Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
1. čer 2016

Ta endometrioza se čím dál víc objevuje. Je to mrcha. Ted kvuli ni mi davaji ty 3 injekce po mesici,aby ji uspali a mohla jsem na ivf. Pristi tyden jedu na treti. Plus minus za mesic ivf. Nejak se toho bojim jak to dopadne. .. a jak se bojim tak to tak rychle utika a blizi se to rychle..

veervit
1. čer 2016

@missuttka jak tobě na to přišli? Měla jsi problémy?

missuttka
1. čer 2016

@veervit ja ji mam 7 let a uz 2 operace za sebou,diky kterym uz nemam oba vejcovody.. ja mela hodne velke bolesti pri menstruaci a endo cysty. Pak jsem kvuli cyste hodne krvacela tak jsem sla na sal a delali mi laparo a nakonec i rez,protoze kdyz do me koukli tak se zdesili co tam mam za paseku.. tim se ta mrcha potvrdila

veervit
1. čer 2016

@missuttka hm, ty jo. To je síla. Chudáku, to je síla. Já vubec nic takového nemám. Ach jo. To je situace. .

missuttka
1. čer 2016

@veervit tak musi lekari u tebe taky uz neco vymyslet. Se trapis a to je spatne

pavlina1976
1. čer 2016

@andreee86 Ahoj 🙂. JJ užívám si to, je moc hodný, v noci spí i pět hodin 🙂. Ale už začínají prdíky 🙂. Posílám fotečky 🙂

missuttka
1. čer 2016

@pavlina1976 to mas krasnyho broucka 😊

andreee86
1. čer 2016

@pavlina1976 Pájí, Vojtík je nádherný! Tak ať vám dělá jen a jen radost.

andreee86
1. čer 2016

@veervit Veru, já osobně než se dohadovat s Kučerou, tak bych se domluvila se svým gynDr. Pokud máš dobrého a je s ním rozumná řeč, tak bych se domluvila s ním.

sabcika
2. čer 2016

Ahoj, ja jsem v sanusu od unora, mam za sebou neuspesne IVF ted nas ceka prvni KET.Nicmene drzim pesti at je vse v poho, jestli mas nejake otazky rada odpovim kdyz budu znat odpoved 🙂

anickaa87
2. čer 2016

@sabcika ahoj ja jsem v Sanusu od ledna s taky mame za sebou prvni neuspesne IVF a tento mesic me ceka KET mame jednoho mrazacka. Ty jdes na ket kdy jestli se smim zeptat a kolik mate mrazacku? 🙂

missuttka
2. čer 2016

Holky,ted si tak rikam,je tu vubec nekdo kdo byl uspesny u 1IVF?

karkab
2. čer 2016

@missuttka Já ne,máme za sebou 44XIUI,1.IVF a 2xKET

kacka49
2. čer 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, si to pamatuješ téměř lépe než já 😉. Měli jsme jít ve středu, ale v úterý jsem dostala antibiotika na angínu, tak jsem to zrušila a jdeme v pondělí. Co MS, přišla už?

kacka49
2. čer 2016

@pavlina1976 no ptala jsem se právě kvůli tomu, že mám NK buňky taky zvýšené ... mám podezření na endometriózu (já sama, lékař žádný) ... při MS vždy strašné bolesti a celkově mi bylo zle. Když jsem měla antikoncepci, tak bylo vše v pohodě ... Až teď, co jsem byla po zamlklém těhu na revizi, tak ta MS není tak bolestivá ... Mně doktorka z Imuna napsala Medrol na ty NK buňky a prý mi ještě špatně funguje jeden vaječník, tak uvidíme, co nám v pondělí řekne Škurla ... Je to boj, tohle ☹

kacka49
2. čer 2016

@andreee a co výsledky, už máte? Genetiku už snad jo a na imuno jedete kdy?

pavlina1976
2. čer 2016

@kacka49 Možná jí máš mrchu ☹. Na té laparoskopii mi vždy vyčistili ty srůsty a ty ložiska endošky....No s tím právě souvisí ta špatná kvalita vajíček a trochu právě ty zamlklý ☹. Přeju mooooc štěstí ať se s medrolem zadaří!

pavlina1976
2. čer 2016

@kacka49 já jsem se škurlou dávkování metypredu neřešila jen jsem mu dala vyjádření z imuna a brala jsem podle paní dr 🙂 Měla jsem to 6 týdnů před ketem a pak až do 16tt 🙂

kacka49
2. čer 2016

@pavlina1976 děkuju moc, no uvidíme ... 😉. Já mám brát medrol 6 týdnů před ketem a pak v 8tt na kontrolu do imuna 😉

pavlina1976
2. čer 2016

@kacka49 Takhle jsem to měla taky 🙂

andreee86
3. čer 2016

@kacka49 ahoj Kačí, akorát dneska byly výsledky ve schránce. Tak mám mutaci nějakého genu na srážení krve a musím se objednat na hematologii. Ale to nechám až na příští týden, jinak nic. Do Imunnie jedeme pro výsledky v úterý, tak jsem zvědavá. Jinak jsem to nechtěla moc psát, ale jdu na biopsii prsní tkáně, našla jsem si takovou bouličku a mám hraniční výsledky elastografie a patrné stínování, takže pro mě je teď přednější tohle. Mám docela strach. Ty hormony jsou fakt pitomý.

kacka49
3. čer 2016

@andreee86 ahojky Andrý, tak hlavně že víš důvod, proto se fazolka nechytla, viď? A manžel OK? Pak písni, co imuno ... A ta MS už dorazila? Já dneska začala krvácet. Jsem zvědavá, co nám Škurla řekne v pondělí a jaj zjistí, který vaječník nefunguje správně ... Hlavu vzhůru, prso bude dobré. Já byla na operaci prsu ve 12-ti letech, všichni z toho byli vyděšení a asi se i všem ulevilo, když přišla histologie a bylo vše OK. Myslím na Tebe 😉. Mně dnes přišly už výsledky z genetiky ohledně rakoviny prsu a čípku, tak ze 13-ti zkoumaných genů je vše v pořádku. U Tebe je teď důležitá psychika, tak se něčím zaměstnej 😉

andreee86
3. čer 2016

@kacka49 ještě nedorazila, mám tedy už 14 dní zpoždění.... Tak nevím, jestli ještě počkat nebo jít k Dr. na vyvolávačku. Jj, tak snad to je ten důvod, proč se bobíšek přestal vyvíjet a doufám, že to tedy vyřeší ty injekce. Ale co bychom proto všechny neudělaly, viď? Po tom všem si myslím, že už mě nějaké injekce nerozhodí 🙂. Jinak manžel dobrý, nenašli nic. Tak ještě uvidíme co ta imunologie. Ve středu jsem byla u svého gastro a endokr. oba hrozně řeší, že jsem strašně hubená, tak budu ještě chodit do výživové poradny. Kupodivu Škurlovi to nevadí a neříkal nikdy nic. Tak tobě dorazila MS, přesně, ne?

kacka49
3. čer 2016

@andreee86 ještě počkej, tou revizí to může být rozhozené ... Jsme si to teď vyměnily 🙂. Přišla 29. den, takže oproti minule paráda ... Určitě ty injekce pomůžou a i na hematologii Ti poradí 😉. Uděláme vše pro ta naše prťata 😉. Dočkáme se všechny 😉. To se nedivím, že se ta Tvá tyčková postava doktorce nelíbí - na štítnou žlázu to není dobré ... Ještě teď si Tě živě představím 😉. Cpi se buchtama, sladkým a pečivem a váha půjde nahoru 😉. Ale to už je zase má pracovní deformace ... I když teď mě napadá, že v doporučeních v Sanusu je napsáno, že bysme se měly mít ideální BMI od 18,5 do 25. Prý to zlepšuje pravděpodobnost otěhotnění. Když jsem byla na odsátí vajíček, tak tam byla slečna|paní a měla určitě 130 kg ... Ptostě pracovní deformace 😉

berustik
4. čer 2016

@kacka49 tobě zjistili to,že ti špatně funguje vaječník z vyšetření v Immunii? Myslela jsem,že se tam zkoumá jen imunologie a ne funkčnost vaječníků.Já bych teda byla ráda,kdyby mi řekli jak jsou na tom moje vajčníky,vím že je mám malinký 2x1cm,mají být větší.

sabcika
4. čer 2016

@anickaa87 Ahojky, my mame 6 mrazacku a mela bych jit snad za mesic, aspon doufam, cekam az prijde menses, to zacnu brat zas nejake prasky a pak bych na to mela jit. Tobe drzim palecky, at se to povede 🙂

kacka49
4. čer 2016

@berustik ahoj, to zjistí z krve. Nikdo mě neprohlížel, mám hraniční protilátky proti ovariím. Nebo aspoň tak jsem to pochopila. Uvidíme, so nám řekne Škurla v pondělí v Sanusu 😉

veervit
4. čer 2016

@kacka49 Kačí prosím te, ja mám taky hraniční protilátky proti ovariím a já to pochpopila, že to jsou pak protilátky, když mi vrátí embryjko. Proto ten prednison. Mě nic jiného v Praze ani nedali. Pry silnější kortikoidy nepotřebuji.

kacka49
4. čer 2016

@veervit já myslím, že Prednison stačí 😉. Já navíc dostala Medrol na ty Nk bunky 😉

andreee86
5. čer 2016

@kacka49 ahojky, já se právě cpu vším možným horem dolem a nic. Žádný efekt to nemá. Klidně si dám v jedenáct večer druhou večeři 🙂 vypadá to, že MS už snad konečně dorazí, začala jsem špinit, tak uvidíme, už je na čase, jsem dneska 42 DC, takové zpožděni jsem snad ještě neměla 🙂 Kačí, a už jsi začala ten Metypred brát, nebo ještě čekáš na zítřek co Škurla, jak se domluvíte? To bys pak mohla už nějak na konci července na transfer. Já to nechám asi na konec srpna nebo začátek září, v práci si přes léto budou brát všichni dovolenou, tak by mi to bylo takové hloupé je tam nechat.