Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
31. kvě 2016

@veervit tohle je hrozny,kdyz nedokazou najit duvod proc.. a nic se proto nedela.

suzik161
31. kvě 2016

@missuttka nevím, nevím. Minule jsem měla zvýšené NK buňky a po nasazení Prednisonu jsem otěhotněla sama. Teď si jedeme zítra pro výsledky imuna znovu, protože porod prý mohl NK buňky snížit a něco na tom asi bude 😀

missuttka
31. kvě 2016

@suzik161 ale asi jste trochu vypli myslenky se snazenim se o mimi,s tim ze pojedete brzy do sanusu pro mrazacka,ne? 😊Je to proste super,ze to takhle vyslo

suzik161
31. kvě 2016

@missuttka to je fakt, řekla jsem si, že si tem měsíc užijeme a pak šup pro ně 😀 MOC VÁM VŠEM DRŽÍM PALCE, doufám že to všechny dotáhneme do zdárného konce!!

kacka49
31. kvě 2016

@suzik161 brala jsi taky Medrol na NK buňky?

kacka49
31. kvě 2016

@veervit je mi to líto, je fakt nanic, když nevíš, co je špatně ☹. Na podzim už to určitě vyjde 😉

veervit
1. čer 2016

@kacka49 děkuji, uvidíme. Budu pít čaj dle báby radnické, nějaké zobání k tomu, tak uvidíme, jestli to posílíme alespoň bylinkami..

kacka49
1. čer 2016

@veervit můžeš zkusit z Justu i jalovcový med, prokrvuje celý organismus, tak třeba ... Já se o něm dozvěděla těsně předtím než mi vrátili embryo zpět ...

suzik161
1. čer 2016

@kacka49 Ne, mám Prednison. Dneska mi ho nasadila zase, abychom prý měly jistotu.

pavlina1976
1. čer 2016

@veervit Já nevím, jestli můžu poradit, tak laparo zbytečné není, zjistí tam např endometriozu a s tím pak souvisí imunologie a špatná kvalita vajíček....Mám jí, tak vím o čem mluvím ☹. Taky mi pořád říkali, jak jsem v pohodě, pravidelný cykly, embryjka vždy došla do blastocyst a stejně biochemko,nebo nic. Jednou zamlklý v 9tt....NK buňky máš v pořádku? A jak tě vyčistí tou laparkou, tak pak by to mohlo vyjít....Kolikátý jsi měla pokus?

veervit
1. čer 2016

@kacka49 děkuji, našla jsem na otehotnet.cz vitamíny a mají tam i dobré recenze, tak to zkusíme. Ta tisícovka už je nic proti tomu všemu.

veervit
1. čer 2016

@pavlina1976 no mě řekl, že na laparko je zbytečný. NK buňky mám v pohodě.. Nejsou ani zvýšené. Pokus jsem měla 2.

veervit
1. čer 2016

@pavlina1976 a ty jsi taky neměla žádné problémy?? Mě vůbec nic nenasvědčuje tomu, že bych ji musela mít..

veervit
1. čer 2016

@pavlina1976 mohu se tě ještě zeptat? Žádanku na laparku ti dávali v Sanusu? Mě ihned doktor řekl nesmysl, vůbec by nás to v ničem neposunulo a vyjmenoval všechny mínusy... Teď nevím, jestli volat svému gynekologovi, nebo co..

pavlina1976
1. čer 2016

@veervit No tak asi endošku nemáš, když máš NK buňky v pohodě 🙂. Mě jí dával můj gyndař. No já jsem po těch letech a 7 pokusech na tyhle řeči, že je něco zbytečné alergická. Kdybych si bývala prosadila imunologii hned, třeba po 2.neúspěchu, tak jsem mohla dávno mít mimi 😉 . U mě to jednoznačně byly NK buňky.....A taky to nikdy neřešil, že by mi řekli, nechte si udělat imunologii....

pavlina1976
1. čer 2016

@veervit A jaký vyjmenoval mínusy? To by mě zajímalo 🙂

pavlina1976
1. čer 2016

@veervit A taky jsem neměla žádné problémy, dokonce nemám ani srůsty na vejcovodech, normálně vše průchozí, ale ta endometrioza je hroznej hajzl a prostě nepřeje tomu zahnízdění a ta vajíčka ta kvalita taky nic moc ☹. A hlavně oni jí jinak než laparoskopii nepoznají, na utz to není vidět ty ložiska

veervit
1. čer 2016

@pavlina1976 záktok dotěla, narkóza, hrozí infekce a já nevím co dalšího. Prý nás to nikam nemůže posunout. Vůbec teď nevím, co dělat... ☹

pavlina1976
1. čer 2016

@veervit No tak jasně, že je to operace, ale do týdně jsi v pohodě, dělají jen dvě díry a třetí, když by ti tam něco čistili 🙂. Třetí den po operaci jsi doma....No to ti nezávidím, uvidíš 🙂

kacka49
1. čer 2016

@pavlina1976 NK buňky souvisí s endometriózou?

pavlina1976
1. čer 2016

@kacka49 Ano, endometrioza je v podstatě trvalý zánět a NK buňky jsou zvýšené protože proti tomu zánětu bojují a tím pádem i bojují proti tomu embryjku, které se chce zahnízdit, takže proto se berou kortikoidy na potlačení činnosti NK buněk 🙂

kacka49
1. čer 2016

@pavlina1976 děkuji 😉. A co Ti teda dělali po výsledcích z imuna, když tohle věděli? Šla jsi na laparku?

veervit
1. čer 2016

@kacka49 Kačí, ty jsi na laparce taky nebyla??

kacka49
1. čer 2016

@veervit nebyla ...

veervit
1. čer 2016

@kacka49 alespoň že v tom nejsem sama.. A ptala jsi se na to? Txy máš zvednuté ty NK buňky viď?

pavlina1976
1. čer 2016

@kacka49 Ne, na laparce už jsem byla dřív, takže jsem věděla, že mám endošku....Takže po imunu jsem brala 6 týdnů před metypred a potom až do 16tt ve snížené dávce 🙂. Spíš mě naštvali v caru, že věděli, že mám endometriozu a nikdo mě na imuno nehnal ☹. Jen vždy šli do dalších pokusů a bez metypredu to bylo ztracený....Je to byznys ☹. Imuno jsem si vyběhala sama před posledním pokusem....

andreee86
1. čer 2016

@kacka49 ahoj Kačí, nebyli jste dnes náhodou v Sanusu? Nějak si nevybavuji, kdy jsi říkala, že tam s manželem půjdete... A jak jste se domluvili?

andreee86
1. čer 2016

@veervit
@kacka49
@pavlina1976 s tou laparoskopií naprosto souhlasím, Škurla mi jí taky nechtěl udělat, že při IVF se neprůchodnost vejcovodů obejde, ale vůbec právě neberou v potaz tu endometriózu. Nakonec jsem jí měla a chodila jsem pak na ty injekce tři měsíce po sobě. A taky jsem neměla žádnou bolestivou menstruaci, takže v příznacích se na toto asi moc spoléhat nedá.

andreee86
1. čer 2016

@pavlina1976 ahoj Pájí, co Vojtík, jak si to spolu užíváte? 🙂

veervit
1. čer 2016

@andreee86 a ty ještě nevíš jestli máš zvýšené NK buňky vid? Já už nevím co dělat☹ ach jo. A myslíte že jako mám zavolat znova do Jihlavy, aby mi to napsali? Nebo jestli mám jít na gyndu ☹