Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
9. bře 2016

@andreee86 To bude dobrý uvidíš, mě se zdálo, že ti narostlo hezky 😉 . A jestli chceš být klidnější, tak si zajdi jako samoplátce, stojí to asi 250,-Kč 😉

missuttka
9. bře 2016

@veervit to moc nepapa 😀 alespon budem vedet jak jsme na tom,zda nebude problem jeste jinde. doufam ze uz mam vybrano se spatnymi zpravama....

veervit
9. bře 2016

@andreee86 přesně. Hlavně se někam pohneme. Ještě jsem nas do Sanusu neobjednávala. Myslela jsem až budu mít papíry v ruce.. Přemýšlela jsem, že jsme mohli jit hned třeba v pátek, ale ten tyden už se to nezblázní..

veervit
9. bře 2016

@missuttka tak to bych mu koupila i brokolici (tu muj chlap nemůže ani vidět), ať si užije🙂 Nemusíme si uzivat jen my! Přesně, alespoň se také pohnete z mista!

andreee86
9. bře 2016

@veervit jj, při tom všem čekání týden už žádnou roli nehraje. Držím palce a zítra dej vědět, jak jste dopadli. V kolik hodin tam máte být?

andreee86
9. bře 2016

@pavlina1976 také jsem nad tím přemýšlela, jetsli si nedojdu jako samoplátce, ještě uvidím. Třeba to vydržím do ultrazvuku 😉

veervit
9. bře 2016

@andreee86 děkuji. Máme tam byt na 9. Jedeme radši už v 6, aby jsme přijeli v čas. V Praze to je někdy na dlouho v kolonách.

andreee86
9. bře 2016

@veervit to jo, raději tam někde chvíli počkat, než se stresovat.

missuttka
9. bře 2016

@veervit to jezdite z Prahy do Sanusu do Jihlavy? a brokolici nemuze ani videt. rika ji brokovnice 😀

veervit
9. bře 2016

@missuttka ne ne, do Jihlavy to mame čtvrt hodiny. Do Prahy jedeme pro výsledky imunity. No ihned bych šla a koupila mu ji😀

veervit
9. bře 2016

@andreee86 jo, taky jsem to říkala. Radši tam posedim v klidu, než být někde v koloně

cucito
10. bře 2016

@andreee86 Já už chodím a dotazy si píšu do diáře 🙂 Taky už mě několikrát vyšetřoval, když jsem měla MS. Já to beru tak, že je to doktor, takže to snese... 😉

andreee86
10. bře 2016

@cucito ahojky, tak co zítra, v kolik máš naplánovaný ET? No, taky se to snažím brát tak, že je to doktor a že nejsem první ani poslední, kterou takhle vyšetřuje, ale stejně ten pocit je nepříjemný.

cucito
10. bře 2016

@andreee86 ahoj,hned v 8 ráno. Obe embrya se vyvíjí dobře. Dnes mě. Rybář upozorňoval na zvýšené riziko vicecetneho těhotenství, pokud zavedeme obě. Domluvim se ráno se Skurlou a dáme asi 1.

andreee86
10. bře 2016

@cucito hoďku si tam poležíš a všechno dobře dopadne. Budu na tebe myslet, tak pak napiš, jak se cítíš. Hlavně to chce být v klidu, já první tři dny opravdu jenom proležela. Mně to také říkali, že zavedení dvou rozhodně nezvyšuje šanci na úspěch, že se to dělalo tak dřív, když se to pořádně ještě neumělo a nevědělo se co a jak.

lenik33
10. bře 2016

@cucito Super, že to zvládly obě až do konce... Zítra držím palce, ať už se rozhodneš pro jednoho, nebo oba 😉 .

pavlina1976
10. bře 2016

@andreee86 Já bych tedy si dovolila nesouhlasit 🙂. Já bych jedno nikdy nedala....Teď jsem taky měla dvě a chytlo se jedno, teď si představ, že by mi zrovna dali to, co se nechytlo 😉 , to už by mě švihlo 😉 . Ale je jasné, že je to věc názoru.

andreee86
10. bře 2016

@pavlina1976 nene, jen jsem psala, co nám říkal embryolog, já byla rozhodnutá už od začátku pro jedno. I ze svého okolí znám minimálně dva případy, kdy zavedli dvě embrya a chytlo se jedno.

veervit
10. bře 2016

Ahoj, tak jsme zpět s výsledkama. Já ok. Jen mi nasadí malou dávku medrolu, mám malinko něco zvyseneho, ale jen trochu. Manžel je na tom hůř. Nevím jestli to dobře napíšu, ale jeho tělo se brání proti spermiím. Tudíž jsou pokryte nejakymi protilatkami. Nebo tak nějak. Přirozeně tudíž neotěhotním. Teď nevim tu zkratku, ale musejí ty spermie do vajíčka píchnout. To jsme meli... Takže myslím, že u nás se dobrých výsledků nedohrabeme.. Uvidíme. V pondělí jdeme do Sanusu, tak jsem zvědava, co nam řeknou..

lenik33
10. bře 2016

@veervit Ještě nevěš hlavu, však oni v Sanusu něco vymyslí 😉 . Předtím jste měli jenom ICSI (vpíchnutí náhodné spermie), nebo PICSI (vpíchnutí vybrané spermie)? Kdyby jenom ICSI, tak by upgrade na PICSI mohl vyjít 😉.

cucito
10. bře 2016

@lenik33 Ještě se může něco stát, ale snad už to bobíci zvládli. Uvidíme podle kvality. Dnes jsem se o tom bavila s Rybářem - pokud budou dobrá obě, 1 dáme k ledu. Pokud by se jedno třeba nevyvinulo ještě úplně, zavedeme obě dvě. Díky za podporu na dálku 😉

cucito
10. bře 2016

@andreee86 Manžel z toho má větší nervy než já. Dnes odpoledne jsem ještě narychlo uklidila celý dům, abych do testování (jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím) nic nedělala. Manžel se chystá na 24 hodinovou péči o budoucí matku, je to až dojemné 🙂 Díky, určitě dám vědět...

konik_mischel
10. bře 2016

jupíííííííí, jupííííí, tak HCG dnes 439,9! od úterý, kdy bylo 195 a začala jsem minulý pátek na 53... tak už dr. konečně řekla, že to vypadá nadějně a mám přijít až za týden.

lenik33
10. bře 2016

@cucito Není zač 😉... Hlavně se dobře vyspi, abys byla pozitivně naladěná na transfer 😉. Já se dneska dozvěděla, že mám hezký prsa, prý na kojení až škoda, tak doufám, že budou hezký i po kojení 😀.

hanina82
10. bře 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat, výsledky z imunologie musím do sanusu dát sama a nebo jim zprávu pošlou oni. A ještě za jak dlouho vám přišly výsledky z genetiky.

luist
10. bře 2016

@veervit to bude v pohodě medrol nasadis. Manzeluv problém vyřeší ICSI a pak jen verit. Máme to podobne.

luist
10. bře 2016

@hanina82 ahoj, pro imuno si musite jet osobně a pak vzit do sanusu. Genetiku nam poslali za 6 tydnu domu.

veervit
10. bře 2016

@lenik33 tak to prave nevim co jsme měli.. to mi uplne vypadlo.

veervit
10. bře 2016

@lenik33 tak moc jsem se v tom nevyznala, ale už vím co je co a PICSI jsme neměli. Pouze icsi.. . Takže to snad pomůže.

lenik33
10. bře 2016

@veervit Urcite 😉...vyberou spermie,ktery nebudou mit proti oplodneni namitky a povede se to 😉.