Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
19. kvě 2016

@cermitko hm, tak jestli jsem tak přejetá po tom utroši. Ale zajimave je, že minule jsem byla úplně ok. Připadám si jak nějaký stimulant. .

anickaa87
19. kvě 2016

@veervit ja jsem po utrosi jak sjeta nebo omamena zrovna ted jsem v praci a pred chvilkou jsem se citila hrozne. Ale uz to nastesti preslo :D

veervit
19. kvě 2016

@anickaa87 to jsou stavy viď? Už si asi můžu představit, jak se cítí sjetí lidé.. Mě minule bylo jen horko a teď pořád spím. Alespoň to utíká.

anickaa87
19. kvě 2016

Neni to spatny stav ale to bych musele sedet nebo lezet neb se mi desne toci hlava a mam pocit ze s sebou nekde svihnu 🙂

Vseobecna otazka: devcata mate zkusenost s kontryhelovym cajem? Cetla jsem ze je dobry na plodnost a otehotneni, myslim ze ho zacnu pit treba pomuze.

cermitko
19. kvě 2016

@anickaa87 ja pila kontryhelovy caj vice nez rok a tehotenstvi nic. Cetla jsem ze se ma pit jen v prvni pulce cyklu. Kamoska byla tehotna a pila ho, ale muze potom zpusobit i potrat. Ale chutove je celkem dobry 😊

anickaa87
19. kvě 2016

@cermitko tak ja bych ho v pripadnem tehu nepila, ze zkusim ho uvidime co to se mnou udela

kacka49
19. kvě 2016

@ andreee86 Ahojky Andry, uz mame vysledky z genetiky, dnes dorazily. Tak manzel OK, ja mam "mutaci v lotuse pro MTHFR gen" - zvysuje riziko rozstepove vady u plodu. Doporucene mam zvysene davky vitaminu skupiny B a kyseliny listove + Acidum folicum. Manzel rikal, ze to je tim, ze nepiju pivo - chybi mi vit. B 😉. A jak Ty, nemas uz dalsi MS?

veervit
19. kvě 2016

@kacka49 tak docela dobrý výsledky ne? To se dá podchytit lékama. A ještě imunologii a bude jasno😉

missuttka
19. kvě 2016

@kacka49 tak to dopadlo dobre 😊 taky cekame na vysledky. Ted je to 3tydny co jsme byli na krvi

kacka49
19. kvě 2016

@veervit @missuttka holky diky za podporu, celkem dobry. Uvidime, co ta imunologie a jeste ty geny rakoviny, ale to by na otehotneni nemelo mit vliv. Tak vysledky z genetiky dorazily po 4 tydnech a dvou dnech 😉

veervit
20. kvě 2016

@cermitko ahoj, tak jak jsou na tom vaši bojovníci? A ty jsi dobra??

cermitko
20. kvě 2016

@veervit me dneska boli bricho vic nez vcera, hlavne kdyz jdu na malou. Jinak do Sanusu si mam zavolat az v nedeli, jak to vypada. Vubec jsem nevedela ze tam jsou i o vikendu. A co ty? Boli te brisko?

veervit
20. kvě 2016

@cermitko no já takovou bolest měla hned 1.den. Hlavně když jsem šla na malou a jak jsem to upijela, tak to o to bylo horší. Pry jak jsou zvětšené vaječníky, tak proto to boli.Embryoložka tam musí každý den. A i když vyjde přenos, tak ho udělají o víkendu. No ja jsem nějaká zvláštní. Pořád spím, už snad i za pochodu. Od rána se držím, abych nezvracela a bříško boli sem tam. Spiš ne..

veva1211
20. kvě 2016

@veervit ta bolest prejde za jak dlouho od odberu a uz mas bobika u sebw?

veervit
20. kvě 2016

@veva1211 no já byla na odběru v pátek a v pondeli,úterý jsem byla ok. Ale u 1.ivf to bolelo jen ten den.. Mám ho u sebe od středy. Tak doufám, že už je zavrtaný..

kacka49
20. kvě 2016

@veervit určitě, Ty to tu teď prolomíš 😉

veervit
20. kvě 2016

@kacka49 Děkuji. Kéž by. Už by bylo vhodné prolomit tu smůlu.

kacka49
20. kvě 2016

@veervit ja bych rekla, ze uz je to nutne 😉. Drzim pesti 😉

veervit
20. kvě 2016

@kacka49 teď tu jsme takové slabé že? Nějak pokulháváme. Já jsem ještě na jedné diskuzi-kdo je po ketu a tam se to sype jedna radost. Tak snad mě stáhnou a já to tu předám🙂 .

mirkah123
20. kvě 2016

Ahoj holky, mám vše ještě před sebou a proto bych se vás chtěla poprosit o to, zda by jste mi některá z vás neobjasnila celý postup. Mám za sebou první návštěvu, kde jsme byli s manželem, pan doktor nás vyzpovídal a dle výsledků od mého gynekologa naznal, že problém bude nejspíše u mě (nedozrávají mi vajíčka a tím pádem neovuluji). Nyní mám jít v pondělí na krev, mělo by to vycházet na 3. den menstruace, ale co potom? Podle toho, co mi pan doktor řekl, tak nás objedná na dobu, kdy bych "měla" ovulovat, mně udělá vyšetření a manželovi spermio. Zajímalo by mě ale po jaké době po první návštěvě jste šly na první IUI? Mockrát Vám děkuji za odpověď 🙂

veva1211
20. kvě 2016

@mirkah123 ahojky ja sla 5DC na ultrazvuk a 10DC na IUI.A kdyz jsem stimulovala a bylo vse v poradku tak jsem byla na ultrazvuku a taky zhruba cca 10-12DC.

cermitko
21. kvě 2016

@mirkah123 my jsme uz spermiogram meli. Prvni cyklus mi vzali krev a 10-12DC jsem sla na ultrazvuk. Videli dominantni folikul tak hned bylo UIU. Zalezi co u tebe uvidi na ultrazvuku

mirkah123
21. kvě 2016

Takže chápu dobře, že pokud mi ultrazvuk vyjde dobře, můžu jít ještě tento měsíc na IUI? 🙂 kéž by 🙂

tvmax
21. kvě 2016

ahoj holky, přidávám se do diskuze. Mám za sebou 4. den stimulace na IVF. Píchám si Puregon. Chtěla jsem se zeptat, zda jste neměla některá problémy s krvácením při stimulaci. Dostala jsem zastavovací injekci, MS přišla v termínu a teď jsem začala zase krvácet, sice jen trochu ale i tak jsem z toho trochu nesvá. Volala jsem do Sanusu a tam mi sestra řekla, že by to nemělo být, ale nemám přerušovat injekce a přijít normálně v pondělí na plánovanou kontrolu a že se uvidí. Doufám, že je všechno v pohodě... ☹

missuttka
21. kvě 2016

@veervit jak pak se mas a a jak se citis? 😊

veervit
21. kvě 2016

@missuttka Děkuji za optání. No dnes mi bylo ouvej. Strašně mě bolelo břicho, ale tak jinak. Střílelo mi to do kyčlí. A jak mě bolela prsa.. Pořád spím, jinak vše dobrý. Na závěry je ještě brzy, tak uvidime..

veervit
21. kvě 2016

@tvmax já bohužel neporadím, ale zkus se zeptat na diskuzi: je tu někdo po embryotransferu, tam toho maji holky za sebou, třeba ti poradí?

andreee86
22. kvě 2016

@kacka49 ahojky, tak to jsou docela dobré výsledky, z té genetiky. Existuje kyselina listová i s béčkama, měla bys to všechno v jedné tabletě. Nemusela bys toho brát tolik. Pokud už jsi tedy nezačala něco užívat 🙂 já jsem MS ještě nedostala, měla by přijít zítra, ale zatím k tomu nic nenasvědčuje, vypadá to, že budu mít zpoždění, jen jsem zvědavá, jak dlouho 😒 A co ty, kolikátý DC jsi?

andreee86
22. kvě 2016

@veervit ahojky, tak to jsou určitě všechno dobrá znamení, že to dobře dopadlo! A co jinak, válíš se pěkně na sluníčku? 🙂

andreee86
22. kvě 2016

Ahoj holky, už čtvrtá kamarádka, co čeká v listopadu miminko... Proč je to všechno tak nespravedlivé??? ☹ (také jsem měla mít v listopadu termín).