Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
29. čer 2016

@missuttka a jaky mas davkovani?

missuttka
29. čer 2016

@veva1211 na zacatku dvakrat 250 a ted porad 200

zuzanna8783
29. čer 2016

Ahojky holky, zdravim vas,🙂, dneska jsem byla prvni den po ET v praci a ok. Vikend se b
lizi a rozhodne se jestli to dostanu....jinak.taky beru stale Prednison a Utrogestan stale. No a v pondeli Sanus a tam konecny rozhodnuti snad..... Jinak jeste chci dodat k OPU. Mela jsem z toho velky strach pac jsem v narkoze nikdy.nebyla a nakonec to bylo ok a ani bricho moc nebolelo :-P. Hezky den.holky:-)

veva1211
29. čer 2016

@missuttka ja mam po 3x200 a 2x175.A zacinaji se mi delat na brise modriny..Delali se ti taky?

veva1211
29. čer 2016

@veervit Dekuju !😉

missuttka
29. čer 2016

@veva1211 ze zacatku ani ne,ale ted uz modrinky mam

veervit
29. čer 2016

@missuttka a mohu se zeptat, proč tva vajíčka teda popřípadě budou oplodnovat dárcem, když to stejně nepoužijete?? To je nějaké zvláštní.. Ale určitě tam bude alespon 10 pouzitelných spermií😉

missuttka
29. čer 2016

@veervit treba zmenime za nejakou dobu nazor. Ted je to pro nas po psychicke strance nepredstavitelne....

veervit
29. čer 2016

@missuttka tak to jo. Oni v takovych situacích doktoři nejlip ví, co a jak dělat. Dobré rozhodnuti! A můžete si třeba vybrat dárce? Nebo vám popřípadě vyberou??

missuttka
29. čer 2016

@veervit v patek se to bude resit. Do patku si to mame jeste promyslet 🙂

veervit
29. čer 2016

@missuttka hele, sama mohu za nás říct, že když nám hrozilo dárcovství. Nebo spíš jsme o tom začali přemýšlet, tak jsme ihned řekli ne. Pak jsem začala manželovi číst z diskuzí, jak tím lidé prochází a až po době mi řekl, že když by to nešlo s jeho sp, tak by do toho šel. Teď když mi řekli, že jsou špatná vajíčka, tak jsem to obrecela, ale budeme to zkoušet dál. Třeba bylinky pomohou. Ale tim vam chci říct, že až se vše uklidní, budete se na to koukat jinak😉 Ale určitě manžel nějaké bojovníky bude mit!!

missuttka
29. čer 2016

@veervit dekuji za podporu,kdo to nezazil,nepochopi.. Verim ze tam neco bude. Zajimave ze prvni spermio v breznu bylo nejlepsi a od te doby se to zhorsuje a zhorsuje,ze tam bylo i treba jen 5 spermii a min. Nechapem. Je pravda ze manzel je ridic,takze hodne sedi,tak se mu to dole zahriva a to je spatne.. jsme si delali srandu,ze o vikendu az mu zacne sex.pust tak bude chodit bez spodku a vetrat a chladit,aby tam ty spermie co narostou tak aby nam vydrzeli 😀

veervit
29. čer 2016

@missuttka ona hlavne psychika.. Hele, teď mě napadlo- koukni na otehotnet.cz Tam jsou nejake naplasti na varlata na chlazení! Když to objednás zitra rano, v patek to mate! Treba to bude k necemu! Cetla jsem na to recenze a zni to dobre!!!

andreee86
29. čer 2016

@kacka49 tak to je skvělé, moc držím palce, teď už to určitě klapne. Už se také moc těším, akorát já si musím ještě počkat ☹ Kačí, a kam nakonec pojedete? Pro co jste se rozhodli?

kacka49
29. čer 2016

@veva1211 ano, jen ležet a odpočívat 😉

kacka49
29. čer 2016

@missuttka ty spermíci se taky dost ovlivní stresem a tím, že to chlapi nepřiznají, tak o to hůř ☹

kacka49
29. čer 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, tak původní plán bylo Turecko ... naštěstí nás kamarádi varovali ... po dnešku jsem ráda. Letíme to Albánie, do super hotelu, tak ať už jsme tam, zítra už se ozvu odtud 😉. Opatrujte se všechny 😉

veva1211
30. čer 2016

@kacka49 zavidim,poradne si to vychutnejte!

anickaa87
30. čer 2016

Ahoj holky, tak se vracim z ko a sliznice pry je v poradku ma nejakych 9 mm, pristi patek si mam zavolat zda se povedlo rozmrazeni embryjka a pokud bude vse ok jeste v ten den bych sla na vlozeni, zatim zobu prednison, estrofem a od 3.6. budu brat utros... Uff ted se na to psychycky pripravit a modlit se aby to vyslo 🙂

missuttka
30. čer 2016

@anickaa87 tak to je super. Tak to drzim palecky. Pokud se u nas zadari,tak budu mit taky vklad ct nebo patek 🙂

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anickaa87
30. čer 2016

@missuttka jee tak to budeme stejne, budu drzet palce 🙂

veva1211
30. čer 2016

@anickaa87 tak to drzim palecky!😉

missuttka
30. čer 2016

@veva1211
@anickaa87 tak kdyz to vse klapne,tak budem plus minus nastejno. Tak by to tu uz z nas mohl nekdo prolomit 🙂

veva1211
30. čer 2016

@missuttka nu,ja si myslim ze uz bychom mohli pomalu vseci to tu prolomit.Uz je na case😉Jak ti je?Ja se citim zatim o.k.Ale bojim se od pondelka to uz asi citit budu☹.At uz je to za nama.A cekaji nas jen krasne chvile!😉

missuttka
30. čer 2016

@veva1211 dneska uz bricho tolik neboli,tak celkem dobre. Zitra jedu zas na ultrazvuk a domluvit ten odber. Jsem na to zvedava. Hlavne at je vse v poradku 😊 cetla jsem ze nektere holky pri stimulaci pribiraji,a ja ne. Jen trochu otekle nohy,jinak pohoda 😊Toho jsem se trochu obavala. Hrozne to rychle utika. Zitra jdu naposled do prace a pak mad 14dni dovcu

veva1211
30. čer 2016

@missuttka parada🙂!Ja se toho bojim abych nepribrala.Zakaznice ma nahore 5kg a nemuze to schodit.Jasan mohu potvrdit rychle to utika np diky bohu.Trochu se ridim i podle tebe aby mi to klaplo s tim embryjkem.Dovolenou ti zavidim u nas je silenej frmol(taky dobre sdpon nemyslim nad kravovinama)...

missuttka
30. čer 2016

@veva1211 mam taky v praci blazinec,ale je to dobre. Alespon clovek na to nemysli 😊 dneska vlastne stimuluji 11den a dr rikal odber nedele nebo pondeli. Tak jsem rada ze to zvladnu o dovce a nemusela jsem utect z prace 😊jsme holky šikovny 😉

missuttka
1. črc 2016

@veva1211 tak v po rano odber. Dnes jsem pichla posledni 150 a zitra musim vecer na injekci u nas na pohotovost 🙂 a bude mi to delat Kucera

veervit
1. črc 2016

@missuttka Paráda, tak hurá na to!! Hlavně manžel ať je v klidu!!