• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

3. října 2017 
@veervit Je to jakože se rozsypávají :frowning2: Tady kousek článku má toto téma:

Kvalita embryí produkovaných pomocí IVF je různá. Mnoho z nich obsahuje četné buněčné fragmenty, blastomery nestejné velikosti nebo mohou vykazovat dlouhou dobu mezi mitózami. Rozsáhlá cytoplazmatická fragmentace může souviset s hrozící smrtí embrya. Fragmentace skoro jistě indikuje snížený potenciál dalšího růstu. Toto tvrzení je podporováno výsledky mnoha dalších embryologických a fyziologických prací v programu asistované reprodukce, ačkoli některá embrya s těmito kvalitami si udržela kapacity pro normální implantaci. Analýzy embryí v prvních 72 hodinách kultivace ukazují, že nejvíce cytoplazmatických fragmentů vzniká mezi pronukleárním stadiem a prvním až druhým buněčným dělením. Pokud se fragmentace vyskytne příliš brzy (během prvních 24 hodin kultivace) je následný vývoj embrya silně ohrožen. Současné studie tvrdí, že více než 70% embryí s časnou fragmentací, byť i minimální, vykazuje pak silnou fragmentaci třetí den kultivace. Tato časná fragmentace může indikovat in vitro poškození nebo abnormality v embryonální DNA. Je tedy odhadováno, že s fragmentací a s pomalým vývojem embryí jsou častěji asociovány jak numerické tak strukturální chromozomální abnormality.

Noo, asi takto... :cry:
5. lis 2015 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fofidi myslím, že bojovničků máte moc, neboj, určitě tam nějaký dravec je! Já teď četla nějaký článek, kde uváděli, že i když ma embryo v sobě jednu zdravou buňku, tak to stačí na probojování. Hlavu vzhůru! !!
5. lis 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Budu doufat zítra v lepší zpravy, nic jiného stejně dělat nemůžu
5. lis 2015 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fofidi tak, určitě to budou dobré zprávy! Kdyby si člověk mohl přikázat buď v klidu, že? Já jsem nervák a u všeho jsem se nervovala a manžel mi pořád dokola říkal: stejně tomu nepomůžeš, jen si ubližuješ a měl pravdu. Dej nám vědět, budeme čekat na zprávu:wink:.
5. lis 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit ahoj, tak přeci jen máme bojovníka, jedno embryo je prý pěkné, má osm buněk a fragmentaci jen 5%, tak to mi v neděli zavedou. Jestli bude i nějaký mrazáček se zjistí až zítra.
6. lis 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinka10 tak od včera spíním ztrácím naději :frowning2: .. nevím zda to tak může či nesmí být.. uvidím co se dnes bude dít ale do MS mam ještě 6 dní pokud by nepřišla dřív. Ach jo
6. lis 2015 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist neboj, to bude dobrý, hlavně nestresovat. Špinění je prý i u zahnízďování.... :wink:
6. lis 2015 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenies že by se zavrtávalo takto pozdě když v pondělí už jdu na hGc?
6. lis 2015 ve 12:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist no uvidíš, třeba si dává na čas :slight_smile: držím palečky
6. lis 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist já jsem špinila celý první trimestr. Měla jsem hematom a ten měl za následek, to špinění. Bude to dobré, neboj!!!
6. lis 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenies děkuji to doufám
6. lis 2015 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 a pak se ti vstřebal bo si brala nějaké léky? Naději nestrácím S průběhem MS mám jiné zkušenosti zatím je to odlišné.. už ať je pondělí a mám jistotu
6. lis 2015 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist brala jsem léky a pomalu se sám vstřebal, jen jsem prostě špinila, protože i po troškách odcházel.
6. lis 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja právě četla někde že se na berou prásky @suzik161
6. lis 2015 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fofidi no vidíš, tak přece je jeden bojovník, ale myslím, že se ještě nějaký probojují:slight_smile: Tak v neděli hurá na to:wink:
6. lis 2015 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se nám na druhý pokus zadařilo :slight_smile: Hcg 764 a za 14 dní jdu na ultrazvuk, tak snad bude vše OK :slight_smile:
6. lis 2015 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luist ještě to nevzdávej !! a jak píši holky, hlavně nestresovat :slight_smile: já vím, že se to lehce říká, ale asi na tom něco bude :wink:
6. lis 2015 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinka10 prozatím moc gratuluji:wink: nádherná zpráva.
6. lis 2015 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky otěhotněla tu některá s tzv. ,,Béčkovou" kvalitou vloženého ebembrya? Já mám strach :frowning2:
7. lis 2015 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fofidi ani nejlepší nezaručuje 100% výsledek. Já se už chystám na to zklamání v ponďělí :( co nadělám pojedem druhé kolo zase odznova....
7. lis 2015 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist Jestli porad jen spinis,tak to jeste nevzdavej a supky odpocivat do postele :wink: .
7. lis 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik33 právě že dnes už víc je to už červená krev a ne ta tmavá. Je možne že je to normální MS i když přišla o týden dřív nebolí mě prsa a trochu břicho.. jinak mě do této doby provázely před každou MS strašné bolesti jak zad tak břicha a nejmiň tyden před i ty prsa.. tak nevím co si myslet.. ale krvácení dobré znamení neni. Ted nevím zda utrogestan zavadět či polykat.. tak myslim že mi to doktor jen v pondělí potvrdí :unamused: . Nevíte někdo po jak dlouhé dobé to vše mužu absolvovat znovu?
7. lis 2015 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist Když se nám nepovedl I. pokus, tak nám doktor doporučil 3 měsíce pauzu. Ale ještě nevěš hlavu a testovala jsi se?
7. lis 2015 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luist já jsem měla taky červenou krev, fakt se neboj!!
7. lis 2015 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinka10 netestovala na to nemam odvahu..
7. lis 2015 v 18:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jeden šampión už se hřeje u mě v bříšku, tak snad se mu tam bude líbit :slight_smile:
Do mrazáku nezbylo bohužel nic, což není moc pěkné skóre ( z 13ks) :unamused:
8. lis 2015 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fofidi mysli teď pozitivně! Určitě se to povede:wink: Alespoň ten jeden bojovníček se probojoval!
8. lis 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fofidi Hlavně, že jeden bojovníček je u tebe! Jeden stačí :slight_smile:. Tak mu věř a hlaď ho :wink: .
8. lis 2015 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@fofidi Věř tomu, že se mu tam bude líbit a už se Tě nepustí :slight_smile:
8. lis 2015 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nám to nevyšlo.. odeslání na imuno bud mužeme bo nemusíme..
9. lis 2015 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek