• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

18. ledna 2017 
@pavlina1976 Tak co holka zlata, cekame vsechny netrpelive na krasne cislo :slight_smile:
21. zář 2015 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zwalsh Taky to tu sleduji. A pořád nic.. Doufám, že je vše ok!
21. zář 2015 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit Jo taky mam strach ale vzdyt testy silily jen nevim jestli ji nerekli ze cislo je male, predse jen 13 den jeste nemusi byt pres 100 a to ji mohli vystrasit, zbytecne. To je prave ten risk kdyz se jde brzy na testy a na srdicko pak je z toho stres. Ja sla na krev taky drive ale lekar to vedel a tak mi rekl, ze to muze byt i kolem 50. A pak jeste nektere laboratore uvadeji vysledky v jinych jednotkach a to pak vyjde 0.05 a to je taky pozitivni, vim ze sla osobne jako samoplatce a kdyz ji tam nenapsali zdali je to pozitivni tak ty jednotky nemusi znat. Takze treba 80 je 0.08 a pak 137 je 0.137. Ale testy byly hezke verim ze jen dele ceka nebo se nedostala na pc.
21. zář 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zwalsh @veervit ahoj holky zlaté, jste tak hodné :wink: . Mám dobré zprávy, ale neměla jsem ani minutu času v práci.....Ani jsem nedýchala, když jsem volala na výsledek....A hodnota je 371,9, jupí :wink: . Prý super, i podle toho jak jsi mi psala :slight_smile:. Na utz jdu 14.10. , raději jsem chtěla déle, jsem posera :grinning: .
21. zář 2015 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlina1976 úžasný! Konečně to tu někdo prolomil!! Tak to vypadá, že se chytli obě ne?? Prozatím mooc gratuluji :wink:
21. zář 2015 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 moc gratuluji! To jsou krasne zprávy
21. zář 2015 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veervit Nene :wink: , je to 372 ta hodnota, to je tak na jedno :wink: . Doufám, že bude hezky růst :wink: . Hlavně abych už viděla srdíčko!!!!! To budou nekonečný 3 týdny :wink:
21. zář 2015 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu mít jeste dotaz..? Když si začnu pichat injekce, jak často bdu chodit na kontrolní ultrazvuk? Druhu injekci je asi vícero, ze? Jak dlouho jste si pichali vy ( jen pro zajímavost)? A někde sem tu četla o dlouhym protokolu, muzte me to nektera vysvětlit? Mnohokrát dekuji a nezlobte se za ty otázky....
21. zář 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankazm2 ahoj, na utz jsem chodila asi po 4dnech. Injekci je hodne druhu. Já pichala myslim 10dni. A ty protokoly ti kloudně nevysvetlim. Ja mela dlouhý, ale jaky je v tom rozdíl nevím.
22. zář 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no to je skvele moc blahpreji, ja uz se vcera nedostala k pc tak to ctu ted. Krasne cislo, to vypada na obe :slight_smile: tak se drz holka zlata moooc drzim palecky a mam radost
22. zář 2015 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankazm2 Ano je to tak, chodíš často, aby viděli jak ti folíci rostou a podle toho naplánovali OPU :wink:
22. zář 2015 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zwalsh Jj děkuju moc :wink: . Ale nevím jak to vydržím do utz......Pořád se pozoruju, asi s cvoknu :grinning: . Příští týden si skočím ještě jednou na krev, jestli hcg roste jak má :wink: . Do tý doby se budu radovat, že jsem těhotná :grinning: . To víš, jak jsem tenkrát neměla srdíčko, tak až ho uvidím, tak si teprve odfouknu! :wink: do tý doby to budou muka :wink:
22. zář 2015 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky mám na vás dotázek, chtěla bych jít v pátek na kontrolní krev, jak má stoupnout hcg, aby to bylo OK? Děkuju moc odpověď.
22. zář 2015 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Pavli to bude vse k, ja si porad dokolecka rikala, ze si to chci uzit, i to cekani. Tak jsem si uzila i nevonostma :slight_smile: ted me zas trapi zaha :slight_smile: ja mela hcg po tydnu z 137 na 2655 :slight_smile:
23. zář 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zwalsh Děkuju moc, nakonec jsem se rozhodla, že na kontrolní krev nepůjdu :wink: . Právě po domluvě se sestřičkou, raději abych se zbytečně nestresovala :wink: . Přehodila jsem si utz o týden dřív na 7.10., tak věřím, že už tam srdíčko bude!!!! :wink: . A co ty?
23. zář 2015 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, moc gratuluji!! :slight_smile: Tak snad je konečně smůla prolomena a zadaří se tu nám všem :slight_smile:
25. zář 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreee86 Určitě :wink: . Čekám na utz na srdíčko, pak si hlasitě odfouknu a budu se konečně hoooodně radovat :wink: . Teď je to ještě tak napůl :wink:
25. zář 2015 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Pavli možná na to srdíčko vydrž o týden déle to bude jistota a kdyby tam ještě náhodou nebylo to by byl stres, můj doktor řekl že nejdřív na začátku 8tt aby bylo vidět pořádně. To se už teď dá vydržet, mě už v té době zaćalo být špatně takže jsem až do minulého týdne měla denně jistotu :slight_smile: teď si užívám konečně těhu. Koupila jsem první těhu oblečení a břicho mám teda obrovské vůbec to nechápu neboť do minulého týdne jsem jen hubla. Tak se drž já to vidím krásně pozitivně :slight_smile:
26. zář 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zwalsh Ahoj, to je krásný!!!! Taky jsem měla hned břicho :confused: , tak doufám, že to znova budu zažívat jako ty :wink: . No já mám brutální rýmu, tak doufám, že to miminku neva.....pořád pšíkám a frkám, dokonce jsem včera měla zvýšenou teplotu...Dnes už je to lepší, ale hlava mě bolí pořád :unamused: . Včera odpol jsem si dělala testík a byla tam krásná // hned :slight_smile: . Dnes ale trochu depkuju, neb mám pocit, že už mě tolik prsa nebolí a žíly už tolik taky nemám vidět. Břicho pobolívá.... A špatně mi taky není....Ale věřím, že tam prostě je a bude to OK a srdíčko už taky bude! :slight_smile:
26. zář 2015 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Tak jak se vede holka zlata? Ja ted nemela vubec cas jit na kone. Hodne prace v praci a taky jak mmi je lip tak se snazime dodelat byt a hlavne vymalovat nebot pak uz na to nebude cas a bude velke bricho. Konecne jsem vcera v 17tt dostala tehu knizku tak se moc tesim. Jeste nemam vysledky na vyvojove vady budou az za tri tydny ale mam pokoj v dusi. Drzim palecky a dej vedet jak je.
29. zář 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zwalsh Ahoj, tak to je krásný, hlavně, že první trimestr za tebou a je vše OK :wink: . Moc gratuluju! Já včera večer začala špinit, dnes ráno pokračování, ale horší to nebylo, a žádná červená krev, jen hnědá....Tak jsem volala na gyndu na ambulanci a řekli, že mám přijet, že to zkontrolují raději....Byla jsem úplně hotová, co ti budu povídat :rolling_eyes: .
Tak proběhl utz a jsem 5+6, jeden brouček tam je, krásně vyvinutý vaječný váček a je tam ebryjko a už jsme viděly s dr i srdíčko :grinning: . Jupí. Dr tomu nemohla ani věřit, říkala, že to vypadá výborně! Tak jsem se uklidnila. Říkala, že to špinění může být jak odchází to druhé, a možná tam mám malinký hematom, ale říkala, že určitě nemůže ohrozit miminko. Takže těhotenství potvrzeno a srdíčko taky. Tak doufám, že příští týden bude už lépe vidět a že bude tlouct jak o závod :grinning: .
29. zář 2015 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Děkuju moc za srdíčko!!!!! Pošlu ho dál až přijde čas :wink:
29. zář 2015 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsme byli na spermiogramu i na krvi, řeknou mi výsledky po telefonu, když si tam zavolám? A do kolika tam bývají? Díky :wink:
1. říj 2015 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka49 Ahoj, v Sanusu bývají do 15:00. Po telefonu ti výsledky určitě neřeknou, pokud jste měli žádanku od tvého gynekologa, tak je buď posílají k němu (tak to udělali, když byl manžel na prvním spermiogramu, ale to jsme ještě do Sanusu nechodili, šlo jen o ten spermiogram), nebo se musíš objednat na další schůzku, kde ti doktor nejen řekne výsledky testů, ale i navrhne další postup v léčbě :slight_smile: .
1. říj 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@lenik33 děkuji :wink:, myslela jsem si to, jsem objednaná na příští pátek na ultrazvuk, tak to nám asi pan doktor řekne výsledky :wink:
1. říj 2015 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, potřebovala bych radu. Před měsícem jsem byla na IVF, nepovedlo se a tento měsíc mám už týden zpoždění. Test nic.. Je to možné diky odběru vajíček? Nebo co teď?
3. říj 2015 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit Ahoj, no já bych ještě zkusila testík třeba zítra. Nebo zajít na gyndu, aby ti ms vyvolali. To víš, ty hormony atd není nic dobrýho :frowning2: . Ty jo to by bylo super, kdyby se vám to povedlo přirozeně :grinning:
3. říj 2015 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem v Sanus nováček, s manželem se snažíme o miminko už 2 roky a zatím se to nepovedlo, tak si zkusíme nechat pomoct. Nikdy nemáme nic jen tak, takže holt i na to miminko si budeme muset počkat. Ještě před návštěvou Sanusu jsem byli na genetice ( kvůli zátěži v rodině ), ta byla v pořádku a na spermiogramu - pak nád moje dr poslala do Sanus. Chodíme k panu doktoru Kučerovi a máme za sebou odběr krve - tam vše ok, utz 12.DC - tam mi řekl že ovulace neproběhla, ale že neprobíhá každý měsíc a teď beru utrogestan ( ten jsem brala i dřív na srovnání MS) a jak budu dobírat, jedu tam znovu. budu moc ráda, pokud se k vám můžu připojit a probrat všechno, co nás čeká, nebo kdo už má co za sebou... :wink: :wink:
3. říj 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 zkusím, ale myslím, že tam nic nebude.. Musí to byt vážně svinstva, toto se mi ještě nikdy nestalo. Tak uvidim.
3. říj 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek