Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
1. zář 2015

@zwalsh Neboj se,všechno dobře dopadne.Budeme na tebe myslet a držet palečky 🙂

zwalsh
1. zář 2015

@lentikalena děkuji moc ještě pořád zvracím a je mi zle někdy to špatně zvládám tak se trochu bojím neboť jsou dny kdy nedám ani pití. Nemohu se dočkat až to pomine. A vám se daří jak ? Kolik už máte? Utíká to

lentikalena
1. zář 2015

@zwalsh Všechno zvládneš neboj se a však ono to pomine,vždyd,už jsi zkušená a statečná mamina dvou ratolestí 🙂 . Nám se daří,docela dobře jsou nám,už pomalu čtyři měsíce,občas jsou to galeje s usínáním,ale,už je to ohodně lepší.Snažím se zatím,pořád kojit a myslím si,že,už mu to asi nebude pomalu stačit,protože z večera se nemůže ujíst 🙂 .Ale od příštího týdne,budu začínat s příkrmama,tak jsem zvědavá,jak nám to bude chutnat 😀 .

pavlina1976
1. zář 2015

Ahoj holky, mám dotaz, koukněte prosím na forum "Pregnyl a sílící čárka na testu, paní tam ukazuje testy s jednou čárkou, já tu druhou nevidím a baví se o tom, že krásně sílí a ostatní jí odpovídají, že je asi těhotná....To jsou nějaký nový testy nebo co? Já jsem z toho úplně zmatená......Dík 😉

andreee86
2. zář 2015

@pavlina1976 Ahoj, dívala jsem se do té diskuze, jak píšeš. Já tam slabou čárku vidím, ale jen takového ducha, takže těžko říct, možná je to právě ještě po tom Pregnylu. Každopádně by to měla otestovat asi tak v pátek, to už by tam pregnyl znát být neměl a bude mít jasno.

pavlina1976
2. zář 2015

@andreee86 Taky ho teď trochu vidím. Díky za odpověď, byla jsem z toho zmatená 🙂 . Mám stejný názor 😉 .

evulinka10
3. zář 2015

Ahoj holky, tak už máme výsledky i z genetiky, ale nejsem z nich moc chytrá. Je tam moc odborných termínů, plno XXX, kterým ale vůbec nerozumím 😀 😀 tak jsem zprávu ještě poslala mé gynekoložce, aby mně napsala co nám vlastně zjistili, abych věděla na co se máme připravit než půjdeme 10.9. do Sanusu 🙂 chlap akorát musí do Pelhřimova na hematologii kvůli špatné srážlivosti krve ☹ tak snad to bude vše v pořádku a my se budeme moct pustit do druhého IVF 🙂

veervit
4. zář 2015

Ahoj, tak v Jihlavě kontrola krve. Nepovedlo se, to jsme už věděli. Až se budeme citit, bude vklad. Teď jsme to nechali a půjdeme tak v listopadu.

andreee86
4. zář 2015

@veervit Ahoj, neboj, v listopadu už to všechno klapne! A dostala jsi doporučení na imuno?

veervit
4. zář 2015

@andreee86 ne ne, máme dva mrazacky a ty myslím musíme použít a pak mě tam asi pošle . Před dalším pokusem..

pavlina1976
4. zář 2015

Ahoj, tak hlásím, že dnes utz OK 😉 . 😉 Sliznice 8mm a to ještě doroste....V pondělí si budu volat jak se rozmrazují broučci a v úterý, nebo ve středu 9.9., nebo 8.9. si jedu pro dvě miminka 😉 . Takže dřív než jsem počítala 😉 . Už se těším!

zwalsh
5. zář 2015

@pavlina1976 jej to je skvělé 🙂 ať se hezky rozmrazí a šup k mamince moc držím palečky a těším se na kladné správy

pavlina1976
5. zář 2015

@zwalsh Děkuju moc těhulínko 😉 . Už se na ně moc těším! To by byl gól, kdyby byli dvě miminka co 😉 . Ale to vzhledem k věku asi neeeee 😉 . Tentokrát vůbec nepřipouštím neúspěch 🙂 . Prostě to vyjde, musí! A co ty? Jak si to užíváš? 🙂

lentikalena
7. zář 2015

Ahoj holky,tak se rok s rokem sešel a jedeme do Jihlavy,zaplatit za jednoho mrazáčka,který nám tam zbyl a čeká na nás.Nevíte kolik nás to bude stát?Moc se tam na ně těším,až je tam uvidím a vezmeme sebou prdolku,aby ho taky viděli. 😀 😀 😀

zwalsh
7. zář 2015

@pavlina1976 na věk kǎsli můžou klidně být dvě my jsme dávali dvě ujalo se jedno já poŕad strašně bliju už mě to psychicky pokládá a někdy myslím že už nemohu dál nejhůř je na to má rodina můj mm nevaří a já už jsem v kuchyni nebyla 8 neděl tak jsou hladoví vlci. Chci aby to už skončilo. Ale ty budeš v pohodě neboj už teď držím všechny pěsti 🙂

zwalsh
7. zář 2015

@lentikalena to budou mít velikou radost 🙂 to bude pěkný sourozenec 😉 a kdy přemýšlíš že byste si pro něj šli?

suzik161
7. zář 2015

@lentikalena Leni, já myslím, že jsem posílala 2400kč. 🙂 Mrkni na ceník?🙂

veervit
7. zář 2015

@lentikalena ahoj, mě teď říkali, že prodloužení stojí 2100,-

lentikalena
7. zář 2015

Holky díky za info. 🙂

lentikalena
7. zář 2015

@zwalsh Ahoj,tak to opravdu netuším,kdy jsi pro toho prcka půjdem.Chci se teďka více věnovat Martovi,ale nechceme zase čekat moc dlouho.V pátek nám budou čtyři měsíce. 😀

lentikalena
7. zář 2015

@zwalsh A docela se i bojím,protože nám nakonec z osmi zbyli jen dvě.Jedno to silnější,jsem si dala vložit a uchytlo se hned na poprvé a to druhé,bylo kapičku pomalejší,ale doporučili zamrazit,tak jsem na to zvědavá. 😉 Nevím,jestli,by jsem to zvládla to zase znova vše podstupovat. ☹ Jsou to nervy,ale to ty jistě víš. 😉 A co ty mamino,jak je.

bubulina1983
7. zář 2015

@lentikalena - ahoj Lení, my platili na rok 3000, ale nevím jak to účtujou, máme 4 embryjka, 2 zvlášť a 2 spolu

pavlina1976
7. zář 2015

@zwalsh Jaj, tak to moc přeju, ať už je to v pohodě a je ti hlavně dobře 🙂 . Ať už si to těhotnění jen užíváš! Já si zítra jedu pro dvě 😀 . Dnes jsem volala a krásně se rozmrazili a vyvíjí se jedna radost 😀 😀 . To budou zase nervy těch 14 dní 😠 . Ale klapne to je jasný!!!!!

pavlina1976
7. zář 2015

Tak si zítra jedu pro dva broučky 🙂. Krásně se rozmrazili a krásně se vyvíjí, jedno je prý úplně excelentní a v laborce říkali, že na ně hezky mrkají a jsou natěšení až půjdou ke mě 😀 .Těším se mooooc. Tentokrát to musí vyjít! to budou zase nervy 😠 . Já už jsem z toho hotová 😉 .

zwalsh
7. zář 2015

@pavlina1976 tak to je skvělá správa 😉 jasny že to dáte 🙂 jen pozitivně a hlavně pevný nervy, všechny jsme tím prošly viď? Já panika říká kolem 10 dne nejvíc. Budeš doma nebo jdeš do práce?

zwalsh
7. zář 2015

@lentikalena tak to je ještě brzy na sourozence i když já chtěla hned v porodnici další 🙂 neboj když doporučili zamrazit tak bude určité OK. Já si to zatím neměla čas užít neboť mi je pořád zle. Dnes jsou na screening tak se zkusím také zeptat co to bude. Kdyby to byla holčička tak bych skákala 🙂 nějak si neumím představit že bych měla kluka je to zvláštní hlavně po tom čím jsme prošli ale je to ve mě. Zářím prcek vypadá dobře máme to pod kontrolou víc než bych si přála neboť jsem již byla dvakrát v nemocnici na kapačkách. Pořád čekám na zlepšení ale již mám trimestr za sebou a zlepšení nikde. Bylo i tobě tak špatně?

pavlina1976
7. zář 2015

@zwalsh Budu chodit do práce....Ale mám práci v pohodě, spíš trochu stres, než fyzicky náročná, ale nebudu nic moc řešit, tohle je pro mě důležité 😉 . A další týden mám školení tak to je úplná pohoda, takže to vychází docela dobře. Jen ve čtvrtek máme poradu, tak se do toho nesmím moc pokládat 😉 . Jj nervy známe všechny. Já vůbec nedokážu odhadnout, jestli zkusím 11 den testnout, nebo fakt vydržím do krve 🙄 . Já mám tak špatný zkušenosti s testěním, že nejradši až do krve, ale uvidíme no 😉

lentikalena
7. zář 2015

@zwalsh Tak to teda nemáš jednoduché,ale neboj se teď se to zlomí a bude dobře a budeš si to třetí těhotenství,krásně užívat 🙂 Mě v těhu,nic nebylo.Cítila jsem se dobře,ale zase jsem měla tlak a těhu cukrovku,ale teď je to vše,už zase v normě 😉

lentikalena
7. zář 2015

@bubulina1983 Jé Jani,to je dost,že jsi se taky ozvala.Jak se máte a co prdolka? Jak rostete. 🙂

veervit
9. zář 2015

@pavlina1976 ahoj, tak jak jsi na tom?? Šetříš se?? A máš teda dvě embryjka??