Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
4. bře 2014

@unkarka - sedím v jihlavě,za minutu budou výsledky,hned jdu k doktorovi na konzultaci..pak se ozvu..

ivekr
autor
4. bře 2014

ahoj holky, tak jsem po dlouhé době nakoukla, v práci teď nestíhám, tak nemám moc časíku sem brouzdat a vy jste to tady teda rozjely 🙂
Jinak já dnes čekám MS (jsem 29DC) BT už pomalu klesá, asi 5 dní mám nafouklý bříško, pořád lítám na wc, že UŽ a zatím nic..ach jo, si říkám, proč ta ms nedojde hned jak dá první příznak, tohletoto pořád v nadějích je děs...furt si říkám, no ta klesající bt ještě nic neznamená, našla jsem křivky, kde klesala a pak najednou zase šla nahoru, tak proč se vlastně tak "hlídáme" když stejně to nikdy nic nemusí znamenat 😀 . No holky držte se, všechny!!! jdu si vás dočíst 😀

bubulina1983
4. bře 2014

čau holky, hlásím HCG 0, po konzultaci s dr.kučerou jsem dostala žádánku na laparo, dnes 28.dc mám vysadit všechny prášky, a objednat se na zákrok v první půlce cyklu, toť za mě, takže já tento měsíc statistiku nezvýším..

unkarka
4. bře 2014

@bubulina1983 to mě mrzí ale příští měsíc do vyjde určitě musíme věřit.

ivekr
autor
4. bře 2014

@bubulina1983 jejda, to mě mrzí, ale po laparo ti to určo výjde. Kamarádka tady co mám, tak se ji po laparo teď zadařilo 🙂 . Tak držím pěstičky a odpočiň si od léků..

bubulina1983
4. bře 2014

holky díky moc za podporu, volala sem do havl Brodu,tam objednávaj nejdřív na zač.dubna, v Novým Měste nejdřív 18.3. ale to nevím jestli už nejni pozdě, když to má být v první půlce cyklu, ještě zkusím jihlavu, když ani nevím kdy to dostanu, tak je to na hovnajs, jak se pak mám objednávat...no slyšela sem že je pak větší pravděpodobnost, že jak ti to profouknou, tak se pak daří 🙂)

ivekr
autor
5. bře 2014

holky, tak dnes opět hlásím 1DC...no tentokrát na mě padl děsnej splín, že už je v prd.....dnes je to přesně 4 roky co chceme miminko.....no doufám,že zase seberu někde kousek pozitivní energie. Moc moc moc chci bojovat, ale už nevím jak a nejde mi to v hlavince až tak úplně vzdát jak bych chtěla....Ach joo práce.
Ještě kdyby ta MS nebyla tak bolestivá. Od rána na wc, prášky, studený pot, zimnice, průjmik...a do toho ještě musím být celý den až do večera v práci

ivekr
autor
5. bře 2014

@bubulina1983 no je to těžký se objedat, když ti ms nechodí pravidelně. Ale tak se podívej jak dlouhé míváš cykly a řekni že by si měla být toho a toho data...určitě nejsi první a a ni poslední kdo to řešil na laparo. Moc držím pěstičky aby se už zadařilo. Já mám dnes děsnej splín, 1DC a po dlouhé době to mě šíleně padlo

ivekr
autor
5. bře 2014

@unkarka moc obdivuji, jakou máš víru že to příště výjde 🙂 dodáváš mi spoustu energie, že to není ztracené a musí se to jednou povést. Za chvíli už budu zase snad lepší naladěná, momentálně se mě chce nadávat na celej svět ☹

ivekr
autor
5. bře 2014

@clarinula už jsem to nestihla, formulář nepříjmá odpovědi

ivekr
autor
5. bře 2014

@motyleeek ahojíky, moc zdravím. Můžu se zeptat, zda před IUI vám dělali nějaká jiná vyšetření než HP a spermio? třeba genetika, imuno atd?

bubulina1983
5. bře 2014

@ivekr - já tě naprosto chápu, ten první den je vždycky nejhorší a Iví nepřemýšeli jste doma o adopci? 4 roky už je opravdu hodně, a co IVF nechceš to zkusit, pořád spoléháš na přírodu? bude to pořád horší každý měsíc, alespoň já to tak mám a to jsme teprve v neúspěchu přes 2 roky...

bubulina1983
5. bře 2014

@ivekr - my jsme byli před IUI posláni na imuno do prahy, tam mi našli ty zvýšený NK buňky, a parnerovi tetrazoospermie, ale není to nejhorší výsledek, genetiku mám pocit dělají až tehdy pokud ženská potrácí, nebo se nevydaří IVF...tak zkuste jinou kliniku když v JI ste nebyli spokojení...

unkarka
5. bře 2014

@ivekr děkuji ale prostě každé z nás to musí prostě vyjít vždyt by z nás byli skvělééééééé maminy 😉 Vlastně né byli ale BUDOU!!!

bubulina1983
5. bře 2014

tak holky nakonec jsem se rozhodla pro Havl.Brod, neděle 13.4. příjem a 14.4. laparoskopie s chromopertubací, už teď z toho mám smrt..☹

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 neboj dobře to dopadne a nakonec budeš první těhu 😉

ivekr
autor
5. bře 2014

@bubulina1983 a do té prahy vás poslali už z CARu? Mě zaráží právě, že po těch letech nás nikam neposlali

ivekr
autor
5. bře 2014

@bubulina1983 neboj se, nic to nebude..za týden budeš zase na nožkách 🙂

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 mě genetiku dělali hned ještě než jsme začli vůbec s tím vším kolotočem.Na imuno jezdím do Prahy k dr Malíčkové,To je báječná doktorka.Můžu jen doporučit.

bubulina1983
5. bře 2014

@ivekr - no když jsme byli na první konzultaci u dr. kučery, tak se nás ptal co a jak a řekla sem mu že sem alergik, tak říkal že je tam pravděpodobmost a zdvížený prst, tak že nás tam poslal ještě než jsme šli na první IUI, s tou genetikou nevím, já měla za to, že ta se dělá když k tomu v rámci rodiné diagnozy něco směřuje, nebo když ženská potratí...
unkarka - vy jste měli s mužem nějaké dispozice k tomuto, nebo ste si prostě řekli že chcete poslat na testy na genetiku? co ti z toho můžou zjistit, co vám zjistili? na imuno jsme byli u dr. šetinové v immunii Praha, protože tady ta paní doktorka co říkáš, už prej potom nebrala další nové příchozí a místo sebe doporučila tuto dr. šetinovou, v 05-2014 to bude rok, myslíš že se za rok můžou ty výsledky nějak změnit? přítel tam jet na podruhý moc nechce, jeden den tam letíme kvůli odběrům a za měsíc se tam musí jet kvůli 5 minutám kdy ti řeklne výsledek, po telefonu je nesdělují...

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 tak to ja když jedu na imuno tak mi výsledky řekne po telefonu a ještě mi je pošle na email.Je opravdu dobrá,no a myslím že se výsledky trochu mění ja minule měla na imuno docela špatné a ted po roce mě pochválila.A ted jsem koukala do papíru tak jsem kecala všude nas poslal až po prvním neuspěšným IVF.No me něco na genetice našli,ale není to tak strašné.

bubulina1983
5. bře 2014

@unkarka - tam si byla poslána přímo za ní ze sanusu? co kdybych k ní zajela a řekl jí že sme byli v immuni u jiné doktorky, co myslíš jak by se tvářila..., jezdíš sama nebo s chlapem?

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 jj přímo od Kučery ale posledně říkal že asi nové pacienty nebere ale zkus jí zavolat a zeptat se jí.5ekni že o ní máš jen ty nejlepší reference a třeba tě vezme.Poprvé když jsme byli tak byl manžel taky musel dodat sperma ale ted mě tam vozí ale kontroluji jenom mě.ja bych se sama do Prahy totiž nevydala-když bys chtěla kontakt na dr malíčkovou rada dodám.Ja už k ní jezdím možná tak 2.5 roku

bubulina1983
5. bře 2014

@unkarka - no my jsme právě byli posláni k té dr. šetinové, s tím že malíčková už nebere.byli sme oba na krvi+partner spermio (nějaký tetrazoospermie, ale vzhledem k množství to prý nemá vliv) mě našla akorát zvýšené NK buňky (23%) limit je myslím nějakých 13%, prednison mi doporučila brát cca 14 dní před plánovaným pokusem, zkoušela jsem ho brát akorát při 2 pokusech v dávce 1 tabl. denně stejně nic, tak nevím, nebo bych jí třeba mohla zkusit poslat email s výsledkama, zda by to nemohla nějak vyhodnotit, já nevím

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 tak ja nevím.

bubulina1983
5. bře 2014

@unkarka - zase kdyby jí takhle každej psal, tak nedělá nic jinýho než sedí u mejlu a smolí odpovědi, je to takový blbý co... no nic ještě počkám co ta laparo, a pak budu meditovat dál, já bych prostě chtěl vědět, co mi je, všechny testy bych nejradši prolezla dvakrát jenom abych měla jistotu, v tuto chvíli se pořád nedaří a v podstatě nevíme proč...

unkarka
5. bře 2014

@bubulina1983 mě třeba na imuno zjistila že první IVF nevyšlo jelikož jsem v sobě mela toxoplazmózu.Asi jsem to měla po salmonele nebo mame doma psi tak od nich.

luca16
5. bře 2014

@bubulina1983 Se omlouvám, že se vnucuju do diskuze, ale klobouk dolů, jak se stále držíš. Nejistota je nejhorší. Kdyby aspoň člověk věděl, že je něco špatně a mohl s tím něco dělat. Takto bojuješ proti větrným mlýnům.

motyleeek
5. bře 2014

@ivekr Ahojky, udělali nám jen krevní testy a spermio. Dál prý budou zkoumat, pokud se nepodaří IUI... Takže teď čekáme a uvidíme 😉

bubulina1983
6. bře 2014

@luca16 - 🙂 prosím tě to neřeš, však je ta diskuze tady proto abychom sei všechny povídaly a poradily si a podržely se navzájem, jsme v tom všechny spolu, akorát s tím rozdílem že každá máme jinej problém, ale kýžený výsledek chceme všechny stejný 😀 no i když, pokud jsme u toho já bych raději holčičku 🙂 🙂 no zatím toho moc nevím, uvidíme za měsí jedu na diagnost. laparoskopii, tak třeba tam něco najdou...