Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
5. čer 2016

Tak zitra jedu na 3 injekci 😊

veervit
5. čer 2016

@missuttka ty jo, jak ti to uteklo🙂 A pak už budeš moct začít stimulovat?

missuttka
5. čer 2016

@veervit leti to šileně 🙂 za 14dni bych mela na jit na kontrolu a zacit stimulovat. Leti to leti,trochu se toho vseho bojim, tak o to rychleji to utika a blizi se to

veervit
5. čer 2016

@missuttka neboj, zvládneš to v pohodě😉 Určitě se mrně chyti na poprvé! Taková příprava, to by bylo, aby nebylo!

missuttka
5. čer 2016

@veervit dekuji

missuttka
5. čer 2016

@veervit a co ty,jak to bude s tebou dal?

veervit
5. čer 2016

@missuttka no teď si dáváme pauzu, v září půjdeme do 3.ivf. Nasadili jsme bylinky a ruzne podpurne bylinné preparáty a uvidíme.. To by bylo, aby jsme ty moje vajíčka neprobrali!

missuttka
5. čer 2016

@veervit to je dobře 😉

kacka49
5. čer 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, holt někomu to spaluje lépe než ostatním 😉. Tak to je dobře, že nemusíš na žádnou vyvolávačku 😉. Se to fakt otočilo, já to měla minule 43. den po revizi. Já mám Medrol a začala jsem ho brát hned ... tak snad to není špatně. Uvidíme, co Škurla zítra 😉. Myslím, že bychom na KET mohli jít už v půlce července 😉. Tak teď hlavně musíš vyřešit tu biopsii, už víš nějaký termín nebo už máš odběr za sebou? Teď musíš myslet hlavně sama na sebe a ne na kolegyně 😉

andreee86
5. čer 2016

@kacka49 Kačí moc děkuji, jsi hodná. Na biopsii jdu 14. a do té doby se asi zblázním. A než přijdou výsledky, tak budu vyřízená úplně. Každou chvíli na to myslím. Jestli to dopadne dobře, tak se asi opiju a to prosím vůbec nepiju 🙂 tím si určitě nic nezkazila, když jsi ho začala brát hned, Škurlovi je to stejně bych řekla jedno, protože stejně pojedeš na kontrolu potom do Imunie. A je ti dobře po něm? No to je fakt, teď jsme si to pěkně otočily, tak teď je to už snad na spadnutí, když špiním, čekám jí každým dnem. Kačí a bereš ten b-komplex a tu listovku? My jsme v práci docela dobrý kolektiv, jsme malá lékárna na malém městě navíc pracuji se ségrou, tak by to odnesla hlavně ona a to se mi moc nechce, má dvě malé holčičky a musela by být v práci i za mně. Stejně se musím nejdříve objednat ještě na tu hematologii, tam jsem ještě nevolala. Zítra na tebe budu myslet, tak dej vědět, co Škurla, jak jste se domluvili. Já na oplátku napíšu, jak jsem dopadla v úterý.

kacka49
5. čer 2016

@andreee86 vše dobře dopadne, neboj 🙂. Budu na Tebe myslet. Uteče to jako voda, vždyť už jsme si zvykly, že pořád na něco čekáme 😉. Po Medrolu je mi dobře, tak aspoň že tak. Beru takový komplex vitamínů od Oriflame (jsou tam všechny vitamíny v denní doporučené dávce) a k tomu navíc vždy ještě tabletu listovky a Superfolin. Teď k tomu ještě ten Medrol. Tak to je fajn, že jste v práci dobrý kolektiv 😉. Taky dej pak vědět, kdy jdeš na tu hematologii a pak i výsledky z imunologie. Vše bude dobré, neboj 😉

missuttka
6. čer 2016

@kacka49 tak jak jsi dneska dopadla u doktora? 🙂

veervit
6. čer 2016

Holky, myslím na vás všechny! Jmenovitě nebudu vypisovat, ale moc držím palečky! Všechny co mám!!
Jinak já volala do imunie a paní primářka mi nasadí medrol, prý je prednison slabý, když jsme zdraví a snad by měl zabrat. Šoupla nás na 24.6., ať si přijedeme pro nové papíry. A jak jsem brala prednison od dne stimulace, tak je to pozdě, měla jsem ho začít brát dřív.. Tak třeba medrol pomůže 😉

missuttka
6. čer 2016

@veervit tak mate naději,že by to mohlo už příště vyjit. To je dobře 😊

kacka49
6. čer 2016

@missuttka ahojky, díky za optání, 27.6. jdu na kontrolní ultrazvuk a pokud vše dopadne dobře, tak 18DC jdeme na KET. Medrol mi dnes oficiálně Škurla povolil užívat. Takže mám vlastně 5 dní náskok. A ohledněvté špatné funkce těch vaječníků, tak prý mi mají prověřit ovariální zásobu - a to říkal Škurla, že mám v pořádku - při stimulaci mi odebrali 11 folikul a to prý je v pohodě. A i při ultrazvuku prý neviděl nic špatně. Takže to vyloučil 😉. Už se začínám těšit 😉. Ještě bysme chtěli stihnout nějakou dovču 😉. Holky, která jste byla na KET, můžete mi prosím napsat, jak to před KET chodí? Nějaké ultrazvuky a jak často v týdnu? Díky a držím pěsti všem 😉

veva1211
6. čer 2016

@missuttka Ahojky,ja jedu do Sanusu 14.6.na zastavovaci injekci uz ted se toho desim.Jeste ze se muzu o vas oprit!Nu a pak pichani injekci toho ja mam nocni mury:(.Snad nam to dopadne dobre!

kacka49
6. čer 2016

@veva1211 to všechno zvládneš, neboj a budeš tu druhou vlaštovkou těhulkou 😉. Zvládly jsme to všechny, tak to zvládneš i Ty 😉. Držím pěsti 😉

veva1211
6. čer 2016

@kacka49 jste tu vsichni HODNI!Dekuju za podporu.Vedela jsem az se to bude blizit tak budu mit vselijaky negativni mysleni☹...Jsem takovej straspitel a cita.

missuttka
6. čer 2016

@veva1211 ja byla na injekci dneska. To jsme na tom stejne. Ja se toho taky bojim,bojim se tesit,mam strach ze to nevyjde.. Jdu poprve. Musime byt silne a dame to!! 😊

veervit
6. čer 2016

@missuttka ničeho se nebojte holky jedny!! Zvládnete to levou zadní! Zvládly jsme to všechny, zvládnete to taky! Je to užitečná věc!! 😉

kacka49
6. čer 2016

@veva1211 tak si tohle hlavně zakaž, až budeš mít bobíška u sebe, psychika dělá fakt hodně 😉. Ale to zvládneš, neboj 😉

kacka49
6. čer 2016

@missuttka dáme to, holky všechny 😉. Všechny se dočkáme. Bojíme se všechny, ale bojujeme a odměna bude krásná 😉

andreee86
6. čer 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak to je bezvadný, to uteče jako voda a za chvíli je z tebe těhule 🙂. Já jsem před KETem byla na ultrazvuku snad jenom jednou si myslím. Škurla akorát zkontroloval, jak mi narostla sliznice a jestli je třeba píchnout Pregnyl (podle toho jestli budeš mít vajíčko nebo ne, nemusí se po Estrofemu vytvořit) a pak už jsem šla asi za tři nebo za čtyři dny na vklad. A to jsem si pak akorát ráno volala, jak se bobíšek rozmrazil, jestli vklad proběhne. Tak moc držím palce a závidím. 🙂

kacka49
6. čer 2016

@andreee86 děkuju Andrý, brzy mě doženeš, hlavně abys byla co nejdřív v pořádku 😉. Ale o tom nepochybuji, že budeš 😉. Děkuji za informace. K čemu je Estrofem?

andreee86
6. čer 2016

@kacka49 já děkuji za podporu 🙂 Estrofem jsem brala, aby mi narostla děložní sliznice. Dostala jsem od Škurly na to rozpis a užívala jsem ho od 2DC. Ale nevím, třeba je to jinak, když užíváš Medrol. Buď ráda, jsou to estrogeny, takže nic dobrého. Tentokrát chci říct Škurlovi, až půjdu na KET, jestli by to nešlo bez toho v nativu (minule mi právě nenarostla sliznice). A nebo jestli toho musím brát tolik. Držím palce, Kačí, moc ti to přeji, snad se zase vystřídáme i v tomhle tom. Teď ty a já pak zase za měsíc po tobě 🙂

veva1211
7. čer 2016

@missuttka jo musime byt silne a duverovat jim.Ale vubec mi to nejde.Ale musime dat hlavu vzhuru a jut do boje.Jsem rada ze nejsem na to sama😉

andreee86
7. čer 2016

@kacka49 ahojky, tak manžel dobrý, nenašli mu nic, má v normě i tu DNA fragmentaci, já mám lehce zvýšené NK buňky, dostala jsem Medrol jako ty a pak se mi prokázala zase ta srážlivost, takže konzultace s hematologem. Už jsem si volala do Sanusu a objednala jsem se na příští pátek a zítra si zavolám na tu hematologii a uvidím, co mi řeknou.

veervit
7. čer 2016

@andreee86 Ajo, tak dobrý ne? Krev vyřešíš, ještě ten odběr, ale to bude určitě taky dobrý. Kdy na něj jdeš? ?

andreee86
7. čer 2016

@veervit ahojky, za týden v úterý, ale bojím bojím. Doufám, že ta špatná srážlivost způsobila zamlklé těhotenství a vyřeší se to třeba injekcemi. Tobě dělali genetiku na trombofilní stavy?

kacka49
7. čer 2016

@andreee86 tak to je celkem v pohodě, Andrý 😉. Hematologii vyřešíš práškama nebo injekcema a bude to fajn. Mám radost 😉