehce říká. Zítra už je to týden, tak už můžeš vyrazit někam na procházku, ne?

veervit
27. srp 2015

@andreee86 no na jednu stranu jsem strašný nervák, ale teď u tohoto jsem strašně v klidu, tak mi to zatím nevadí, ale myslím, že příští týden to bude jinak. Říkáme si, že s tim stejně nic nenaděláme, tak být v klidu radši co nejdýl. Ja už chodím po zahradě nevím od kdy a teď je krásně, tak polehávám venku. Jinak nic fyzicky nedělám. Kéž by to vyšlo, měli by jsme sami pro sebe ten nejhezčí svatební dar😉

pavlina1976
27. srp 2015

Ahoj, můžu se k vám přidat? 11.9. si jedeme do Sanusu pro miminka na KET 😉 . Chodím k dr Škurlovi, na mě je teda takovej uspávací, ale snad ví co dělá 😉 . Jde také někdo v září? Jdu už po 6té.....Vždy biochemický, jednou zamlklé v 9tt. Jinak mám dceru normálně počatou, ale před 16ti lety 😀

veervit
27. srp 2015

@pavlina1976 ahoj, tak se nám to tady krásně teď rozrůstá🙂 to je dobře. Ty toho máš chudero za sebou☹ Tak v září už to musí 100% vyjít!! Já jsem u Škurleho byla 2x, když měl doktor Kučera dovolenou a mám na něj ten samý názor, ale přesně, určitě to jsou odborníci na svém místě!

pavlina1976
27. srp 2015

@veervit Já vždycky bedlivě sleduju, zda neusnul 😀 . Já jsem takovej živel, tak ze mě musí být taky na větvi, musím špiclovat uši, abych ho vůbec slyšela 😀 . Jj zažila jsem si za posledních 5 let dost.....Ale jsem šťastná, že mám dceru. Nemít ji,tak nevím ☹ . Je to boj, kdo to nezažil, tak si to vůbec neumí představit, co zažíváme. Jedu si pro darovaný 🙂 . Už nechci zažívat IVF znovu, ty nervy, jestli bude dost vajuch, jestli se budou vyvíjet atd....A asi ta kvalita prostě není už dobrá, věk a ta endoška no. Teď tomu fakt hodně věřím a dávám tomu velké naděje 🙂

zwalsh
28. srp 2015

@veervit Ahoj, dekuji ze na me myslis. Ano v poradne vse OK. Videla jsem mimi 3D neco uzasneho, ukazal i manzelovi a nasi male vse ta byla tak stastna. mam fotecku kdyz se mi povede dat do pc tak pridam na inspiraci a ty jak bojujes? Doufam, ze je vse OK. Nestiham cist moc prace v praci ani nestiham chodit ted domu ale jen do pondeli pak to uz bude lepsi. Drzim moc a moc palecky.

veervit
28. srp 2015

@zwalsh 🙂 paráda! To je krásný! To jsem ráda, že jste v pořádku🙂 Malá ti bude krásně pomáhat, budeš mít skvělou chůvu! Ajej, s tou prací opatrně. Já snad dobrý. Krom bolení břicha vše ok.Už je to týden, hezky to utíká🙂

veervit
28. srp 2015

@pavlina1976 juu, ty jsi taky tak pozitivně naladěná, že to 100% vyjde😉 Ještě že tato možnost je, to je taková ta záchrana si myslim. Určitě to klapne. Jo, jo, to si nikdo nedokáže představit, čím všechny páry prochází. Ale my to všichni zvládnem😉

pavlina1976
28. srp 2015

@veervit A ty jsi po KEt? Takže teď jsi ve fázi otravného a nekonečného čekání na výsledek? 😉 . Nezlob se, že se ptám, ale nějak jsem to nečetla dozadu..... 😕 . Snažím se být pozitivně naladěná, ale to víš, že až budu po KEt tak těch 12 dní to jsou nekonečný nervy, kdy mám střídavě pocit, že se to povedlo a pak že ne 😀 . Klasika 😉

veervit
28. srp 2015

@pavlina1976v pohodě, ja jsem po 1IVF a vším teď procházím poprvé. Jsem ve fázi čekání, ale mě to nepříjde tak strašný, až na to, že nemůžu nic dělat. Ten týden docela utekl, uvidíme co ten další..