Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

fofidi
31. říj 2015

@luist Děkuju 😉 strach z toho nemám. Bojim se spíš, že to celé nevyjde. V pondělí mi v práci dali výpověď, tak teď potřebuji sakra rychle otěhotnět 😖

luist
31. říj 2015

@fofidi první miminko jako já? Nebo už si tohle podstupovala? Já si ten uspech přeji každy den ale vysledek se dozvím až 9.11. A to bude jen začátek 😉

fofidi
1. lis 2015

@luist jj první 🙂 nikdy jsem nic takového nepodstupovala,mam za sebou jen 3x neuspěšné IUI, dosud jsem nebyla těhotná. Přeji ať se Ti zadaří. 😅

evulinka10
1. lis 2015

Ahoj holky, dnes jsem nevydržela a udělala jsem si těhotenský test. ET bylo 23.10. a dnes jsem po více jak 3 letech objevila 2 čárky 🙂 koukala jsem na to jak péro, protože jsem to nikdy nezažila 😲 Teď ještě aby se vše potvrdilo v pátek 6.11. z krve 🙂

veervit
1. lis 2015

@evulinka10 ahoj, no to je úžasné! Mooc gratuluji! Určitě se to v patek potvrdí😉

lenik33
1. lis 2015

@evulinka10 skvele zpravy...budu drzet pesti,aby bylo vse ok 😉.

luist
1. lis 2015

@evulinka10 to je super zpráva. V pátek to bude určitě jen formalita ;)

luist
1. lis 2015

@evulinka10 a nějaké změny co tě k tomu vedlý myslím nevolnost bolest8 či něco jiného třeba instinkt?

evulinka10
1. lis 2015

@luist já ti ani nevím co mně k tomu vedlo, ale u prvního pokusu jsme netestovali, tak jsem chtěla zase vydržet, ale tak dva dny jsem měla v puse zvláštní chuť, takovou kovovou (nevím jak to popsat) a když jsem se o tom zmínila doma, tak říkali, že by to mohlo vyjít, tak jsme to prubli a je to táááááááám 🙂 no a hlavně teď jsem fakt poctivě byla doma 10 dní, nic nedělala a až teprve dnes jsem vylezla z baráku 🙂

fofidi
3. lis 2015

Ahoj holky, odběr mám za sebou, bylo 14 vajíček 🙂 Spinkalo a probouzelo se mi krásně. Teď začínam dost cítit bříško takže jdu odpočívat.

veervit
3. lis 2015

@fofidi ahoj, to je nádhera! Odpočívej a když tak hodně pit. Mě to moc pomohlo😉

fofidi
3. lis 2015

@veervit jj, to je dětí jako smetí 😀 Už se těším až bude jedno u mě zpět 🙂 (předpoklad je neděle)
A co u tebe, něco nového?

jenies
3. lis 2015

ahoj holky, tak jsem po pregnylu (18.10.), beru utrogestan a na testu zatím nic ( tento cyklus domácí výroba), ovu v pondělí 19.10. .... to už asi nedopadne, co? 😢

veervit
3. lis 2015

@fofidi To uteče a budeš je mít zpět😉 Ať už je neděle viď? No, my jsme to tento měsíc zrušili. Já nemohla kvůli práci, ale zitra jedu na uz, aby nebyla cysta a ihned jak to dostanu, začnu zobat nějaké léky na podporu sliznice a hurá na vklad. Ale to je až tak za měsíc.. ☹ Teď už půjdeme pořádně měsíc po měsíci. Ale třeba navážeme na ten úspěch, co tu teď panuje a bude líp😀

veervit
3. lis 2015

@jenies to už by jsi možná měla buď dostat, nebo ten test by měl něco ukázat..

jenies
3. lis 2015

@veervit to ne, termín ms mám 13.11.

veervit
4. lis 2015

@jenies tak to je ještě čas! Ještě vydrž.

jenies
4. lis 2015

@veervit testy jsou bílo bílé, taky by asi byl docela zázrak kdyby to vyšlo napoprvé. Nu budu tedy čekat. 🙂

veervit
4. lis 2015

@jenies to by bylo že? Já si to říkala při každém snažení. To bys test mela dělat víceméně až toho 13. A to je ještě dlouha doba!

luist
4. lis 2015

@fofidi ahojky tak jak pokračujete s prckama? Odběr je teda krásný

fofidi
4. lis 2015

@luist ahoj, děkuju.. všech 14 se podařilo oplodnit 🙂 Břicho už dobrý, oproti včerejšku, kdy jsem cítila každý prd 😀

luist
5. lis 2015

@evulinka10 tak zítra krev držím palce at se to potvrdí. Ja v pondělí. Tak už sem moc zvědavá.

evulinka10
5. lis 2015

@luist Jééé díky, doufám že to tam bude, dám vědět. Jinak se testuji každý den a každý den tam jsou dvě čárky, tak si to zatím užívám 😀 😀

luist
5. lis 2015

@evulinka10 ja sem taky na váškách zda to nezkusit na druhou stranu nechci být zklamana. Sakra to je nerozhodnost 😒

evulinka10
5. lis 2015

@luist Já jsem u prvního pokusu taky netestovala a když mně pak doktor sdělil, že to nevyšlo, tak už jsem nevnímala a byla jsem z toho úplně mimo, slzy jak hrachy, no prostě velké zklamání ☹ ale doufám, že mně to zítra vynahradí 🙂

fofidi
5. lis 2015

U mě nic moc, všech 14 embrií má fragmentaci 😢 (nikdy jsem o tomto problému neslyšela). Teď budou prý klíčové následující 2dny, jak se to vyvyne, jestli budou mít dutinky. Chjo.. proč mají problém všechny? 😖 Jsem z toho dost otrávená.

fofidi
5. lis 2015

U mě nic moc, všech 14 embrií má fragmentaci 😢 (nikdy jsem o tomto problému neslyšela). Teď budou prý klíčové následující 2dny, jak se to vyvine, jestli budou mít dutinky. Chjo.. proč mají problém všechny? 😖 Jsem z toho dost otrávená.

fofidi
5. lis 2015

Tfujky tady mám hrubku a nejde to upravit 😝 "vyvine" je správně 😕

fofidi
5. lis 2015

,,Embryí"....tom mám taky špatně 😀 tvl. jdu zalizt pod zem 😅

veervit
5. lis 2015

@fofidi no ty jo, to slyším poprvé. A co to jako je jestli se mužu zeptat?? Neboj, určitě z tolika bojovníků se jich několik probojuje! Moc držím pěsti.