Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
6. bře 2014

@bubulina1983 To jsme dvě. Chtěla bych taky holčičku, ale manžel touží zásadně jen po klukovi. Prý si nedovede představit, že by vychovával kluka. Já si zase nedovedu představit, jak se vychovává kluk, jelikož jich v rodině moc nemáme🙂 Ale v podstatě je to jedno, hlavně když bude dítko zdravé🙂 Na tu laparoskopii budu držet palce, ať to zvládneš a dobře ti to dopadne. Kdyby něco našli, mohla by ses hnout z místa, i když co se týče zdravotních problémů, tak není o co stát ☹ My jdeme zítra do Sanusu na svou první konzultaci. Snad nás tam neukousnou 😝

unkarka
6. bře 2014

@luca16 neukousnou 🙂 jsou tam moc přijemny a fakt dokáží poradit teda aspoň ja mam z nich ten pocit.

unkarka
6. bře 2014

Týýýýjooooooo ted mě napadlo že bychom si někdy mohli dat kávu a chlebíček dole v bufetu to by byla paráda 😀

luca16
6. bře 2014

@unkarka Tak to je dobře. Šak dám pak vědět, jak to dopadlo🙂 Při objednání na tu konzultaci říkala recepční něco o doporučení od doktora. Nevíš, jestli je vážně potřeba?

unkarka
6. bře 2014

@luca16 my jsme ho neměli jelikož muj gyndař s nama pořád nic nedělal tak jsem se objednala sama a doporučení jsem nemela a vzali nas v pohodě.

unkarka
6. bře 2014

@luca16 a ke kteremu jdeš dr?

luca16
6. bře 2014

@unkarka To by bylo super. Nerada bych svého dr. otravovala ještě s nějakým doporučením. Objednával nás manžel, takže nevím. Ale podle mě to neví ani on:D Pokud jsou tam všichni příjemní, tak je to snad aj jedno 😉

bubulina1983
6. bře 2014

jééé holky já si chcu s váma dát chlebíček 🙂 a kafíčko, hehe, to by bylo moc fajn, kdybychom se tam někdy potkaly !
luca16 - nic se neboj, jsou tam všichni super, já mám dr. kučeru, mladej, pěknej, pořád se ptá jestli chcu něco vysvětlit, poradí, moc dobrej pocit z něj mám, doporučení jsem měla od mé gynekoložky, se kterou sem to řešila, ale myslela že tam skáknem jenom na spermio a pak že budu asi docházet ambulatněn, ale to podle mého nemá cenu a je to zbytečná ztráta času.
unkarka - kdy bude nachystaný mrazáček, resp. info, zda je v pořádku pro transport ?

unkarka
6. bře 2014

@bubulina1983 jedu ve středu na ultrazvuk jak je na tom sliznice a pak mi hned řeknou kdy mam přijít pro zmrzlinku 😀 Jinak taky mám Kučeru a je pravda že když mu řeknu že bych se na něco chtěla zeptat tak je velice ochotny a milý a dokáže to vysvětlit i blondýně jako já :DDDDDDDD

bubulina1983
7. bře 2014

@unkarka - tak už se to blíží, jupí jou, bude zmrzlinka a to je teprve březen 🙂 já jsem si to napočitala, že by dnes měl být 1.DC, a hle, co se nestalo, dorazila paní teta, no tak počítat umím, teď ještě 1 měsíc, kdy máme možnost se snažit přírodně a 13.4. šup do nemocnice

unkarka
7. bře 2014

@bubulina1983 tak at příroda ZAFUNGUJE 😀

luca16
7. bře 2014

@bubulina1983 Taky jsem dostala MUDr. Kučeru. Byl vážně v pohodě. Vše nám zodpověděl a vysvětlil. Teď nás čeká hormonální profil, měsíční zkoumání všeho co se dá a pak se uvidí🙂 S tím vaším jen (ne)skáknutím souhlasím. Takto jsi přímo u zdroje těch nejlepších odborníků.

luca16
7. bře 2014

@unkarka čemu tady konkrétně říkáte zmrzlinka? 😀

unkarka
7. bře 2014

@luca16 mame zamražené emrya 😀

rendy73
7. bře 2014

Koukám že mudr Kučera je asi na roztrhání, já k němu také chodím.Půjdu si pro léky kolem 20.3. a půjdu na poslední pokus,tak snad to vyjde.Všechny se držte a hlavně ať máte ty //,a krásná,zdravá miminka. 🙂 🙂 🙂

unkarka
7. bře 2014

@rendy73 tobě taky hodně štěstíčka a at se tu brzo pochlubíš // 🙂 Když ten Kučera je fakt dobrej no uvidím ve středu Kučera ma dovču tak jdu na ultrazvuk k jinému.

unkarka
8. bře 2014

@ivekr ahojky koukala jsem do tvého fotoblogu a máš tam nadherný kočarky taky už jsem po nich koukala 😉

ivekr
autor
9. bře 2014

@unkarka dekuji,koukám po nich uz roky a pokaždé se me libi jiny...jak si jednou vyberu bude zázrak :D

motyleeek
10. bře 2014

@unkarka Dovolenou má nejen dr. Kučera. Ráno jsem tam byla a byl to docela mazec.... Na všechny ty lidičky jeden doktor a ještě odbíhal (asi) k zákrokům...

luca16
10. bře 2014

@rendy73 Tak držím všechny palce, co mám, aby to to vyšlo 😉

motyleeek
10. bře 2014

Přeji Vám mooooc štěstíčka 🙂

unkarka
10. bře 2014

@motyleeek ahojky tak to bude mazec ja jsem objednaná až na 13.30 tak mám o odpoledne postaráno 🙂

unkarka
10. bře 2014

@motyleeek tobě taky hodně štěstíčka

motyleeek
10. bře 2014

@unkarka Na odpoledne to snad nebude. Taky jsem mela jit ve stredu, ale pak me pozval na ctvrtek, tak uvidim jak dopadnu. Mame posledni sanci ☹. Budu drzet pesticky...

unkarka
10. bře 2014

@motyleeek musíš věřit ja taky věřím 😉

bubulina1983
11. bře 2014

jéé holky, teda tak to vám nezávidím, že jste tam teď ve frontě, musí to tam bejt hrozný, normálně tam jsou myslím 3-4doktoři a teď jeden, pěknej blázinec, já mám teď naštěstí na měsíc postaráno, tak tam teď nejedu, až po operaci. tak se držte ať to všechno ustojíte a zvládnete a hlavně že vyjde ten výsledek který všechny očekáváme !!!

unkarka
11. bře 2014

@bubulina1983 ahojky no jsem na to zítra zvědavá,ale jede se mnou manža tak to uteče.

unkarka
12. bře 2014

Tak se hlásím že na KET bych měla jít během pondělka.Budou rozmrazovat a když se jim bude dařit dobře tak sednu do auta a jedu tam.Tak snad to bude v pohodě.Moje mamka ma 70 a to by byl dárek v podobě fotečky mimíska.

bubulina1983
13. bře 2014

@unkarka - tak super, tak se těš, přeji aby všechno dobře dopadlo, aby se mrazáčka pěkně rozmrazil a uhnízdil se ti, jéé to by babička koukala 🙂)
jinak já jsem se s kolegou z práce rozhodla od včerejška držet dietu, resp (nežrát sladký, tučná a nepřejídat se), jím až 7x denně to jest skoro pořád 🙂 tak uvidíme, třeba se tělo pročistí od sajrajtů a miminko se nám podaří přírodně za měsíc mě čeká laparo, tak ji třeba budu muset zrušit, jéé to by bylo krásný!!

luca16
13. bře 2014

@unkarka
@bubulina1983 Ahoj holky, koukám, že to máte obě pěkně naplánované, tak budu držet všechny palce, ať to vyjde 😉 Já mám ještě týden do MS a chytla jsem střevní chřipku. Nevíte, jestli to má vliv na uhnízdění? ☹ Tak nějak jsem tento měsíc už ztratila naději.