Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
28. srp 2015

@veervit Aha, tak moc přeju, aby to bylo poprvé a naposled! 😉 . A nechala jsi si dát dvě? A nějací sněhuláčci jsou? A kdy budeš testovat? Kolikátý den jsi? čekání jde, ale mě chytají pak záchvaty paniky jestli to vyšlo....Nebo ne, nejradši kdyby mě po Ket uspali a za týden probudili a řekli ortel 😉

veervit
28. srp 2015

@pavlina1976 děkujeme. Kéž by. Nechali jsme si jedno. Máme 2 mrazáčky, ale byly nějak pomalejší, tak si ani nejsem jistá, kdyby se rozmrazovali, jestli by byli ok... Ale doporučili je zamrazit. Byla jsem minulý pátek. Jsem zvědavá na příští týden, jak na tom budu.. Jo uspat a probudit pouze s dobrými zpravami. Nebudu testovat. Partner mi nedovolil koupit test, prý nám to řeknou doktoři. Tak uvidím, jestli se nesplaším, nesednu do auta a nezajedu si ho koupit.. zatím jsem v klidu a tim že doma nic nemám, tak mě to ani neláká.

pavlina1976
29. srp 2015

@veervit Mrazáčky nebudeš potřebovat, dopadne to dobře 🙂 . A když je doporučili zamrazit tak byli určitě pak v pohodě, jinak by ti je nemrazili, tak to dohnali 😉 . S tím testováním tě chápu. Taky už netestuju. Jak jsem měla biochemický, tak byly // takže radost a pak slábly místo aby sílily no ☹ . Takže taky vždy čekám na krev 😉 . To je jistota, to má tvůj chlap pravdu 😉 . A na krev jedeš tedy tento týden? A řeknou ti výsledky ještě ten den? Moc ti to přeju, aby tam bylo pořádné číslo 😉

veervit
29. srp 2015

@pavlina1976 na krev jdu v patek 4.9. a za hodinu budu vědět výsledky. Teď jsem začala špinit, tak doufám, že se uhnízďuje.. Kéž bych nepotřebovala mrazáčky.

pavlina1976
29. srp 2015

@veervit Jestli špiníš, tak to se pořádně zavrtává 😉 . To je dobré znamení 😉 . Spoustu holek to takhle mělo. Bude to v pořádku, jen se snaž nenervovat!. Je to těžký vím 😒 . Jé já jdu 4.9. podepsat souhlas a na kotrolní utz, tak to obě budeme mít dobré zprávy ve stejný den 😉 . Myslím na tebe.

zwalsh
30. srp 2015

@veervit
@pavlina1976 tak já na vás holky budu v pátek moc myslet a už teď se těším na krásné správy 🙂 není to tak dávno co jsem tady šílela že jsem musela odložit vklad a pak zas jak na 11 den byl test bílý protože jsem nechtěla testovat a nějak jsem to nezvládla a přesto byl výsledek pozitivní a dnes jsem začala 13 tt a mám doma první fotečku broučka 🙂 sice ještě nemám těhu knížku tady jí dávají až po screeninku ale 7.9. jíš nad dostanu nemohu se dočkat to už se opravdu budu cítít jako těhulka. Moc a moc vám to přeji aby vám to vyšlo holky zlaté.

veervit
30. srp 2015

@pavlina1976 Ahoj, tak jsem to do rána dostala.. Nás by asi překvapilo, že by se povedlo něco na poprvé.

pavlina1976
30. srp 2015

@veervit Ale neeeee ☹ . A fakt jako hodně? To mě hrozně moc mrzí ☹ . Ach jo, je to tak nespravedlivý. A zkoušela jsi přesto testnout? i tohle se může stát a mimi vydrží.....Moc na tebe myslím!

pavlina1976
30. srp 2015

@zwalsh Ahoj, to je paráda, to nejhorší už máš za sebou 😉 . Moc ti to přeju, užívej si těhotnění 😀 . Jsou to nervy jako prase, pořád na něco čekáme....Jestli bude test pozitivní, jestli bude hcg dostatečně vysoké, pak srdíčko a pak už skoro vyhráno 😉 . Jsem vždycky docela v pohodě, ale pak mě to taky chytá 😉 . Tak snad to už prostě musí vyjít! Těším se a bojím se zároveň 😉 . Tak se opatruj!

veervit
30. srp 2015

@pavlina1976 hodně a i břicho boli. Prostě to tak má být. Myslím, že to nevyšlo.

pavlina1976
30. srp 2015

@veervit Ach jo 😢 . Drž se! 😢 Tak prostě ty dva bojovníci sněhuláčci tam nechtějí zůstat no 😉 . Už se těší, až budou u maminky!

veervit
30. srp 2015

@pavlina1976 myslím, že ani ty dva mrazáčky se nechytnou, že bude někde problémek.

pavlina1976
30. srp 2015

@veervit A co máte za vyšetření? Nech si udělat velké imuno na NK buňky atd. Jestli to tělo nebojuje proti. Já jsem to celou dobu neměla a až teď před posledním pokusem jsem si to nechala udělat a možná, že jsem si mohla ušetřit spoustu nervů a peněz. Našli mi zvýšené NK buňky a to s endometriozou souvisí, mám tu hnusnou mrchu 😠 . Takže teď před Ket beru již 6 týdnů metypred a týden před zvyšuju dávku a pak snižuju, ale až do 8 tt budu metypred brát a pak postupně vysazovat....Proto tomu teď hoooodně věřím, že to prostě vyjde! Protože ta endometrioza nesvědčí ani zahnizďování a ničemu, a ten metaypred jí hodně sklidní a potlačí právě ty příznaky....

zwalsh
30. srp 2015

@veervit juj to mě mrzí a je mi to líto drž se

veervit
30. srp 2015

Holky Prosím vas, ten prednison uz nemusím brát ze?

lenik33
30. srp 2015

@veervit Ahoj, moc me mrzi,ze to nedopadlo 😒 ... Neboj,urcite zjisti,co je spatne a vsechno bude OK 😉 .

pavlina1976
30. srp 2015

@veervit Ahoj, už nemusíš ☹ . Tak dej vědět co ti řekli dr......Kdy si můžeš jet pro sněhuláčky 🙂

pavlina1976
30. srp 2015

Tak jsem tu jediná čekatelka na KEtík? Holky já už chci mít potvrzené krásné číslo z krve 😵 . Věřím mooooc. Už mě pomalu ale chytá nervoza, těšení a strach.....

andreee86
31. srp 2015

@veervit Ahoj, teď to tady dočítám, moc mě to mrzí. Ale my se nevzdáme a určitě to vyjde a z nás všech tu budou jednou maminy 🙂 Tak se drž.
@pavlina1976 Ahoj, tak to by mě zajímalo, s tím imunem, já chodím ke Škurlovi a ten mi řekl, že mi imuno a genetiku udělají až pokud bude nepovedené IVF, dřív mě na něj prostě nepošle. A já mám přitom hypothyreozu, celiakii a endometriózu, takže všechno autoimun.

karkab
31. srp 2015

Ahoj holky,mě dělali imuno a genetiku také až po prvním nevydařeném IVF,dřív ani ránu.

evulinka10
31. srp 2015

Ahoj, i mám dělali genetiku a imuno, až po prvním nevydařeném IVF. Výsledky imuna už máme, ale na genetiku ještě čekáme ☹

pavlina1976
31. srp 2015

Jj je to možné, že až po prvním nepovedeném IVF, ale to veervit bohužel má ☹ . Já jen ať s tím neotálíte jako já, já měla nepovedený 3 IVF a 3 KET ☹ . Takže tak 😉 . Vždy mi dali jen prednison po et, ale teď beru metypred už 6 týdnů před a týden před zvyšuju dávky, a pak snížím a beru až do 8tt a potom postupně vysazuju.....Musí se to povést, nebo mě už fakt vodvezou 😉

evulinka10
31. srp 2015

@pavlina1976 Já jsem si dovezla z Prahy z imuna Medrol a mám ho brát ve stejných dávkách jako ty Prednison. Prednison jsem brala před prvním IVF. Ještě ale pořád čekáme na výsledky genetiky, ale tento týden by to mělo být 6 týdnů od vyšetření, tak snad už přijdou a někdy v říjnu bych měla jít na 2 IVF. Jsou to nervy a navíc moje pojišťovna přispívá na IVF pouze do 39 let, tak mám na dva pokusy 6 měsíců, tak doufám že se dočkáme. Z prvního pokusu nemáme ani žádné mrazáčky, takže budu podstupovat kolotoč injekcí znovu a už teď z toho mám bobany !! 🙂 🙂 ale pořád věřím a držím pěsti všem, abysme se všechny dočkaly toho našeho vytouženého cíle 🙂

veervit
31. srp 2015

Diky všem, dnes už je lip. Slzavé údolí je u konce a hurá do dalšího kola. Partner mě drží nad vodou a je fakt, ze brekem tomu nepomohu. Ale chci všechny vyšetření co jdou. Snad je to jen ta imunologie a genetika u partnera. Ja už ji mám. Budu tady s vámi dál debatit a podporovat. Všechny to dotahneme do dobrého konce😉

pavlina1976
31. srp 2015

@veervit Ahoj, jsem ráda, že už jsi zase plná sil a jdeš do dalšího boje 😉 . Bohužel to jinak nejde no, než to oplakat a jít dál bojovat. Dočkáme se všechny, já tomu věřím. Holky z minulých debat už mají miminka u sebe, tak teď to už musí čekat i na mě ne? a na nás všechny! 😉

pavlina1976
31. srp 2015

@evulinka10 Oj tak na tebe budu myslet moc 🙂 . To znám žádné mrazáčky jsem nikdy neměla až na poslední IVF, ale stejně nám to bylo jaksi k ničemu, bohužel vždy biochemický.....A potom všem jsem právě byla také v Praze s manželem na imunologii a teď beru ten metypred. Moc tomu věřím, už se to blíží 🙂 . Moc ti přeju, aby si další pokusy nepotřebovala a vyšlo teď na podruhé!

veervit
31. srp 2015

@pavlina1976 Jo, jo, oklepala jsem se rychle. Protože smutek by mě akorát fakt ničil... A to je to nejhorší, co bych teď potřebovala . Důležité je mit se o koho opřít. Přesně, na všechny to štěstíčko někde čeká. Ja si dnes chovala neteřinku šesti týdenní a nějak mě uklidnila beruška mála

lentikalena
31. srp 2015

Ahoj holky.Mi jsme chodili k mudr.Kučerovi a na genetiku jsme šli hned,než jsme postupovali prvni IVf.

zwalsh
1. zář 2015

@veervit já byla před začátkem na KEt u bylinkářky a ta mi řekla zajímavou věc, podívej se kdy porodila tvá máma a vypočítájí si vklad podle toho. Já mám ségru narozenou v srpnu a můj syn se narodil přesně na den jako ona. Dcerku mám taky v létě měla být v srpnu ale trošku si dala načas. Tak jsem si vypočítal jak to bylo se mnou a šla jsem na vklad v červnu a miminko jestli to tedy snad dotáhneme do šťastného konce si dám k narozeninám 🙂 tak ono na tom něco bude. To už když se člověk chytá posledního stébla. Jsem ráda že jsi nepodléhal smutku každá z nás to zná člověk se někdy nemůže ani nadechnout jak to bolí a pak zvedne mě hlavu vzhůru a šup s novou energií. Dej si udělat vyšetření trochu klidu a pak se budeme těšit na krásné spŕavy, moc ti držím palečky

zwalsh
1. zář 2015

Tak holky toto utíká já už jdu 7.9. na screening ani nevím jestli se mám bát, když mi to spočítají dle mého věku tak mi to vyjde špatně to vím tak doufám že budou brát věk dárkyňe. Do Jihlavy to mám moc daleko tak uvidíme držte palce.