• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

6. prosince 2016 
@anickaa87 uz se tesis az to bude za tebou vid:wink:.Jak se citis?
2. kvě v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@veervit tak jak si na tom dneska jeste nic?
2. kvě ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@veervit tak ve stredu odsáti :slight_smile:
2. kvě ve 14:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veva1211 dnes jsme byli v Sanusu a už stimuluji. Prý ms ani dorazit nemusí a teď si říkám, že jsem divná a jupí mrcha přišla:slight_smile:
2. kvě v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@anickaa87 v kolik jste tam byli? Ja pořád čučela a nevěděla jsem, jestli to jsi ty... my byli o pul osme a o pul deváté. No tak paráda, tak ti to jde krásně. A víš kolik máš folíků??
2. kvě v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veervit a @anickaa87, tak hurá holky na to :wink:. Držím pěstičky :wink:
2. kvě v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojky ještě jsem se chtěla zeptat jak to je s odběrovou místností pro chlapa na spermiogram v te Immunii,je tam nějaká? Jestli to není jak v Sanusu,to si manžel přišel jak kdyby byl v nějakým uklidovým kumbále a ješte prý slyšel kašlat nekoho z laboratoře,tak se nemohl moc soustředit ale dal to.
2. kvě v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anickaa87
@veervit držim palečky :slight_smile:
2. kvě ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@berustik Ahoj, no údajně tam něco mají, ale před námi byl jiný pár a obsadil ji, tak manžel musel na WC pro invalidy ...
2. kvě ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@berustik zítra tam jedeme, tak pak řeknu :slight_smile:
2. kvě ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@berustik manželovi se tam líbilo víc, než v Jihlavě. Tam byl také vyřízený z těch okolních zvuků. V Praze byl raz dva zpět a nadšený že to bylo lepší. I ta místnost lepší.
2. kvě ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@veva1211
Jj tesim ale zaroven jsem nervozni jak to dopadne, musim verit ze jen dobre :slight_smile:
2. kvě ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@veervit foliku mam 14... My tam byli na osmou v tu dobu tam byli 2 zeny je mozny ze jedna z nich jsi byla ty:slight_smile: jak vypadas?
2. kvě ve 21:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@anickaa87 ja měla červené triko.byl se mnou manžel. Tak to máš pěknou nadílku:wink:
2. kvě ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veervit na jednu stranu ti zavidim ze uz to budes mit za sebou a druha strana ty pitome nervy....no jo kdyz to jinak nejde:slight_smile:.Tak to je mi novinka ja mela za to ze ms musi prijit.Drzim pesti at jde vse podle planu!
3. kvě v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@anickaa87 dopadne to dobre!Ja se ted taky musim srovnat s nervikama mam je na pochodu a pak taky hura na to!Hodne stesticka!
3. kvě v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veva1211 no já taky zírala. Mě říkal, buď příjde ms, nebo ne a bude cysta. Na ty já teda zaplaťpánbůh netrpím, takže nebylo nic, ale dobrý, přišla. Ono je asi v těchto situacích možné vše. Neboj, taky zachvíli začneš stimulovat a za chvíli budeš chodit s pupíkem :wink: No ty nervy jsou opravdu otřesné, ale patří to k tomu.
3. kvě v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@veervit ty jo, tak to jsme se videly a uprimne neco mi rikalo ze jsi to ty :slight_smile:
3. kvě ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky berete nejake vitaminky,doplnky? Jedna pani mi z vlastni zkusenosti doporucila femibion
3. kvě ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, neslyšel jste někdo o Astrologovi Ing. Josefu Kulovaném, který počítá plodné dny dle lunární fáze? Mamka mi včera přinesla článek o panu inženýrovi z časopisu a docela bych to i zkusila, člověk už zkusí asi úplně všechno jen aby to vyšlo. Co si o tom myslíte Vy? Děkuji za info :slight_smile:
3. kvě ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@anickaa87 Vidíš, jen vědět, že to jsme my viď? Tak zítra jdeš v kolik? Hned o půl osme?? Budu na tebe myslet! Ničeho se neboj, než usneš, už tě budí. Zrovna včera jsem říkala manželovi, že je to nejdražší spánek u kterého když mě budí, tam mě ještě fláknou :grinning:
3. kvě v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@missuttka Já beru superfolin. Je to vlastně kyselina listová. Jinak já nic a manžel selen, zinek.
3. kvě v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@karkab nu ja jsem pred dvema roky mela sama se sebou staroti uz jsem byla uplne na dne a bylo mi jedno co se mnou kdo udela.Mela jsem naplanovanou i operaci....Na nejake sarlatany jsem apsolutne neverila!Sedela jsem v parku cela ubucena v tom me potkala znama tak se vyptavala na okolnosti....Doporucila mi lecitelku o ni jsem nechtela ani slyset nybrz pro me to byli lidi ktere chcou tahat z lidi penize.Doma se to cloveku vic rozlezi v hlave,tak si povidam nez byt kuchana tak to vyzkousim.Vyzkousela lecitelka mi nejvic pomohla.Tak za me vyzkousej kdybys nevyzkousela muzes i toho litovat.A ja opravdu uz byla psychicky v haji!
3. kvě v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 tak jak bylo v Immunii,jak to tam funguje když jdete oba na vyšetření?
3. kvě ve 21:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@berustik dneska tam bylo opravdu dost lidí. Přijdete tm, vezmete si lístek, odběry. Pak si vás podle čísla zavolají ke stolku, tam vyplníte dotazník a další věci. Pak čekáte než vás zavolají do ordinace na krev. Vezmou oběma krev a pak musí manžel do odběrové místnosti, tím to končí. Říkal, že je to jako v Sanusu, jen chlap po něm nechtěl čekat, tak šel na invalidní záchod.
4. kvě v 05:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik161 moc děkuju za odpověd a co vše se prosím vyplnuje v tom dotazníku když nebudu počítat, že asi jméno,adresu,pojištovnu abychom byli připaveni
4. kvě v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@berustik zda máš nebo někdo v rodině chronické onemocnění, alergie, cukrovka. Prodělané operace a manžel, zda měl sestouplá varlata při porodu a zda neměl nějaké záněty varlat. Takové všeobecné, jaké dětské nemoci(tam jsme psali běžné a hotovo). Jinak už si nevzpomínám.
4. kvě v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anickaa87 Ahoj, tak jak je? Dobrý? A kolik máte vajíček?? A je ti dobře??
4. kvě ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@anickaa87 Taky na te myslim!
4. kvě v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veervit holky tak uz to mam za sebou, odebrani 11 vajicek zitra si mam zavolat zda se podarilo oplodneni:slight_smile: docela me boli podbrisek ale da se to vydrzet.
4. kvě v 16:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek