• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

22. ledna 2017 
@jenies ahoj, Vítej mezi námi. Zase nás je o jednu více:slight_smile: Alespoň nás bude na debaty víc.
3. říj 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenies Ahoj, vítej! Přeji ať se vám to miminko povede co nejdřív :wink: . V Sanusu jsou dobří :wink:
3. říj 2015 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976
@veervit ahoj holky, moc děkuju, snad se už zadaří.... psaly jste tu, že jsou v Sanusu šikovní, pana doktora Kučeru tu taky chválily, tak snad... už mi to leze na mozek, vidím kočárek a slintám :unamused:
3. říj 2015 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenies jo jo, je skvělý. Každé z nás se to určitě povede! Jen si musime počkat na vhodnou chvíli:wink: Tak to máme stejný kočárkový syndrom:slight_smile:
3. říj 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit Kočárkový syndrom :grinning: , zajímavá diagnóza... Jinak po hormonech můžeš být opravdu vybuzená a mohlo by se opravdu zadařit přirozeně, držím palečky.
@jenies Vítej mezi nás :wink:, v Sanusu vám určitě pomůžou.
V pondělí mi držte palce, jdu na krev po IVF - PICSI, snad mi řeknou nějaký pěkný číslo hcg :slight_smile:. Nevím, jak jsem to dokázala, ale odolala jsem pokušení udělat si test.
3. říj 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik33 tak tfuj tfuj tfuj!! Ať tam máš to nejhezčí čísílko! Tak budeš mit překvapení se vším všudy:wink: ono to jde vydržet, taky jsem netestovala, než jsem to dostala.. ale ty určitě budeš mit v pondělí krásnou zprávu pro nás! Držím palečky! :wink: Nevím, spíš mam tak rozhozene tělo a budu potřebovat srovnat:frowning2:
3. říj 2015 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik33 Jé tak v pondělí přeji krásné číslo :grinning: . Určitě tam bude :grinning:
3. říj 2015 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit
@pavlina1976 Holky díky, v pondělí se ozvu :slight_smile: .
3. říj 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik33 držím palce! :wink:
3. říj 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dneska byli u pana doktora Kučery na další domluvě a hlavně podepsat další a další papíry od pojišťovny !! Vyfasovala jsem Puregon a tento týden začínám opět se stimulací., pak kontrola a další Puregon a nakonec Pregnyl a pak odběr. Zvýšil mně dávky, tak jsem zvědavá jestli budu mít víc vajíček, naposledy tj. v červnu jsem měla pouze 4 a z toho dvě dozrály, takže žádný mrazáček, takže musím všechno absolvovat znovu :frowning2: ach jo, jen doufám, že druhý pokus bude úspěšný :slight_smile: Ahoj a držím dál všem snažilkám pěstičky :slight_smile:
5. říj 2015 v 11:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinka10 Ahoj to jsme se mozna videly :wink: taky jsem byla dneska u pana Kučery na 9 hodiny. Z uplne samého důvodu. Také jsme dostali Pregnyl a začiname stimulovat. My tedy uplne poprvé. Tak at se dari!
5. říj 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankazm2 A my jsme tam byli na půl 9, ale vzal nás o něco později, tak to jsme se minuly :slight_smile: Já tam byla s chlapem (brýle) :slight_smile:
5. říj 2015 v 11:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel 3/4 kalhoty a ledvinku?
@evulinka10 nas také bral az ve čtvrt na 10.
5. říj 2015 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankazm2 Jj, to byl on :slight_smile:
5. říj 2015 ve 12:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme v cekarne sedeli zároveň. My jsme s mužem sedeli temer naproti-u těch prosklenych dveri. Tak moc dezim pěsti ať to vyjde!
5. říj 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankazm2 Jasný a brali Vám obou krev? :slight_smile: Ahoj a také držím pěsti :wink:
5. říj 2015 ve 12:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinka10 jj to jsme byli my :wink: tak třeba se jeste někdy potkáme..
5. říj 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 Ahoj, tak co hodnoty??
5. říj 2015 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evulinka10
@hankazm2 Tak to jsme se tam dneska sešly všechny tři :grinning:
@veervit
@jenies
@pavlina1976 Holky přesnou hodnotu nevím, hned mezi dveřma na mě vybafnul, že je hcg skoro 900 a že jdem zkusit ultrazvuk :grinning: . Já se svojí pusou prořízlou na něj zůstala chvilku civět než si dala dvě a dvě dohromady :slight_smile: . A pak mi ukázal našeho 2,3mm velkého šampiona :grinning: .
5. říj 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lenik33 úžasný! Gratuluji!! Konečně další:grinning::grinning::grinning:
5. říj 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 taky moc gratuluju :wink:
5. říj 2015 v 19:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 ty jsi ta kudrdlinka ze jo? Tak mi moc gratuluji!
5. říj 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 Veliká gratulace, jen tak dál :slight_smile:
5. říj 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankazm2 Jj jsem ta kudrdlinka :grinning: .
Díky holky, určitě mě budete brzy následovat :wink:. Zatím si to nechci ale moc připouštět, přeci jen musím ještě tři týdny čekat na srdíčko, ale i tak jsem úplně mimo :grinning:
5. říj 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
No tak o to vic gratuluji! Vybavuji si te i z predesle konzultace, ale to jsi tam byla s pritelem/manzelem. Tak si to nalezite vychutnavej a ja budu tise zavidet, ale jenom v dobrým.
5. říj 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenik33 No nádhera!!!!! Moc gratuluju, první meta za tebou :wink: . Já jdu ve středu, těším se, že uvidím znovu to srdíčko :wink: . Je to neustálý strach jestli tam bude, jestli bude v pořádku screening atd :grinning: . Ale teď to už doklepeme do zdárného konce - tedy nejméně do 38tt :grinning:
5. říj 2015 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 To už máme za pár :grinning: .
5. říj 2015 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
blahopřeju holky! krásné :wink:
6. říj 2015 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik33 To je jasný :wink:
6. říj 2015 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 muzu se zeptat, to je na první pokus?
6. říj 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek