Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
26. čer 2016

@missuttka ano, domluvím se se Škurlou a ještě mezitím chceme odletět na dovolenou 🙂

missuttka
27. čer 2016

Tak ultrazvuk ok. Stimulujeme dal. Vajicka jsou velikosti 10-11,tak rikal ze odber tak nedele,pondeli. Pak mi oznamil ze manzel ma to spermio hodne spatny,tak mame zvazit darce,kdyby tam nic v den odberu nebylo,tak aby to meli cim oplodnit. S touhle situaci jsem nepocitala. Do stredy si to mame nechat projit hlavou. Takze od rana brecim,manzelovi jsem to rekla,tak celou cestu z jihlavy mlcel... Tohle je psycho.. My nemuzeme mit nic v klidu

veva1211
27. čer 2016

@missuttka ach jo, to me strasne mrzi :'( !!!!

missuttka
27. čer 2016

@veva1211 dekuji za podporu. Manzel od zacatku tezce nese,ze spermio je spatny ale porad jsem ho uklidnovala,at zobe vitaminy a ze tam urcite neco bude. A dneska mu oznamim tohle. Neni schopen o tom mluvit. Ale uplne ho slysim jak si rika,ze je uplne knicemu

missuttka
27. čer 2016

A dalsi jobovka,ted mi psal manzel,jeho mamince neco nasli na mamografu,ted ji volali,musime ji za 14dni vezt do brna. Tak to je uz dneska moc

veervit
27. čer 2016

@missuttka holka, uplne chápu, jak vam je. My na začátku mysleli, že u nas bude ten samy problem. Ten 1.šok je šíleny, ale zvladnete to! Hlavně strasne moc věřím, že se určitě nějaký schopny sp najdou a kdyby ne, tak ted musíš byt silna! Je to podpasovka a ještě do toho ty hormony, ty take dělají sve... Hlavně s manželem mluv, mluv, mluv. Teď musíš být oporou. Neboj, zvládnete to!!

veva1211
27. čer 2016

@missuttka ano podporuj ho.Ono je to ted strasne tezke ale clovek to musi zvladnout!Drzim vam palce at se nejaka najde!Hodne sily!

anickaa87
27. čer 2016

@veva1211 jen jednoho mrazacka, ve ctvrtek jdu na utz sliznice, zd je dost vysoka...

missuttka
27. čer 2016
kacka49
27. čer 2016

@missuttka to zvládnete, neboj 😉. Vitamíny zaberou až za nějaký čas, ne hned ... Nechápu, proč vás teda hnali rovnou do protokolu ... ☹. Musíš teď být manželovi oporou. Co je hodně špatný spermio? Řekl něco konkrétního?

missuttka
27. čer 2016

@kacka49 ze tam nema zadne spermie. Nekdy se tam objevi 4-5 nekdy nic. Uz nevime cim to ovlivnit.

kacka49
27. čer 2016

@missuttka opravdu to není tak rychlé ☹. Manžel zobe poctivě cca od ledna a stále jen 5% aktivních a živých máme ☹. Ale naštěstí na 3 embrya to stačilo ... Pokud vám to klapne, tak si nechte dát PISCI metodu 😉 a myslete pozitivně oba 😉

missuttka
27. čer 2016

@kacka49 to je to tou jehlou jak se vpravi spermie do vajicka? Taky jsem na to myslela

kacka49
27. čer 2016

@missuttka nevím, zda to dělají jehlou, ale vyberou jen ty dobré spermie a tím oplodní vajíčka ... 😉. Ale já si myslím, že u vás by stejně nic jiného nedělali ... Vše dobře dopadne 😉

missuttka
27. čer 2016

@kacka49 dekuji. Musime to ve st s doktorem probrat

missuttka
27. čer 2016

Holky,mate nejake vyzkousene babske osvedcene rady jak zvysit pocet spermii pred odberem? Reknu to blbe,treba i casteji sex? 😀

kacka49
27. čer 2016

@missuttka častěji určitě ne, krátkodobá pohlavní abstinence je lepší 😉. Ale zase by mu to určitě zvedlo náladu 😉

veervit
28. čer 2016

@missuttka a není třeba možné že by jste dali spermie třeba zítra, ty by zmrazili a pak ještě v den výkonu a tím pádem už by jste měli víc spermií. Tak jako průběžně nasbírat..

missuttka
28. čer 2016

@veervit kvuli tomu tam manzel lital ted kazdy tyden a kdyz jich je tam tak malo tak to nezamrazuji. Tim mrazem nektere neprezijou,tim padem by tam nebylo nic

andreee86
28. čer 2016

@kacka49 ahojky, my plánujeme první týden v srpnu, spíš tedy ten přelom, konec července a začátek srpna. Máme v plánu Itálii, ale jenom nahoru, aby to nebylo moc daleko. A kdy máš v plánu KET? Já teď čekám na MS, ale to se ještě nic dít nebude a od té další začnu brát Medrol. Ještě čekám na výsledky z hematologie a ty budou tak za měsíc.

andreee86
28. čer 2016

@missuttka ahojky, a to nejde odebrat je třeba nezralé a nechat je dozrát v laboratorních podmínkách?

missuttka
28. čer 2016

@andreee86 nic takoveho nam nerekli. Zitra tam jedem. Vcera jsme to spolu vecer probrali a oba jsme se schodli,ze darce nechceme. Takze budto se zadari nebo ne. Pokud tam nejaka spermie bude,tak si zaplatime aby ji pomohli do vajicka.

zuzanna8783
28. čer 2016

Ahoj holky, jsem na Koníkovi nově a momentálně jsem po ET a jezdili jsme taky do Sanusu Jihlavy a čekám do víkendu jestli přijde MS nebo ne, jsou to celkem muka, jinak celý IVF probíhal ok, nebylo mi nijak špatně akorát nám zbylo jedno embryo takže oprvadu to bude o štěstí. Jinak jsem na IVF poprvé. Někdo z holek kdo je na tom podobně jako já 🙂? hezký den přeji 😉

andreee86
28. čer 2016

@missuttka ahojky, tak to budu moc držet palce, kdyžtak se na to zeptejte, jestli to lze, já jsem o tom četla, ale je dost možné, že právě v Jihlavě to nedělají, tak to ani nenabídli. Ale určitě se na to zeptejte. A když spermie žádné nebudou, lze zamrazit vajíčka a rozmražovat je postupně podle počtu spermií při odběrech? Že by třeba vajíčka zamrazili, manžel by byl za čas na odběru a spermie by tam třeba nějaké byly a tak by vajíčka rozmrazili, oplodnili, nechali kultivovat, pak zase zamrazili a šla bys na KET?

andreee86
28. čer 2016

@zuzanna8783 ahojky, držím palce, aby to klaplo 🙂 kdy budeš zkoušet testovat? 🙂

zuzanna8783
28. čer 2016

@andreee86 Ahojky, byla jsem na ET přesně minulý úterý a teď o víkendu uvidím co ta MS a v pondělí 4. jedu do Sanusu na krev a to už bude ofiko....jsou to celkem nervy a jsem ráda, že už zítra už jdu do práce🙂 a přijdu na jiný myšlenky. A ty se taky snažíš o mimi v Sanusu🙂?

zuzanna8783
28. čer 2016

@andreee86 Ještě musím dodat, že raději se připravuji na verzi, že to neklapne, nechci si to malovat....a pak nic. Nebudu první ani poslední co má zasebou první IVF neúspěšné, ale tak jako kdyby to dopadlo tak budu zkákat radostí 😀 , ale to pořád není výhra pač pak aby se to dobře vyvíjelo....

andreee86
28. čer 2016

@zuzanna8783 a jak se cítíš? Naprosto souhlasím, to čekání je nekonečné, ale když je výsledek pozitivní, tak za to stojí 🙂 já čekám na výsledky z hematologie a pak se vrhneme na KET, ale vychází to někdy na polovinu září... Určitě to dobře dopadne, máte něco zamraženého?

missuttka
28. čer 2016

@andreee86 doktor mi rekl ze samotne vajicka zamrazit nejdou. Zitra to s nim vse proberem

andreee86
28. čer 2016

@missuttka aha, tak to jsem nevěděla. Každopádně držím moc palce.