• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

7. prosince 2017 
@cermitko hm, tak jestli jsem tak přejetá po tom utroši. Ale zajimave je, že minule jsem byla úplně ok. Připadám si jak nějaký stimulant. .
19. kvě 2016 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veervit ja jsem po utrosi jak sjeta nebo omamena zrovna ted jsem v praci a pred chvilkou jsem se citila hrozne. Ale uz to nastesti preslo :D
19. kvě 2016 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 to jsou stavy viď? Už si asi můžu představit, jak se cítí sjetí lidé.. Mě minule bylo jen horko a teď pořád spím. Alespoň to utíká.
19. kvě 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neni to spatny stav ale to bych musele sedet nebo lezet neb se mi desne toci hlava a mam pocit ze s sebou nekde svihnu :slight_smile:

Vseobecna otazka: devcata mate zkusenost s kontryhelovym cajem? Cetla jsem ze je dobry na plodnost a otehotneni, myslim ze ho zacnu pit treba pomuze.
19. kvě 2016 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anickaa87 ja pila kontryhelovy caj vice nez rok a tehotenstvi nic. Cetla jsem ze se ma pit jen v prvni pulce cyklu. Kamoska byla tehotna a pila ho, ale muze potom zpusobit i potrat. Ale chutove je celkem dobry :blush:
19. kvě 2016 v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermitko tak ja bych ho v pripadnem tehu nepila, ze zkusim ho uvidime co to se mnou udela
19. kvě 2016 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ andreee86 Ahojky Andry, uz mame vysledky z genetiky, dnes dorazily. Tak manzel OK, ja mam "mutaci v lotuse pro MTHFR gen" - zvysuje riziko rozstepove vady u plodu. Doporucene mam zvysene davky vitaminu skupiny B a kyseliny listove + Acidum folicum. Manzel rikal, ze to je tim, ze nepiju pivo - chybi mi vit. B :wink:. A jak Ty, nemas uz dalsi MS?
19. kvě 2016 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka49 tak docela dobrý výsledky ne? To se dá podchytit lékama. A ještě imunologii a bude jasno:wink:
19. kvě 2016 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka49 tak to dopadlo dobre :blush: taky cekame na vysledky. Ted je to 3tydny co jsme byli na krvi
19. kvě 2016 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit @missuttka holky diky za podporu, celkem dobry. Uvidime, co ta imunologie a jeste ty geny rakoviny, ale to by na otehotneni nemelo mit vliv. Tak vysledky z genetiky dorazily po 4 tydnech a dvou dnech :wink:
19. kvě 2016 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermitko ahoj, tak jak jsou na tom vaši bojovníci? A ty jsi dobra??
20. kvě 2016 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit me dneska boli bricho vic nez vcera, hlavne kdyz jdu na malou. Jinak do Sanusu si mam zavolat az v nedeli, jak to vypada. Vubec jsem nevedela ze tam jsou i o vikendu. A co ty? Boli te brisko?
20. kvě 2016 v 11:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermitko no já takovou bolest měla hned 1.den. Hlavně když jsem šla na malou a jak jsem to upijela, tak to o to bylo horší. Pry jak jsou zvětšené vaječníky, tak proto to boli.Embryoložka tam musí každý den. A i když vyjde přenos, tak ho udělají o víkendu. No ja jsem nějaká zvláštní. Pořád spím, už snad i za pochodu. Od rána se držím, abych nezvracela a bříško boli sem tam. Spiš ne..
20. kvě 2016 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit ta bolest prejde za jak dlouho od odberu a uz mas bobika u sebw?
20. kvě 2016 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 no já byla na odběru v pátek a v pondeli,úterý jsem byla ok. Ale u 1.ivf to bolelo jen ten den.. Mám ho u sebe od středy. Tak doufám, že už je zavrtaný..
20. kvě 2016 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veervit určitě, Ty to tu teď prolomíš :wink:
20. kvě 2016 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 Děkuji. Kéž by. Už by bylo vhodné prolomit tu smůlu.
20. kvě 2016 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veervit ja bych rekla, ze uz je to nutne :wink:. Drzim pesti :wink:
20. kvě 2016 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka49 teď tu jsme takové slabé že? Nějak pokulháváme. Já jsem ještě na jedné diskuzi-kdo je po ketu a tam se to sype jedna radost. Tak snad mě stáhnou a já to tu předám:slight_smile: .
20. kvě 2016 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, mám vše ještě před sebou a proto bych se vás chtěla poprosit o to, zda by jste mi některá z vás neobjasnila celý postup. Mám za sebou první návštěvu, kde jsme byli s manželem, pan doktor nás vyzpovídal a dle výsledků od mého gynekologa naznal, že problém bude nejspíše u mě (nedozrávají mi vajíčka a tím pádem neovuluji). Nyní mám jít v pondělí na krev, mělo by to vycházet na 3. den menstruace, ale co potom? Podle toho, co mi pan doktor řekl, tak nás objedná na dobu, kdy bych "měla" ovulovat, mně udělá vyšetření a manželovi spermio. Zajímalo by mě ale po jaké době po první návštěvě jste šly na první IUI? Mockrát Vám děkuji za odpověď :slight_smile:
20. kvě 2016 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkah123 ahojky ja sla 5DC na ultrazvuk a 10DC na IUI.A kdyz jsem stimulovala a bylo vse v poradku tak jsem byla na ultrazvuku a taky zhruba cca 10-12DC.
20. kvě 2016 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkah123 my jsme uz spermiogram meli. Prvni cyklus mi vzali krev a 10-12DC jsem sla na ultrazvuk. Videli dominantni folikul tak hned bylo UIU. Zalezi co u tebe uvidi na ultrazvuku
21. kvě 2016 v 08:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže chápu dobře, že pokud mi ultrazvuk vyjde dobře, můžu jít ještě tento měsíc na IUI? :slight_smile: kéž by :slight_smile:
21. kvě 2016 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se do diskuze. Mám za sebou 4. den stimulace na IVF. Píchám si Puregon. Chtěla jsem se zeptat, zda jste neměla některá problémy s krvácením při stimulaci. Dostala jsem zastavovací injekci, MS přišla v termínu a teď jsem začala zase krvácet, sice jen trochu ale i tak jsem z toho trochu nesvá. Volala jsem do Sanusu a tam mi sestra řekla, že by to nemělo být, ale nemám přerušovat injekce a přijít normálně v pondělí na plánovanou kontrolu a že se uvidí. Doufám, že je všechno v pohodě... :frowning2:
21. kvě 2016 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veervit jak pak se mas a a jak se citis? :blush:
21. kvě 2016 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka Děkuji za optání. No dnes mi bylo ouvej. Strašně mě bolelo břicho, ale tak jinak. Střílelo mi to do kyčlí. A jak mě bolela prsa.. Pořád spím, jinak vše dobrý. Na závěry je ještě brzy, tak uvidime..
21. kvě 2016 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tvmax já bohužel neporadím, ale zkus se zeptat na diskuzi: je tu někdo po embryotransferu, tam toho maji holky za sebou, třeba ti poradí?
21. kvě 2016 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka49 ahojky, tak to jsou docela dobré výsledky, z té genetiky. Existuje kyselina listová i s béčkama, měla bys to všechno v jedné tabletě. Nemusela bys toho brát tolik. Pokud už jsi tedy nezačala něco užívat :slight_smile: já jsem MS ještě nedostala, měla by přijít zítra, ale zatím k tomu nic nenasvědčuje, vypadá to, že budu mít zpoždění, jen jsem zvědavá, jak dlouho :unamused: A co ty, kolikátý DC jsi?
22. kvě 2016 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veervit ahojky, tak to jsou určitě všechno dobrá znamení, že to dobře dopadlo! A co jinak, válíš se pěkně na sluníčku? :slight_smile:
22. kvě 2016 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, už čtvrtá kamarádka, co čeká v listopadu miminko... Proč je to všechno tak nespravedlivé??? :frowning2: (také jsem měla mít v listopadu termín).
22. kvě 2016 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek